Romantický pobyt pro dva na Karlštejně

Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočáremPojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu Berounky přímo pod hradem Karlštejn. Pobytový balíček vám nabídne stylové ubytování, romantickou večeři i pestrý program ve kterém si budete moci vybrat mezi privátním pronájmem wellness centra, vyhlídkovým letem na hradem Karlštejn nebo druhou večeří a vstupenkami na Karlštejn pro pár.

Zde je kompletní program Romantického pobytu pro dva na Karlštejně: připravili jsme pro vás ubytování ve 4* hotelu Mlýn v populární lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Stylově vybavené hotelové pokoje vám poskytnou maximální komfort ubytování. Hned po příjezdu do hotelu obdržíte welcome drink.

Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou buffe (případně lze i servisem až do postele) a hlavně na romantické večeři v hotelové restauraci.
Dále si budete moci vybrat buďto A) vydařenou relaxaci v podobě 90 minutového privátního pronájmu hotelového wellness centra s vířivkou, finskou saunou a relaxační zónou doplněnou o láhev sektu nebo B) vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a dalšími zajímavými místy středních Čech případně za C) druhou večeři pro pár a vstupenky na hrad Karlštejn. Preferovaná varianta stačí nahlásit při rezervaci termínu pobytu.

K pobytu lze doobjednat
K balíčku Romantický pobyt na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 600 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště (pokud již není zvolen jako součást balíčku) - 3 000 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a čerstvé ovoce na pokoji - 999 Kč, 4) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra s vířivkou, finskou saunou a fitness (pokud již není zvolen jako součást balíčku) - 2500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven TV se Sat, telefonem, Wi-Fi, trezorem, minibarem, pracovním stolem, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů a koupelovou kosmetikou na přírodní bázi.

Stravování
V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty snídaně formou buffetu / a la carte na každé ráno pobytu (v případě zájmu je možné servírovat snídani až do postele) a jedna romantická večeře při svíčkách pro pár (pokud je zvolena varinta C tak je součástí polopenze). Hotelová restaurace společně s letní terasou vám ideálně poslouží i na další chody během pobytu. V letních měsících jistě ochutnáte speciality z grilu případně některé z rybích lahůdek.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - Karlštejn - 4* hotel Mlýn Karlštejn se nachází na břehu Berounky pod hradem Karlštejn

Zajímavosti okolí
Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn. Pokud vám to na poznávání stačit nabude tak nedaleko jsou hrady Křivoklát, Točník a Žebrák či zámky Hořovice, Svináře a Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika.

Ostatní
Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 600 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Víkendové pobyty - Romantický pobyt na Karlštejně Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem

Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem

Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem Romantický pobyt na Karlštejně s vyjížďkou kočárem


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantický víkendový pobyt pro dva v Hluboké, Gurmánský víkend v Táboře s degustační večeří, Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický pobyt pro dva na Karlštejně, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3600,- Kč)
2. Vyhlídkový let (3000,- Kč)
3. Welcome set (999,- Kč)
4. Privátní relaxační centrum (2500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010