Víkendový pobyt na renesančním zámku

Víkendový pobyt na renesančním zámkuLuxusní pobyt na renesančním zámku vás přenese zpět o několik staletí na kouzelné místo v malebné krajině křivoklátských lesů, kde pobývali Karel IV nebo Rudolf II a poskytne vám zámecké ubytování 5* standardu, polopenzi v zámecké krčmě, na každý den pobytu privátní vstup do zámeckého wellness, relaxační masáže, piknik v anglickém parku či prohlídku samotného zámku.

Zde je kompletní program balíčku Luxusní pobyt na renesančním zámku: tentokrát se můžete těšit na výběrové zámecké ubytování ve stylových komnatách, kde skutečně pobývali králové a císaři, kteří tvořili historii naší země. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě užijete stravování formou polopenze ve středověké krčmě Rudolfa II. s dobovou atmosférou a nabídkou originálních specialit (viz Stravování). Dále na zámeckém sídle nebude chybět ani relaxace v podobě relaxačních masáží a na každý den pobytu vám bude k dispozici privátní zámecké wellness centrum s bazénem, whirpoolem, saunou a párou.

Abyste se důkladně seznámili s jedinečnou atmosférou místa je v programu prohlídka zámku s průvodcem i příjemné posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a drobném pohoštění. V letních měsících vás navíc čeká zámecký piknik. Obdržíte deku a piknikový koš plný dobrot do zámeckého anglického parku (během zimy je piknik nahrazen posezením při královské medovině a dalších lahůdkách v zámecké krčmě).

Během pobytu si navíc budete moci v zámeckém parku zahrát minigolf, billiard, ruské kuželky, obří šachy, kroket či badminton. Před odjezdem ještě obdržíte dárek, ale hlavně si odvezete vzpomínky na nevšední zámecký pobyt s opravdu bohatým programem.

K Luxusnímu pobytu na renesančním zámku lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 500 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem pro pár - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pokoje 5* standardu navozují stejnou atmosféru jako samotný zámek a jistě osloví i náročné klienty. Každý pokoj je originál jak prostorem, tak plochou i orientací výhledů z oken. Součástí výbavy je TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování
Během pobytu na zámku pro vás bude připraveno stravování formou polopenze v zámecké krčmě Rudolfa II s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou tradičních specialit. Gastronomie s tématicky laděnými pokrmy v prostorách středověké zámecké krčmy si Vás jistě získá. Mimo polopenze je součástí pobytového balíčku i posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a piknik v zámeckém parku.

Lokalita
Zámek se nachází na rozhraní brdských lesů a chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko ve Zbirohu (jen 45 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní
Luxusní pobyt na renesančním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 5 500 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku

Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku

Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (493 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Gurmánská noc na zámku, Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO, Zámecká noc s pivní lázní - Slavičín.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt na renesančním zámku, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (5500,- Kč)
2. Vyhlídkový let (3199,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 25.8.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.6.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Jarní Špindlerův Mlýn| 20.4.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.3.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.2.2023

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010