Aktuálně

Nákup pobytu na splátky bez navýšení | 23.5.2024

Jako novinku nabízíme možnost koupě pobytu na splátky bez navýšení. Při koupi poukazu zaplatíte pouze 15% z ceny a zbylých 85% až v týdnu před nástupem na pobyt. Požadavek na nákup na splátky stačí uvést v objednávkovém formuláři.

Vypravte se na Znojemsko| 15.4.2024

Vypravte se s námi na jarní víkend na historické Znojemsko a vychutnejte si kvalitní ubytování, lahodnou stravu i relaxační program v pobytovém balíčku Romantický víkend pro dva na Znojemsku.

Víkendový pobyt k Valentýnu| 6.2.2024

Valentýnský víkend již klepe na dveře a v naší nabídce jsou pro vás připraveny vydařené romantické pobyty po celé ČR. Nebo je samozřejmě možné darovat poukaz s otevřeným termínem a pobyt si užít až na jaře či v létě.

PF24 | 1.1.2024

Těší nás a děkujeme, že jste se s námi vypravili na pobyt v roce 2023 a pevně věříme a budeme se těšit, že na nás nezanevřete ani v právě začínajícím roce 2024. Už teď chystáme nové pobytové destinace, aby bylo z čeho vybírat. Ještě jednou děkujeme za důvěru a přejeme úspěšný vstup do nového roku.

Doručování poukazů do vánoc | 11.12.2023

Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na pobyty až do 24.12. včetně. Pro doručení poštou je možné objednávat do 15.12., kdy budeme posílat poslední zásilky s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání v příloze emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

Vánoce se blíží | 13.11.2023

Vánoční dárky není třeba nechávat až na poslední chvíli a proto již nyní můžete nakoupit naše oblíbené Volné poukazy pod vánoční stromeček - zároveň když zadáte do kolonky Zpráva pro příjemce heslo "Vánoce 23" tak vám objednaný Volný poukaz v libovolné hodnotě vystavíme s platností na celý rok 2024.

Vydařená relaxace v Mariánských Lázních | 1.10.2023

Pojeďte relaxovat plnými doušky do Mariánských Lázní. Stylové ubytování ve 4* hotelu přímo v centru Mariánských Lázní s lahodnou polopenzí, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a relaxačním programem s masážemi jistě zpříjemní podzimní dny.

Obdrž hned a plať později | 17.4.2023

U Volného poukazu při objednávce emailem poskytujeme nově i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do Zprávy pro příjemce heslo "Obdrž hned, plať později".

Sv. Valentýn| 4.2.2023

Pestrý výběr našich pobytových balíčků je ideální volbou jak si užít blížící se svátek sv. Valentýna. Budeme se těšit, že si u nás vyberete nějaký vydařený romantický balíček.

PF 23| 2.1.2023

Děkujeme Vám za důvěru v roce 2022 a budeme se těšit, že se s námi vypravíte na vydařený pobyt i v roce novém.

Vánoce se pomalu blíží | 24.11.2022

Vánoční dárky není třeba nechávat až na poslední chvíli a proto již nyní můžete nakoupit naše oblíbené Volné poukazy pod vánoční stromeček – zároveň když zadáte do kolonky Zpráva pro příjemce heslo “Vánoce 22” tak vám poukaz vystavíme s platností na celý rok 2023.

Podzim v Podyjí| 29.10.2022

Vypravte se na vydařený podzimní pobyt do malebného Podyjí. Kvalitní ubytování ve 4* hotelu doplněné o polopenzi a relaxační program jistě ještě rozšíříte o nějaký vydařený výlet. Bližší informace k novému pobytovému balíčku naleznete zde

Léto na Karlštejně| 20.8.2022

Vyzkoušejte nově sestavený balíček Romantický pobyt na Karlštejně s komfortním ubytováním, romantickou večeří a navíc doplněný o vyjíždku kočárem na hrad nebo o vyhlídkový let nad Karlštejnem.

