Romantická noc u zámku v Lednici

Romantická noc u lednického zámkuRomantická noc u zámku v Lednici vás zavede do tohoto krásného koutu jižní Moravy a nabídne vám ubytování ve 4* hotelu, lahodnou polopenzi, plavbu lodí po zámecké Dyji či vyjíždku kočárem.

Zde je kompletní program dvoudenního pobytu Romantická noc u zámku v Lednici: ubytujeme vás ve 4* hotelu Galant, který se nachází v samém srdci Lednicko-Valtického areálu, přímo na okraji zámeckého parku v Lednici.

Abyste se mohli seznamit se zajímavými místy regionu, tak je součástí pobytu plavba lodí po "zámecké" Dyji, během které proplujete okolo pamětihodností Lednicko-Valtického areálu nebo vyjíždka kočárem od zámku v Lednici k Janově hradu (preferovaná volba je zcela vás). Dále je součástí pobytu polopenze. Snídani formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Navíc během letních měsíců budete moci na rozlehlé hotelové zahradě neomezeně užívat venkovní bazén.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 990 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 999 Kč, 3) Balíček Lednice - vstupenky na zámek Lednice a do zámeckého skleníku - 1200 Kč, 4) Balíček masáží - aroma masáž pro dámu, relaxační masáž pro pána - 1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pokoje čtyřhvězdičkového hotelu Galant poskytují kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a večeře pro pár formou výběru z menu v hotelové restauraci. K dispozici vám mimo hotelové restaurace bude i hotelový vinný sklípek.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Lednice - 4* hotel Galant se nachází přímo naproti zámku v Lednici

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní
Pobytový balíček Romantická noc u Lednického zámku lze absolvovat jak o víkendu tak i kdykoliv v průběhu pracovního týdne, případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s vámi.

Romantická noc u lednického zámku Romantická noc u lednického zámku Romantická noc u lednického zámku

Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice

Ubytování Lednicko Valtický areál Ubytování Lednicko Valtický areál Kouzelná jižní Morava - Lednice

Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice


Cena víkendového pobytu:
5 399,- Kč (213 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu, Víkend u zámku v Hluboké nad Vltavou, Romantický víkend v Hluboké nad Vltavou.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantická noc u zámku v Lednici, cena 5 399,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2990,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Balíček Lednice (1200,- Kč)
4. Balíček masáží (1800,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 16.6.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.4.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.2.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Zimní Špindlerův Mlýn| 15.1.2024

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za podzimní Hlubokou| 29.10.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010