Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou

prodloužený víkend na HlubokéProdloužený víkend v Hluboké nad Vltavou dokonale skloubil pobyt v nádherném koutě jižních Čech se zajímavým programem. Pokud chcete prožít čtyři vydařené dny ve 4* hotelu v oblíbené destinaci, vychutnat si romantickou večeři, masáže i vstup do relaxačního centra tak vybíráte zcela správně.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou: připravili jsme pro vás ubytování ve 4* hotelu Podhrad, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty.

Během 4 denního pobytu si každé ráno pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a nebude chybět ani tříchodové večerní menu pro pár v hotelové restauraci. A jistě budete i relaxovat. Součástí balíčku je klasická masáž zádové sestavy pro každého z páru a jako bonus vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu. (Pobyt je možné absolvovat jako prodloužený víkend nebo kdykoliv v pracovním týdnu na 4 dny a 3 noci. V případě zájmu je možné vyměnit masáže za vstupenky na zámek Hluboká nebo za druhou večeři pro pár.)

K pobytu lze doobjednat
K Prodlouženému víkendu na Hluboké je možné přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 750 Kč, 2) Welcome set - láhev kvalitního vína a pohoštění po příjezdu - 999 Kč, 3) Romantické aranžmá pokoje - láhev sektu a okvětní lístky na posteli - 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 999 Kč, 5) Druhá romantická večeře pro pár - 1180 Kč, 6) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, aromatická masáž pro pána - 2 300 Kč, 7) Balíček Hluboká - čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a aromatická masáž pro pána - 2 300 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Hlubokou a Českým Krumlovem (létá se celoročně) - 5 999 Kč, 10) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) - 15 999 Kč, 11) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště - 3 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě zpříjemní váš pobyt. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Prodloužený víkend v Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno tříchodové večerní menu pro pár. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi. K dispozici vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem v malebné Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Prodloužený pobyt je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci), kdy je v hotelu i na Hluboké klidněji případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 750 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Jedná se o hotel se kterým spolupracujeme již přes 15 let a který se dlouhodobě těší výborným recenzím od klientů.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
12 999,- Kč  10 999,- Kč (526 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně, Romantický víkend pro dva - Znojemsko, Poznejte krásy Českého Krumlova.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2750,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Romantické aranžmá pokoje (999,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (999,- Kč)
5. Další romantická večeře (1180,- Kč)
6. Balíček Relax (2300,- Kč)
7. Balíček Hluboká (2300,- Kč)
8. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
9. Vyhlídkový let Krumlov (5999,- Kč)
10. Vyhlídkový let Alpy (15999,- Kč)
11. Golf Hluboká (3500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.5.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.3.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.1.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 7.10.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.8.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010