Pohodové jaro v Mariánkách| 27.5.2022

Pojeďte relaxovat plnými doušky do Mariánských Lázní. Stylové ubytování ve 4* hotelu přímo u kolonády s lahodnou polopenzí, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a relaxačním programem jistě zpříjemní vaše jarní dny. Bližší informace k pobytu naleznete přímo u Víkendu pro dva v Mariánských Lázních.

Doručování poukazů do vánoc | 11.12.2021

Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 17.12., kdy budeme posílat poslední zásilky s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání v příloze emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

Hotely již v plném provozu | 15.6.2021

Hotely již jedou v plném provozu a pokud máte zájem o letní balíčky tak neváhejte - díky většímu zájmu o tuzemské pobyty se letní měsíce již začínají plnit.

Od konce května se konečně budou postupně otevírat hotely | 20.5.2021

Neradi bychom to opět zakřikli, ale snad již tentokrát to opravdu výjde a od druhé poloviny května začnou hotely pomalu otevírat. Postupně dostáváme od jednotlivých provozovatelů zprávy s termíny otevření, tak snad již bude doba temna konečně za námi. Budeme se moc těšit, že si u nás vyberete nějaký zasloužený relax.

Prodloužená platnost poukazů | 2.3.2021

Abyste měli v současné nejisté době dostatek času na využití poukazu na pobyt tak na všechny objednané poukazy poskytujeme nyní platnost na celý rok 2021. Zároveň pevně věříme, že s příchodem jara se začne koronavirová situace u nás lepšit a brzy již budete moci konečně vyrazit na vydařené pobyty. Všichni už ty lepší časy netrpělivě vyhlížíme.

2021 | 28.12.2020

Děkujeme Vám za důvěru ve složitém roce 2020 a přejeme úspěšné vstoupení do roku nového, který snad již bude nejen pro cestování po krásách naší vlasti mnohem veselejší. Dle aktuálních informací by se provoz hotelů měl obnovit ve druhé polovině února a snad již se jedná o jejich poslední uzavírku.

Doručování poukazů před vánoci | 8.12.2020

Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 18.12., kdy budeme posílat poslední zásilky s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání v příloze emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

Poukazy k vánocům s prodlouženou platností | 1.12.2020

Pevně věříme, že příští rok již bude mnohem veselejší než ten současný a proto již nyní je možné koupit k vánocům Volné poukazy - nyní nově s platností na celých 12 měsíců, abyste udělali radost sobě nebo někomu blízkému a opět si po této složité době užili pobyt v některém z námi nabízených hotelů po celé ČR. Děkujeme vám za důvěru a těšíme, že vás opět budeme moci vypravit na vydařené pobyty.

Uzavírka hotelů | 2.11.2020

Neprocházíme lehkou dobou, ale snad se již brzy objeví světlo na konci tunelu a podaří se postupně corona virus porazit. Hotely jsou nyní uzavřené zatím do 3.11. s tím, že je víc než reálné, že uzavírka bude pokračovat i po tomto datu. Pokud však uvažujete o poukazu na konkrétní pobyt nebo o Volném poukazu jako dárku k vánocům poskytujeme nyní na všechny objednávky platnost poukazu na celý rok 2021, který už snad bude mnohem veselejší než ten rok současný. Držme si palce, buďme k sobě ohleduplní a snad už brzy začnou přicházet i nějaké lepší zprávy.

Omezení wellness | 10.10.2020

V souvislosti s vládním nařízením jsou od 9.10. do 25.10. uzavřeny hotelová wellness centra. Vše ostatní funguje zatím beze změny. Hotely se snaží udržovat maximální hygienická opatření.

