Wellness pobyt v Karlových Varech

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Karlovy Vary dlouhodobě patří mezi naše nejoblíbenější destinace. Vypravte se za odpočinkem do 4* hotelu Lafonte, pochutnejte si na polopenzi, relaxujte v privátním whirpoolu, v bazénu nebo při masážích a zábalech během pobytového balíčku Wellness víkendový pobyt v Karlových Varech.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkendový pobyt v Karlových Varech: tentokrát vás ubytujeme v oblíbeném wellness hotelu 4* Lafonte. Celosvětově proslavené lázně ve kterých probíhaly léčebné pobyty již od 14. století, si vás svoji atmosférou jistě získají. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka některého z pramenů, lázeňských oplatek či tradiční karlovarské Becherovky by během pobytu neměla být opomenuta.

Součástí pobytu je stravování formou lahodné polopenze (viz Stravování). Relaxovat budete během privátního pronájmu whirpoolu a sauny se skleničkou koktejlu v ruce. Hotelový bazén vám bude k dispozici bez omezení po celý pobyt. A samozřejmě nechybí ani slíbené relaxační procedury. Pro dámu bude připravena aromatická masáž a zkrášlující medový zábal, pán se zase může těšit na klasickou masáž zad a rašelinový zábal.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu v Karlových Varech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 600 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 3 300 Kč, 3) Welcome set - kytice a sekt po příjezdu - 999 Kč, 4) Balíček Spa - masáž éterickými oleji pro dámu, originální bambusová masáž pro pána - 1 750 Kč, 5) Balíček Relax - beauty lázeň pro dámu a masáž éterickým olejem pro pána - 1 500 Kč, 6) Balíček masáží - bambusová masáž pro dámu a relaxační masáž pro pána - 1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje hotelu 4* standardu vám poskytnou příjemné ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. V případě zájmu je možné zajistit na pokoj přistýlku i dětskou postýlku.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta lahodná polopenze. Během pobytu si každé ráno pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a po oba večery na večeřích formou výběru z tříchodových menu. V letních měsících je možné využít k posezení i hotelovou venkovní terasu.

Lokalita pobytu
Karlovy Vary - 4* Spa & Wellness hotel Lafonte

Zajímavosti okolí
Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste určitě měli navštívit: Vřídlo - karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda - největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i ochutnat.

Ostatní
Pobyt v Karlových Varech je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 600 Kč), parkování je možné přímo před hotelem a je bezplatné (případně lze za poplatek 150 Kč/den využít nedaleký parkovací dům pro bezproblémové a bezpečné zaparkování). Hotel Lafonte se těší dlouhodobě velice dobrým hodnocením od klientů.

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (356 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační víkend na chateau Wichterle, Poznejte krásy Českého Krumlova, Zámecká noc s pivní lázní ve Slavičíně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness pobyt v Karlových Varech, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2600,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (3300,- Kč)
3. Welcome set (999,- Kč)
3. Balíček Spa (1750,- Kč)
4. Balíček Relax (1500,- Kč)
5. Balíček masáží (1800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010