Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Stylový zámecký hotel 4* standardu nacházející se přímo v hlavním městě a přitom v klidném prostředí uprostřed anglického parku vám nabídne vše pro příjemně strávený romantický zámecký pobyt. Kvalitní ubytování doplní degustační večerní menu ve vyhledávané zámecké restauraci, privátní pronájem hotelového wellness s whirpoolem a mnoho dalších možností na vyžití, které Praha celoročně nabízí.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt s degustační večeří na zámku v Praze: zrekonstruovaný novogotický zámek uprostřed anglického parku s několika rybníky se stane vašim novým sídlem. Komfortní pokoje vybavené nábytkem v klasickém zámeckém stylu jistě zpříjemní váše ubytování. Během pobytu si vychutnáte bohaté rautové snídaně a hlavně večerní degustační menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny z pořadu Kluci v akci (více viz Stravování).

Romantické chvíle navodí privátní pronájem whirpoolu (případně lze vyměnit za privátní pronájem sauny) v moderním zámeckém wellness centru. Idylické prostředí zámeckého hotelu s rozlehlým anglickým parkem jistě doplníte o návštěvu centra Prahy, které nabízí mnoho možností na poznávání, kulturu, nákupy či třeba na romantickou procházku. Vypravte se tedy na zámek a vychutnejte si lahodnou stravu, příjemnou relaxaci i návštěvu Prahy.

K zámeckému pobytu lze doobjednat
K Zámeckému pobytu s degustační večeří je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč pro pár, 2) Welcome set po příjezdu na pokoji - láhev výběrového vína nebo Prosecca a lehké "sousto k zakousnutí" pro pár - 999 Kč, 3) Zámecký relax - privátní pronájem zámecké sauny včetně drinku následovaný společnou klasickou relaxační masáží - 2 899 Kč, 4) Golfový kurz pro začátečníky - dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem - 3 000 Kč, 5) Balíček Zámecká romantika - společná celková relaxační masáž následovaná privátním pronájmem zámeckého whirpoolu včetně nápoje pro pár - 2 899 Kč, 6) Relaxační balíček - pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž - 2 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Jedním ze zlatých hřebů pobytu jistě bude gurmánský zážitek, který vám připraví v zámecké restauraci. Rautové snídaně na každý den pobytu doplní degustační večerní menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny - protagonisty populárního televizního pořadu Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Velký důraz zde kladou na výběr surovin, proto zpracovávají pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny vaše smysly. Od jara do podzimu můžete využít možnost posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita zámeckého pobytu
Praha - zámecký hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku v Krči a přitom s vynikající dostupností přímo do centra hlavního města

Ostatní
Zámecký pobyt s degustační večeří je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 900 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (411 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Gurmánský víkend v Táboře s degustační večeří, Kouzelná noc na zámku císařů - chateau Zbiroh, Pohádkový wellness pobyt u Náchoda.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3900,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Zámecký relax (2899,- Kč)
4. Golfový kurz (3000,- Kč)
5. Zámecká romantika (2899,- Kč)
6. Relaxační balíček (2700,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.2.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010