Aktuální situace s ohledem na koronavirus | 26.9.2020

I přes aktuálně nepříznivý vývoj koronaviru fungují všechny námi nabízené hotely bez omezení. V hotelech byla přijata taková opatření, aby v maximální míře zabezpěčila příjemný a bezpečný pobyt hostů. Pokud budete mít k aktuální situaci jakýkoliv dotaz tak nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat - když by došlo k nějakému omezení ihned budeme vše komunikovat a kontaktovat klienty, kteří mají rezervace.

Prodloužený pobyt na Hluboké se slevou | 11.8.2020

Vyzkoušejte nyní cenově zvýhodněný prodloužený pobytový balíček přímo pod zámkem na Hluboké a prožijte vydařené čtyři dny v jižních Čechách.

Nový zámecký balíček | 27.6.2020

Nově se v naší nabídce můžete těšit na exkluzivní zámecký balíček na vychodní Moravě ve Slavičíně, kde si budete moci vychutnat ubytování přímo na zámku, zámeckou kuchyni i pestrý relaxační program.

Hurá, hotely otevírají | 23.5.2020

Již za dva dny tzn. 25.5.2020 opětovně otevře velká většina hotelů z naší nabídky (některé mají termín otevření ještě posunut na později). Snad tedy doba virová budu už opravdu zdárně za námi a budeme moc rádi, když v nás opět vložíte svou důvěru a zvolíte si některý z našich pobytových balíčků. Tím, že cestování do zahraničí bude letos omezené tak věříme, že naše vlast bude víc než zajímavou náhradou a pro každého bude mít co nabídnout. Rádi vám s výběrem vhodných pobytů po ČR dle vašich představ pomůžeme.

Nové datum otevření hotelů + sleva pro zdravotníky | 24.4.2020

Podle posledních informací je nově datum otevření hotelů stanoveno na 25.5. takže přesně za měsíc již opět bude možné plně využít naší nabídku. Samozřejmě pokud by došlo k jakékoliv změně tak Vám pobyt bezplatně přesuneme na později. Zároveň bychom rádi poděkovali všem zdravotníkům a osobám v první linii a na všechny volné poukazy objednané od 24.4. do 25.5. jim poskytneme slevu 1000 Kč.

Hotely otevírají 8.6.2020 | 15.4.2020

Od 8.6.2020 budou opět fungovat všechny hotely z naší nabídky. Pevně věříme, že doba virová bude zdárně za námi a budeme se moc těšit, že vás opět vyšleme na vydařené pobyty po Čechách. Rezervovat pobyty na léto je možné už nyní (jelikož kvůli uzavírce hranic se mohou rychle plnit) a pokud by nastalo jakékoliv omezení tak termín samozřejmě bezplatně přesuneme. Tak vzhůru za krásami naší vlasti.

Hodně sil | 7.4.2020

Na všechny objednané poukazy (jak na konkrétní pobyt tak Volné poukazy) nyní poskytujeme platnost na celý rok 2020. Snad již brzy bude líp a budeme vás opět moci posílat na vydařené víkendové pobyty. Hodně sil, pozitivní mysl a hlavně zdraví všem.

Koronavirus | 19.3.2020

Aktuální situace s ohledem na koronavir - pokud máte rezervovaný pobyt na březnové a dubnové termíny (zatím na první polovinu dubna) tak nás prosím kontaktujte na 739 907 010, abychom prověřili situaci v danném hotelu a domluvili přesunutí rezervace na později - pokud je to možné poskytujeme standardně na využití pobytu dalších devět měsíců tzn platnost poukazů prodloužujeme do konce roku 2020. Snad bude brzy lépe - hodně síly všem.

2020 | 1.1.2020

Děkujeme za důvěru v roce 2019 a přejeme Vám úspěšné vykročení do roku s magickým číslem 2020.

Vánoční dárky s námi nemůžete nestihnout | 16.12.2019

Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 21.12., v neděli 22.12., v pondělí 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

Doručování poukazů před vánocemi | 1.12.2019

Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 20.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

Volné poukazy k vánocům | 19.11.2019

Pokud vybíráte víkendový pobyt jako vánoční dárek tak vám můžeme doporučit Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2020.

