Wellness víkendový pobyt v Mariánských Lázních

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Komfortní 4* Spa&wellness hotel Olympia v samém centru Mariánských Lázní vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi i neomezený vstup do hotelového bazénu a wellness centra. Vydejte se tedy na tři vydařené dny do oblíbených Mariánských Lázní.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních: můžete těšit na kvalitní ubytování v samotném centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje Spa&wellness hotelu Olympia se postarají o vydařený lázeňský pobyt. Součástí pobytu je lahodná polopenze. Snídaně i večeře si vychutnáte formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci.

Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně v hotelovém wellness. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento wellness balíček.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 4 999 Kč, 2) Balíček Relaxace - masáž éterickým olejem pro dámu, relaxační masáž zádové sestavy pána - 1 990 Kč, 3) Kosmetický balíček - kosmetické ošetření včetně liftingové masáže obličeje pro dámu i pro pána - 3 800 Kč, 4) Balíček Spa - masáž lávovými kameny pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 2 500 Kč, 5) Balíček Mariánky - celotělový regenerační zábal pro dámu, reflexní masáž pro pána - 2 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování tohoto hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou pestrých studených a teplých rautových stolů. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita pobytu
Mariánské Lázně - 4* Spa & Wellness hotel Olympia se nachází přímo v centru města s výhledem na kolonádu

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart či skanzen Doubrava.

Ostatní
Pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdnena libovolné tři dny a dvě noci případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 4 999 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách relax víkend v Mariánských Lázních relax víkend v Mariánských Lázních

Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních

Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (396 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO, Relaxační víkendový pobyt v Luhačovicích, Pobyt pro dámy v Karlových Varech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkendový pobyt v Mariánských Lázních, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (4999,- Kč)
2. Balíček Relaxace (1990,- Kč)
3. Kosmetický balíček (3800,- Kč)
4. Balíček Spa (2500,- Kč)
5. Balíček Mariánky (2200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010