Volný poukaz na víkendový pobyt

Nevíte jaký wellness pobyt zvolit jako dárek? Žádný problém, vyberte si Volný poukaz a volbu wellness víkendu přenechejte na obdarované. Obdarovaní od nás obdrží dárkový certifikát společně s informacemi o kompletní nabídce wellness pobytů.
Majitelé Volného poukazu mohou volit ze všech pobytových balíčků z celé naší nabídky. Pokud si vyberou levnější pobyt tak se jim zbytek částky přesouvá na další objednávku nebo si mohou k vybranému pobytu doobjednat další služby (například masáže navíc, plnou penzi atd). Když si zvolí dražší pobyt tak doplatí pouze rozdíl mezi cenou pobytu a hodnotou Volného poukazu.
Pokud byste v nabídce nenašli Volný poukaz v cenové relaci, kterou hledáte, rádi Vám vystavíme certifikát na jakoukoliv částku. Dle přání zákazníků nikde na certifikátu neuvádíme hodnotu v Kč.
Volný poukaz je garancí, že vyberete pro obdarované přesně takový wellness víkendový pobyt jaký si přejí.
Volné poukazy patří mezi nejvíce využívanou formu dárku a tak pokud chcete někomu darovat wellness víkend rádi Vám Volný poukaz doporučíme a věříme, že bude mít u obdarovaných úspěch.
Pokud na dárek spěcháte, tak Volný poukaz Vám dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů na Volný poukaz prosím kdykoliv kontaktujte 739 907 010.

Nevíte jaký víkendový pobyt zvolit jako dárek? Žádný problém, vyberte si Volný poukaz a volbu pobytu přenechejte na obdarované. Obdarovaní od nás obdrží dárkový certifikát společně s informacemi o kompletní nabídce víkendových pobytů.
Volný poukaz na víkendový pobytMajitelé Volného poukazu mohou volit ze všech pobytových balíčků z celé naší nabídky (více než 100 pobytů). Pokud si vyberou levnější pobyt tak se jim zbytek částky přesouvá na další objednávku nebo si mohou k vybranému pobytu doobjednat další služby (například masáže navíc, plnou penzi atd). Když si zvolí dražší pobyt tak doplatí pouze rozdíl mezi cenou pobytu a hodnotou Volného poukazu.
Pokud byste v nabídce nenašli Volný poukaz v cenové relaci, kterou hledáte, rádi Vám vystavíme certifikát na jakoukoliv částku. Dle přání zákazníků nikde na certifikátu neuvádíme hodnotu v Kč.
Volný poukaz je garancí, že vyberete pro obdarované přesně takový víkendový pobyt jaký si přejí.
Volné poukazy patří mezi nejvíce využívanou formu dárku a tak pokud chcete někomu darovat víkendový pobyt rádi Vám Volný poukaz doporučíme a věříme, že bude mít u obdarovaných úspěch.
Pokud na dárek spěcháte, tak Vám Volný poukaz dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů či pro spěšnou objednávku Volného poukazu prosím kdykoliv kontaktujte 739 907 010.

*

*

*

*

*

*

*

*

dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
emailem, platba převodem (zdarma)
expres do druhého dne (expres doručení, 299 ,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 7.6.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.4.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.3.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Pivní lázně | 12.1.2018

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2019 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010