Víkendový pobyt na renesančním zámku

Víkendový pobyt na renesančním zámkuLuxusní pobyt na renesančním zámku Zbiroh vás přenese zpět o několik staletí na kouzelné místo v malebné krajině křivoklátských lesů, kde pobývali Karel IV nebo Rudolf II a poskytne vám nevšední ubytování 5* standardu, polopenzi v zámecké krčmě, relaxaci ve wellness centru, klasické masáže, piknik v anglickém parku, zámecký čajový dýchánek či prohlídku samotného zámku.

Zde je kompletní program balíčku Luxusní pobyt na renesančním zámku: tentokrát se můžete těšit na zámecké ubytování ve stylových komnatách, kde skutečně pobývali králové a císaři, kteří tvořili historii naší země. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě užijete stravování formou polopenze ve středověké krčmě Rudolfa II. s dobovou atmosférou a nabídkou originálních specialit (viz Stravování). Dále na zámeckém sídle nebude chybět ani relaxace v podobě klasických masáží a vstupu do zámeckého wellness centra s bazénem, whirpoolem, saunou a párou.

Abyste se důkladně seznámili s atmosférou místa je v programu prohlídka zámku s průvodcem i příjemné posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a lahodném dezertu. V letních měsících vás navíc čeká zámecký piknik. Obdržíte deku a piknikový koš plný dobrot do zámeckého anglického parku (během zimy nebudete o nic ochuzeni, jen si posezení tentokrát při královské medovině a dalších lahůdkách užijete v zámecké krčmě).

Během pobytu si navíc budete moci v zámeckém parku zahrát minigolf, billiard, ruské kuželky, obří šachy, kroket či badminton. Před odjezdem ještě obdržíte dárek na památku, ale hlavně si odvezete vzpomínky na nevšední zámecký pobyt s opravdu bohatým programem.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 900 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem a dalšími zajímavými místy středních Čech pro pár - 3 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pokoje 5* standardu navozují stejnou atmosféru jako samotný zámek a jistě osloví i náročné klienty. Každý pokoj je originál jak prostorem, tak plochou i orientací výhledů z oken. Součástí výbavy je TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování
Během pobytu pro vás bude připraveno stravování formou polopenze v zámecké krčmě Rudolfa II s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou tradičních specialit. Gastronomie s tématicky laděnými pokrmy v prostorách středověké zámecké krčmy si vás jistě získá. Mimo polopenze je součástí pobytového balíčku i posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a piknik v zámeckém parku.

Lokalita pobytu
Zámek Zbiroh se nachází na rozhraní brdských lesů a chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko (jen 50 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní
Luxusní pobyt na renesančním zámku je možné uskutečnit o víkendu i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 5 900 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hotelové hosty. Pobyt na zámku Zbiroh je od našich klientů dlouhodobě výborně hodnocen a pobyt díky zámeckému ubytování i bohatému programu patří mezi nejoblíbenější pobytové balíčky.

Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku

Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku

Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku Víkendový pobyt na renesančním zámku


Cena víkendového pobytu:
14 999,- Kč (593 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Pobyt v pivovarském hotelu s pivní koupelí - Český ráj, Zámecká noc na barokní perle u Mělníka, Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt na renesančním zámku, cena 14 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (5900,- Kč)
2. Vyhlídkový let (3200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010