Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně

Wellness víkend ve Špindlerově MlýněWellness víkend ve Špindlerově Mlýně vás zavede do populárního horského střediska Krkonoš a mimo ubytování ve 4* hotelu vám poskytne lahodnou polopenzi, relaxační masáže, regenerační zábaly, neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem a mnoho dalších možností na vydařené relaxační vyžití.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně: můžete se těšit na ubytování ve 4* wellness hotelu Praha v centru oblíbeného krkonošského střediska. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou tříchodového menu dle výběru na každý večer pobytu.

A chybět nebude ani pestrý wellness program. Neomezeně k dispozici vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool a dva druhy saun. Dále je součástí balíčku relaxační masáž éterickým olejem a regenerační zábal pro každého z páru, K již takto bohatému programu ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše celoročně nabízí.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu ve Špindlerově Mlýně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 2 700 Kč (případně 3 500 Kč s polopenzí), 2) Balíček Relax - masáž lávovými kameny pro dámu, originální masáž kubánským rumem pro pána - 1 980 Kč, 3) Balíček Špindl - bylinná zkrášlující lázeň pro dámu a regenerační lázeň pro páan - 990 Kč, 4) Balíček Beauty - hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou včetně masáže a peelingu pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 800 Kč, 5) Balíček masáží - masáž vonými svícemi pro dámu a aroma masáž hlavy a krku pro pána - 1500 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro pár - 3 200 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie 4*. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu se sprchou, WC, Wifi internet a TV se SAT.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je polopenze v hotelové restauraci. Každé ráno pro vás bude připravena snídaně formou švédských stolů a po oba večery si pochutnáte na lahodném tříchodovém menu dle vlastního výběru. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici vám bude i hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita pobytu
Krkonoše - Špindlerův Mlýn - 4* wellness hotel Praha se nachází v samotném centru Špindlerova Mlýna

Ostatní
Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu i v jeho wellness centru klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 700 Kč s polopenzí 3 500 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty (k dispozici je rodinné apartmá).

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně

Wellness pobyt pro ženy Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (356 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkend u zámku v Hluboké nad Vltavou, Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici, Zámecký víkend s gurmánským zážitkem na Vysočině.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2700,- Kč)
2. Balíček Relax (1980,- Kč)
3. Balíček Špindl (990,- Kč)
4. Balíček Beauty (2800,- Kč)
5. Balíček masáží (1500,- Kč)
6. Vyhlídkový let nad Krkonošemi (3200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010