Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem

Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočáremPojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu řeky Berounky přímo pod hradem Karlštejn. Pobytový balíček Vám nabídne ubytování ve výběrových pokojích, romantickou večeři při svíčkách i vyjížďku kočárem až na samotný hrad.

Zde je kompletní program Romantického pobytu na Karlštejně: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v luxusním hotelu 4* standardu v populární lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Stylově vybavené hotelové pokoje Vám poskytnou maximálně komfortní ubytování.

Po příjezdu Vás potěší láhev sektu na pokoji a během pobytu si pochutnáte na lahodných snídaních formou buffe a hlavně na romantické večeři při svíčkách v hotelové restauraci (případně v letních měsících na romantické terase u Berounky).
Jako zlatý hřeb tohoto romantického pobytu je pro Vás a Vašeho partnera/partnerku nachystána vyjížďka kočárem až na samotný hrad Karlštejn. Kočár pro Vás bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit Vaší královské cestě na hrad. Vypravte se tedy prožít ne jednu, ale hned dvě romantické noci na Karlštejně!

K romantickému pobytu lze doobjednat
K balíčku Romantický pobyt na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 700 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště 3 199 Kč, 3) Vyjížďka na koních pro pár na 90 minut v okolí hradu Karlštejn - 1 599 Kč, 4) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra, které obsahuje vířivku, finskou saunu a fitness včetně lahve sektu k vířivce - 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte pod objednávkovým formulářem.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete též využít následujících služeb: nově vybudované hotelové relaxační centrum nabízí saunu, whirlpool a posilovnu, v těsné blízkosti hotelu se nachází známé Karlštejnské golfové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty a volejbalovým hřištěm či jízdárna. Okolí hotelu dále poskytuje ideální možnosti pro cyklistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven TV/SAT, ADSL, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchou či vanou, mramorovým umyvadlem a vysoušečem vlasů.

Stravování
V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty vydatné snídaně formou švédských stolů. Během druhého dne pobytu si vychutnáte romantickou večeři při svíčkách ve formě výběrového čtyřchodového menu včetně aperitivu. Hotelová restaurace společně s letní terasou Vám může ideálně posloužit i na další chody během pobytu. V letních měsících si speciality z grilu a nepřeberné množství rybích lahůdek můžete vychutnat i na nedalekém ostrůvku, který též patří k hotelu.

Lokalita romantického pobytu
Střední Čechy - Karlštejn

Zajímavosti okolí
Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Ostatní
Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 700 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Víkendové pobyty - Romantický pobyt na Karlštejně Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem

Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem

Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem


Akční cena:
11 999,- Kč  10 999,- Kč (450 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt De Luxe u Znojma, Pobyt pro dva na renesančním zámku u Prahy, Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2700,- Kč)
2. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
3. Vyjížďka na koních pro pár (1599,- Kč)
4. Privátní wellness (2500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Na Hlubokou i v zimě | 10.2.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.4.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2020 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010