Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu přináší kvalitní ubytování ve 4* hotelu Panorama, který se nachází v ideální lokalitě na zajímavé výlety doplněné o polopenzi a pestré wellness vyžití.

Zde je kompletní program Wellness pobytu pro dva v Moravském krasu: tentokrát jsme pro vás připravili pobyt v oblíbeném wellness hotelu v Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování v kvalitně vybavených pokojích a hlavně na relaxační vyžití, které hotelový areál nabízí. Součástí balíčku je polopenze - snídaně formou švédských stolů po obě rána doplní večeře formou pestrého buffe na každý večer pobytu.

Dále budete moci dle chuti během pobytu využívat hotelové wellness služby v podobě saunového světa, vnitřního a venkovního bazénu se slanou vodou a whirpoolu. K pestré nabídce wellness služeb přidejte ještě mnoho možnosti na sportovní vyžití přímo v areálu hotelu, procházky, túry či třeba návštěvu nedalekých Punkevních jeskyní s Macochou.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o třetí noc s polopenzí - 2 999 Kč, 2) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro pána, aromatická masáž pro dámu - 2 200 Kč, 3) Balíček Relaxace - masáž éterickým olejem pro dámu a klasická masáž pro pána - 2 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje nabízí kvalitní ubytování 4* standardu. K dispozici vám bude koupelna se sprchovým koutem, lednička, trezor, TV a WIFI.

Stravování
Během pobytu jsou pro vás připraveny snídaně formou švédských stolů a večeře formou buffe či výběrem z menu na každý den pobytu. Moderní hotelová restaurace klade důraz na čerstvost, sezónnost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. V letních měsících nabízí příjemné posezení Nebeská terasa i hotelové atrium s relaxační zónou.

Lokalita pobytu
Moravský kras - Orea resort Panorama se nachází 3 Km od Blanska v ideálním místě na poznávání Moravského krasu

Zajímavosti okolí
Zde je několik tipů na výlet nedaleko od hotelu: propast Macocha, Punkevní, Kateřinská a Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledna Podvrší, zámky v Rájci - Jestřebí, v Lysicích a v Boskovicích, Aquapark ve Vyškově či Westernové městečko v Boskovicích.

Ostatní
Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu je možné absolvovat i na delší dobu například prodloužený víkend (zvýhodněná cena za třetí noc s polopenzí pro pár je 2 999 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi, hotel nabízí i bezbariérový přístup.

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu

Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu


Cena víkendového pobytu:
8 699,- Kč (368 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační víkendový pobyt v Luhačovicích, Pobyt na Hluboké v apartmá s postelí s nebesy, Romantický víkend de luxe na gotickém hradě v Liptově.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu, cena 8 699,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2999,- Kč)
3. Balíček masáží (2200,- Kč)
3. Balíček Relaxace (2200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010