Soutěž o víkendové pobyty v supermarketech Albert | 20.7.2019

Gratulujeme výhercům Otevřených poukazů v právě ukončené soutěži v supermarketech Albert a budeme se těšit jakmile si vyberou pobyty z naší pestré nabídky.

Vinný relax na Pálavě | 2.5.2019

Vychutnejte si víno na všechny způsoby během pobytového balíčku na prosluněné Pálavě. Tento pobyt si jistě získá každého milovníka lahodného vína.

Zimní pohádka v Hluboké nad Vltavou | 9.2.2019

Bílá sněhová peřina vám připraví zimní pohádku v Hluboké nad Vltavou. S kvalitním ubytováním u zámku, romantickou večeří, masážemi i vyjížďkou kočárem si krásně užijete i v zimnich měsících.

Do Znojma za poznáváním i lahodným vínem | 22.1.2019

Ubytování přímo v historickém centru Znojma doplněné o lahodnou polopenzi a neomezenou vinnou degustaci po oba večery naleznete v novém pobytovém balíčku Pobyt pro vinaře ve Znojmě.

I v roce 2019 s námi na víkendový pobyt snů | 2.1.2019

Děkujeme vám za důvěru v roce 2018 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2019 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 22.12., v neděli 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

Doručování poukazů na víkendové pobyty před vánocemi | 4.12.2018

Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 21.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 22.12.. Pro zaslaní emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objendávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

Volné poukazy na pobyty - nejlepší vánoční dárek | 26.11.2018

Pokud vybíráte víkendový pobyt jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat víkendový pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2019.

Kouzlo podzimní Hluboké nad Vltavou | 11.10.2018

Vychutnejte si kouzlo podzimní Hluboké nad Vltavou doplněné o výběrovou relaxaci se zajímavám cenovým zvýhodněním. Více nalaznete přímo u pobytu Kouzelný víkend v Hluboké nad Vltavou.

Relaxace v Karlových Varech | 4.9.2018

Pestrý relaxační program doplněný o lahodnou polopenzi a ubytování ve 4* hotelu v Karlových Varech je ideální variantou na zpestření podzimních dní.

Zámeček v Posázaví | 12.6.2018

Využijte akční slevy na oblíbený balíček Pohádkový víkend na zámečku v Posázaví a užijte si příjemnou letní relaxaci v destinaci ideální na zajímavé výlety.

Jarní Kroměříž | 2.5.2018

Vypravte se za poznáním krás naší země, komfortním ubytováním i lahodnou stravou do Kroměříže. Bližší informace neleznete přímo u pobytu Poznejte krásy Kroměříže.

Týdenní pobyt v Malé Fatře | 28.3.2018

Využijete cenového zvýhodnění a vypravte se za relaxací do krásné přírody Malé Fatry. Týdenní pobytový balíček s lahodnou stravou a relaxačním programem má jistě co nabídnout.

Doručování poukazů před vánocemi| 6.12.2017

Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 21.12. do 15h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do druhého dne, emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) lze objednávat během celého prosince a jsme Vám k dispozici i po celý den 24.12. pro dárky na poslední chvíli - certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného víkendového pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení prosím kdykoliv volejte nonstop linku 739 907 010.

Za poznáním do Kutné Hory | 10.10.2017

Vypravte se za poznáním historie, kvalitním ubytováním ve 4* hotelu, relaxací a romantickou večeří u chrámu Sv. Barbory do Kutné Hory.

Letní víkend ve Špindlerově Mlýně | 15.7.2017

Oblíbnený 4* hotel, lahodná polopenze i pestrý wellness program jsou pro vás připraveny v nyní cenově zvýhodněném pobytovém balíčku ve Špindlerově Mlýně.

