Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně

Wellness víkend ve Špindlerově MlýněWellness víkend ve Špindlerově Mlýně vás zavede do populárního horského střediska Krkonoš a mimo ubytování ve 4* hotelu vám poskytne lahodnou polopenzi, relaxační masáže, aromatické koupele, neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem a mnoho dalších možností na vydařené relaxační vyžití.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně: můžete se těšit na ubytování v hotelu 4* standardu v oblíbeném krkonošském středisku. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou tříchodového menu dle výběru na každý večer pobytu.

A chybět nebude ani pestrý wellness program. Neomezeně k dispozici vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool a dva druhy saun. Dále je součástí balíčku masáž éterickým olejem pro každého z páru, zkrášlující levandulová lázeň pro dámu a regenerační bylinná lázeň pro pána. K bohatému programu ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše celoročně nabízí.

K wellness víkendu ve Špindlu lze doobjednat
K Wellness víkendu ve Špindlerově Mlýně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 2 500 Kč (duben až první 1/2 prosince), 4 500 Kč (zbytek), 2) Balíček Relax Špindl - masáž lávovými kameny pro dámu, originální masáž kubánským rumem pro pána - 1 900 Kč, 3) Balíček Beauty - hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou včetně masáže a peelingu pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 400 Kč, 4) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro pár - 3 200 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie 4*. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je polopenze. Každé ráno pro vás bude připravena snídaně formou švédských stolů a po oba večery si pochutnáte na lahodném tříchodovém menu dle vlastního výběru. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici vám bude i hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita pobytu
Krkonoše - Špindlerův Mlýn - 4* hotel Praha se nachází v samotném centru Špindlerova Mlýna

Ostatní
Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu i v jeho wellness centru klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 500 Kč - v období prosinec až březen 4 500 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty (k dispozici je rodinné apartmá).

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně

Wellness pobyt pro ženy Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (370 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu, Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně, Relaxační víkend pro dva v Jeseníkách.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc A (2500,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc B (4500,- Kč)
3. Balíček Relax Špindl (1900,- Kč)
4. Balíček Beauty (2400,- Kč)
5. Vyhlídkový let nad Krkonošemi (3200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 25.8.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.6.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Jarní Špindlerův Mlýn| 20.4.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.3.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.2.2023

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010