Relaxační pobyt ve Františkových Lázních

Relaxační pobyt ve Františkových Lázních Příjemná atmosféra Františkových Lázní si poslední dobou získává stále více spokojených klientů. Vydejte se i vy na lázeňský pobyt do hotelu Bohemia s bohatým relaxačním programem (součástí balíčku je 6 procedur) i lahodnou polopenzí.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend ve Františkových Lázních: vypravíme vás do oblíbeného hotelu Bohemia, který se nachází v centru Františkových Lázní v příjemném prostředí lázeňského parku. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou buffe na každé ráno doplní jedna romantická večeře při svíčkách a jedna klasická večeře formou menu v hotelové restauraci.Ale hlavně budete příjemně relaxovat. Pro dámu jsme do balíčku připravili čokoládovou regenerační masáž na zjemnění pokožky a zkrášlovací bylinnou lázeň, pán se zase může těšit na klasickou masáž celého těla a originální pivní koupel. A navíc ještě přidáme hodinovou relaxaci v sauně pro pár.

K pobytu lze doobjednat
K balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 900 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 700 Kč, 3) Balíček Relax - medový zábal pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 2 000 Kč, 4) Balíček Spa - ajurvédská kosmetika pro dámu, reflexní masáž pro pána - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Relaxační víkend ve Františkových Lázních přináší ubytování v kvalitně zařízených pokojích hotelu Bohemia 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je zahrnuta polopenze. Snídaně formou buffe po obě rána doplní a jedna romantická večeře při svíčkách a jedna klasická večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita pobytu
Karlovarský kraj - Františkovy Lázně - lázeňský hotel Bohemia Relax se nachází v klidném prostředí u parků a přitom kousek od centra Františkových Lázní

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit jak o víkendu tak i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (356 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních, Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu, Prodloužený víkend pro rodiče s dětmi na farmě.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Relaxační pobyt ve Františkových Lázních, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1900,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (2700,- Kč)
3. Balíček Relax (2000,- Kč)
4. Balíček Spa (2000,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010