Relaxační pobyt ve Františkových Lázních

Relaxační pobyt ve Františkových Lázních Příjemná atmosféra Františkových Lázní si poslední dobou získává stále více návštěvníků. Vydejte se i Vy na lázeňský pobyt do oblíbeného hotelu s bohatým relaxačním programem (součástí balíčku je 6 procedur) vstup do sauny i lahodná strava.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Františkových Lázních: tentokrát Vás vypravíme do oblíbeného hotelu, který se nachází v centru Františkových Lázní v příjemném prostředí lázeňského parku. Po příjezdu vás na pokoji potěší láhev sektu. Během relaxačního víkendu si každé ráno pochutnáte na snídaních formou buffe a jeden z večerů pro vás bude připravena romantická večeře .

Avšak cílem Vaší cesty do Františkových Lázní bude hlavně pořádná porce relaxačních procedur, které jsou součástí tohoto balíčku. Pro dámu jsme připravili následující program: čokoládovou regenerační masáž na zjemnění pokožky, zkrášlovací bylinnou koupel, spa pedikúru a vše ještě doplníme o reflexní masáž plosek nohou. Pán se zase může těšit na klasickou masáž celého těla a originální pivní lázeň. Jako bonus ještě přidáme hodinový vstup do sauny pro pár. I přes velice pestrý program určitě neopomenete procházku po kolonádě či ochutnávku Františkolázeňských pramenů.

K relaxačnímu víkendu lze doobjednat
K balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 900 Kč, 2) Balíček Relax Speciál - medová masáž pro dámu a pro pána masáž lávovými kameny - 1 499 Kč, 3) Balíček Zkrášlení - manikúra a pedikúra pro dámu, masáž obličeje pro pána - 1 699 Kč, 4) Balíček Lázně Speciál - hawaiská masáž Lomi Lomi pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 499 Kč, 5) Balíček Prima Relax - thajská olejová masáž pro dámu a masáž hot stones lávovými kameny pro pána - 1 499 Kč, 6) Balíček Spa - manikura a pedikura pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 499 Kč, 7) Balíček Hit - aromaterapie pro dámu, masáž lávovými kameny - 1 599 Kč. Doobjednávky k pobytu Relaxační víkend pro dva ve Františkových Lázních prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Relaxační víkend ve Františkových Lázních přináší ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních jsou zahrnuty snídaně formou buffe a jedna romantická večeře při svíčkách pro pár (k pobytu lze doobjednat druhou večeři). V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita relaxačního víkendu
Západní Čechy - Františkovy Lázně

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (381 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Gurmánská noc na zámku, Wellness víkendový pobyt snů v Lednici, Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Relaxační pobyt ve Františkových Lázních, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2500,- Kč)
2. Balíček Relax Speciál (1499,- Kč)
3. Balíček Zkrášlení (1699,- Kč)
4. Balíček Lázně Speciál (1499,- Kč)
5. Balíček Prima Relax (1499,- Kč)
6. Balíček Spa (1499,- Kč)
7. Balíček Hit (1599,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010