Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu přináší kvalitní ubytování ve 4* hotelu Panorama, který se nachází v ideální lokalitě na zajímavé výlety doplněné o lahodnou polopenzi a pestré wellness vyžití.

Zde je kompletní program Wellness pobytu pro dva v Moravském krasu: připravili jsme pro vás pobyt v oblíbeném wellness hotelu Panorama v Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování v kvalitně vybavených pokojích a hlavně na relaxační vyžití, které hotelový areál nabízí. Součástí balíčku je polopenze - snídaně formou švédských stolů po obě rána doplní večeře formou pestrého buffe na každý večer pobytu.

Dále budete moci během pobytu využít hotelové wellness služby v podobě vstupu do saunového světa s několika druhy saun (parní, bylinnou, finskou saunou a infrasaunou), bazénu a whirpoolu. Od dubna do října navíc ideálně poslouží venkovní bazén se slanou vodou. K pestré nabídce wellness služeb přidejte ještě mnoho možnosti na sportovní vyžití přímo v areálu hotelu, procházky, túry či třeba návštěvu nedalekých Punkevních jeskyní s Macochou.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o třetí noc s polopenzí - 3 800 Kč, 2) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro pána, aromatická masáž pro dámu - 2 000 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev vína, nealkolické nápoje a snacky na pokoji - 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje nabízí kvalitní ubytování 4* standardu. K dispozici vám bude koupelna se sprchovým koutem, lednička, trezor, TV a WIFI internet.

Stravování
Během pobytu jsou pro vás připraveny snídaně formou švédských stolů a večeře formou buffe či výběrem z menu na každý den pobytu. Moderní hotelová restaurace klade důraz na čerstvost, sezónnost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. V letních měsících nabízí příjemné posezení Nebeská terasa i hotelové atrium s relaxační zónou.

Lokalita pobytu
Moravský kras - Orea resort Panorama se nachází 3 Km od Blanska v ideálním místě na poznávání Moravského krasu

Zajímavosti okolí
Zde je několik tipů na výlet nedaleko od hotelu: propast Macocha, Punkevní, Kateřinská a Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledna Podvrší, zámky v Rájci - Jestřebí, v Lysicích a v Boskovicích, Aquapark ve Vyškově či Westernové městečko v Boskovicích.

Ostatní
Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu je možné absolvovat i na delší dobu například prodloužený víkend (zvýhodněná cena za třetí noc s polopenzí pro pár je 3 800 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi, hotel nabízí i bezbariérový přístup.

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (395 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Prodloužený víkendový pobyt u Adršpachu, Relaxační víkend na chateau Wichterle, Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (3800,- Kč)
2. Balíček masáží (2000,- Kč)
3. Welcome set (999,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 16.6.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.4.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.2.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Zimní Špindlerův Mlýn| 15.1.2024

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za podzimní Hlubokou| 29.10.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010