Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách

Prodloužený víkend v Mariánských Lázních Komfortní 4* hotel v samém centru Mariánských Lázní vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi i neomezený vstup do hotelového bazénu a wellness centra. Vydejte se tedy na vydařené tři dny do oblíbených Mariánských Lázní.

Zde je kompletní program pobytu Užijte si Mariánské Lázně: tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování v samotném centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje Spa&Wellness hotelu Olympia se postarají o vydařený lázeňský pobyt. Součástí pobytu je polopenze. Snídaně i večeře si vychutnáte formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci.

Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně v hotelovém wellness. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento relaxační pobyt.

K pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K pobytu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 3 650 Kč, 2) Balíček Relaxace - regenerační masáž hlavy pro dámu, bylinná lázeň pro pána - 1 800 Kč, 3) Kosmetický balíček - kosmetické ošetření včetně liftingové masáže obličeje pro dámu i pro pána - 2 800 Kč, 4) Balíček Beauty Relax -manikúra pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 900 Kč, 5) Balíček Lady - manikúra a kosmetické ošetření pleti včetně masáže obličeje pro dámu - 2 200 Kč, 6) Balíček Spa - celotělový regenerační zábal pro dámu, reflexní masáž pro pána - 2 250 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování tohoto hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita pobytu
Karlovarský kraj - Mariánské Lázně - 4* Spa & Wellness hotel Olympia se nachází přímo v centru města s výhledem na kolonádu

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart či skanzen Doubrava.

Ostatní
Pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 3 650 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách relax víkend v Mariánských Lázních relax víkend v Mariánských Lázních

Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních

Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (381 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness pobyt v Karlových Varech, Pobyt pro dámy v Karlových Varech, Kouzelný víkendový pobyt v Hluboké nad Vltavou.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3650,- Kč)
2. Balíček Relaxace (1800,- Kč)
3. Kosmetický balíček (2800,- Kč)
4. Balíček Beauty Relax (1900,- Kč)
5. Balíček Lady (2200,- Kč)
6. Balíček Spa (2250,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010