Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou

prodloužený víkend na HlubokéProdloužený víkend v Hluboké nad Vltavou dokonale skloubil pobyt v nádherném koutě jižních Čech se zajímavým programem. Pokud chcete prožít čtyři vydařené dny ve 4* hotelu v oblíbené destinaci, vychutnat si romantickou večeři, masáže i vstup do relaxačního centra tak vybíráte zcela správně.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování ve 4* hotelu Podhrad v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty.

Během 4 denního pobytu si každé ráno pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a nebude chybět ani tříchodové večerní menu pro pár v hotelové restauraci. A jistě budete i relaxovat. Součástí balíčku je klasická masáž zádové sestavy pro každého z páru a jako bonus vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu během celého pobytu. (Pobyt je možné absolvovat jako prodloužený víkend nebo kdykoliv v pracovním týdnu na 4 dny a 3 noci.)

K Prodlouženému víkendu v Hluboké lze doobjednat
K Prodlouženému víkendu na Hluboké je možné přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o noc včetně snídaně a vstupu do wellness - 2 500 Kč, 2) Welcome set - láhev kvalitního vína a pohoštění po příjezdu - 999 Kč, 3) Romantické aranžmá pokoje - láhev sektu a okvětní lístky na posteli - 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 899 Kč, 5) Další romantická večeře pro pár - 1100 Kč, 6) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, thajská aromatická masáž pro pána - 2 200 Kč, 7) Balíček Hluboká - čokoládová masáž pro dámu a thajská aromatická masáž pro pána - 2200 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Českým Krumlovem (létá se celoročně) - 4 999 Kč, 10) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) - 15 999 Kč, 11) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě zpříjemní váš pobyt. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Prodloužený víkend v Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno tříchodové večerní menu pro pár. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi. K dispozici vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem v malebné Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Prodloužený víkend v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
12 999,- Kč  10 999,- Kč (534 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantická noc u lednického zámku, Víkendový pobyt na 5* zámku na Vysočině, Víkendový pobyt pro dva v Mariánských Lázních.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2500,- Kč)
2. Welcome set (1900,- Kč)
3. Romantické aranžmá pokoje (999,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (899,- Kč)
5. Další romantická večeře (1100,- Kč)
6. Balíček Relax (2200,- Kč)
7. Balíček Hluboká (2200,- Kč)
8. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
9. Vyhlídkový let Krumlov (4999,- Kč)
10. Vyhlídkový let Alpy (15999,- Kč)
11. Golf Hluboká (4800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 25.8.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.6.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Jarní Špindlerův Mlýn| 20.4.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.3.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.2.2023

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010