Pivní lázně pro dva v Českém ráji

Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém rájiVypravte se do 4* hotelu Malý pivovar a prožijte vydařený pobyt s kvalitním ubytováním, lahodnou stravou, relaxací během pivních lázní, neomezeným vstupem do wellness i bazénu a to vše v naprosto ideálním místě na výlety po Českém ráji a okolí.

Zde je kompletní program pobytu Pivní lázně v Českém ráji: můžete se těšit na ubytování ve stylovém hotelu přímo v areálu tradičního pivovaru. Hotel je zasazen do historických prostor, které si pro stavbu pivovaru vybrali mniši již ve 12 století. Po citlivé rekonstrukci budov při které byl kladen důraz na zachování historické předlohy byl nedávno otevřen 4* hotel.

Po příjezdu na místo budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si vychutnáte snídaně formou pestrých rautových stolů doplněné o romantickou večeři při svíčkách v hotelové restauraci. Dále vás bude čekat pestrý program se zaměřením na relaxaci v podobě originálních pivních lázní s blahodárnými účinky na tělo, které si užijete společně a nebude k nim chybět ani lahodný pohárek skvělého piva. Navíc je součástí pobytu i neomezené užívání moderního hotelového wellness centra s bazénem, finskou saunou a whirpoolem.

Hotel, který je situován na okraji Českého ráje s výbornou dostupností na mnoho známých hradů, zámků či skalních měst (např. Bezděz, Kost, Trosky, Humprecht, Příhrazské skály) bude ideálním výchozím místem na zajímavé výlety.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 900 Kč, 2) Doobjednávka druhé večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Balíček wellness - privátní pronájem sauny pro pár a 2x klasická masáž zádové sestavy - 1 900 Kč, 4) Masážní balíček - klasická masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 800 Kč, 5) Společná bylinná lázeň doplněná o posezení při zeleném čaji - 1 800 Kč, 6) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 599 Kč, 7) Vyjíždka na koních do přírody -1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Součástí pokoje je prostorná manželská postel, minibar, trezor, TV a Wi-Fi připojení. Moderně zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a LED zrcadlo.

Stravování
Součástí pobytového balíčku jsou bohaté snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedna romantická večeře při svíčkách formou menu nebo rautu ve stylové hotelové restauraci. V hotelu vám budou k dispozici dvě restaurace zaměřené na kvalitní gastronomii z vybraných surovin - z toho jedna nabídne nevšední prostory jelikož se nachází ve skále a dle dobových pramenů byla vytesána mnichy již ve 12. století.

Lokalita pobytu
4* hotel Malý pivovar se nachází na okraji Českého ráje v obci Klášter Hradiště nad Jizerou u Mnichova Hradiště (hotel je přímo v prostorách tradičního pivovaru)

Zajímavosti okolí
Do 25 Km od hotelu můžete navštívit například hrady Kost či Bezděz, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht, skalní masiv Drábské světničky, Příhrazské skály nebo Muzeum Škoda Auto. Ideální destinace hotelu na rozhraní Českého ráje a Máchova kraje nabízí nepřeberné množství výletů.

Ostatní
Pobyt Pivní lázně v Českém ráji je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 900 Kč za pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji

Zážitková noc v pivovaru s pivní lázní Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji

Zážitková noc v pivovaru s pivní lázní Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji


Cena víkendového pobytu:
8 699,- Kč (344 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Lázně Maďarsko - Wellness pobyt v Hevízu, Za vínem a relaxací na Znojemsko, Pobyt pro dámy v Karlových Varech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pivní lázně pro dva v Českém ráji, cena 8 699,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2900,- Kč)
2. Druhá večeře (1000,- Kč)
3. Wellness (1900,- Kč)
4. Masážní balíček (1800,- Kč)
5. Bylinná lázeň (1800,- Kč)
6. Let (3599,- Kč)
7. Koně (1800,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010