Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Zámecký hotel 4* standardu nacházející se přímo v hlavním městě a přitom v klidném prostředí uprostřed anglického parku vám nabídne vše pro příjemně strávený romantický zámecký pobyt. Stylové ubytování doplní lahodná polopenze v čele s 6ti chodovým večerním degustačním menu, privátní relaxace ve whirpoolu a mnoho dalších možností na vyžití, které Praha celoročně nabízí.

Zde je kompletní program balíčku Zámecký pobyt s degustační večeří v Praze: novogotický zámek uprostřed anglického parku s několika rybníky se stane vašim novým sídlem. Pokoje vybavené nábytkem v klasickém zámeckém stylu jistě zpříjemní váše ubytování. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a lehkým občerstvením. Během pobytu si vychutnáte výběrovou polopenzi - rautové snídaně na každé ráno doplní jedno tříchodové a jedno šestichodové degustační večerní menu pro pár od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny z pořadu Kluci v akci (více viz Stravování).

Chvíle příjemné relaxace navodí privátní pronájem whirpoolu (případně lze vyměnit za privátní pronájem sauny) v moderním zámeckém wellness centru. Idylické prostředí zámeckého hotelu s rozlehlým anglickým parkem jistě doplníte o návštěvu centra Prahy, které nabízí mnoho možností na poznávání, kulturu, nákupy či třeba na romantickou procházku.

K zámeckému pobytu lze doobjednat
K pobytu na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby:1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 500 Kč pro pár, 2) Welcome set po příjezdu na pokoji - sekt a sledké překvapení na pokoj - 999 Kč, 3) Balíček masáží - pro každého z páru celková klasická masáž - 3 000 Kč, 4) Golfový kurz pro začátečníky - výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro pár s privátním trenérem - 3 500 Kč, 5) Stylový zámecký relax - privátní pronájem zámecké sauny včetně drinku následovaný 2x klasickou relaxační masáží - 4 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, fénem, TV se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Jedním ze zlatých hřebů pobytu jistě bude gurmánský zážitek, který vám připraví v zámecké restauraci. Rautové snídaně na každé ráno pobytu doplní jeden večer tříchodové večerní menu pro pár a druhý večer 6ti chodové degustační menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny - protagonisty populárního televizního pořadu Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Od jara do podzimu můžete využít možnost posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita pobytu
Praha - 4* zámecký hotel St. Havel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku v Krči s velice dobrou dostupností do centra hlavního města

Ostatní
Zámecký pobyt s degustační večeří je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 500 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří


Cena víkendového pobytu:
12 999,- Kč (549 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkendový pobyt pro ženy v Hluboké, Zkrášlovací víkendový pobyt pro ženy v Krkonoších, Wellness týden v Mariánských Lázních.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří, cena 12 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Balíček masáží (3000,- Kč)
4. Golfový kurz (3500,- Kč)
5. Stylový zámecký relax (4500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.12.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010