Zámecké ubytování v Beskydech | 29.4.2017

I v krásné přírodě Beskyd můžete nyní prožít vydařený víkendový pobyt s ubytováním v hotelu ve stylu zámečku. Bližší informace naleznete přímo u pobytového balíčku Relaxační víkend na zámečku v Beskydech.

Valentýnské pobyty | 8.2.2017

Prožijte svátek sv. Valentýna na romantickém pobytu a vypravte se za krásami naší vlasti. Ke každému objednanému pobytu, který proběhne v rozmezí od 9.2. do 16.2. vám přidáme láhev sektu zdarma - stačí do objednávky uvést heslo Valentýn.

PF2017 | 1.1.2017

Děkujeme vám za důvěru v roce 2016 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2017 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

Doručování před vánocemi | 9.12.2016

Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 22.12. do 16h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 23.12., emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici po celý den jak 23.12. tak i 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného víkendového pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení prosím kdykoliv volejte nonstop linku 739 907 010.

Volný poukaz k vánocům | 5.12.2016

Nevíte jaký víkendový pobyt pro dva darovat k vánocům? Žádný problém, zvolte VOLNÝ POUKAZ a nechte obdarované ať si sami vyberou pobyt dle svého gusta z celé naší nabídky. Uvidíte, že Ježíšek bude takto pochválen :).

Český Krumlov | 17.11.2016

I na podzim je Český Krumlov kouzelný. Vypravte se za důkladným poznáním krás tohoto města a užijte si ubytování v samém centru s výhledem na zámek. Více informací naleznete přímo v balíčku na jednu nebo dvě noci.

Dámský relax na Šumavě | 14.9.2016

Vydařená dámská jízda s pestrým relaxačním programem na malebné Šumavě je ideální variantou pokud chcete nechat pánskou polovičku doma a vyrazit na pobyt s kamarádkou.

Mariánské Lázně | 26.8.2016

Prožijte vydařený pobyt v luxusním hotelu přímo v centru Mariánských Lázních za zvýhodněnou zaváděcí cenu. Bližší informace naleznete přímo u pobytového balíčku Užijte si víkend v Mariánkách.

Hluboká nad Vltavou | 9.6.2016

Vyberte si z pestré nabídky v této oblíbené destinaci vydařený jarní pobyt. Ať už dáváte přednost zámeckému pobytu, romantickému víkendu, wellness víkendu, pobytu s golfem nebo jen balíčku na jednu noc, v naší nabídce si jistě vyberete.

Kouzlo jižní Moravy | 27.4.2016

Vypravte se do míst vínu zaslíbených a prožijte vydařený víkend na Pálavě s mnoha možnostmi na poznávání i na relaxaci nyní s akční slevou 2 000 Kč.

Valentýnský pobyt se slevou | 3.2.2016

Využijte slevu na romantický Valentýnský pobyt. Při objednávce libovolného pobytu na dvě noci kdykoliv v termínu 7-19.2. napište do Zprávy pro příjemce heslo "Valentýn" a cena balíčku Vám bude ponížena o 333 Kč. Akce platí pro objednávky provedené do 10.2.2016.

2016 | 1.1.2016

Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2015 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

Doručujeme i na Štědrý den | 21.12.2015

Dnes ještě odesíláme objednané poukazy klasickou dobírkou. 22.12. je možné využít expres doručení kurýrem do 24 hodin, ale po celou dobu i včetně objednávek 24.12. (celý den) jsme schopni Vám dárkový poukaz a propozice zaslat do 10 minut od objednávky v příloze emailu k vytištění - takže žádný stres, vše stíháme :-), v případě dotazů je zde nonstop linka 739 907 010

Vydařený vánoční dárek | 5.12.2015

Nevíte jaký víkendový pobyt balíček darovat k vánocům? Žádný problém, zvolte VOLNÝ POUKAZ a nechte obdarované ať si vyberou pobyt dle svého gusta z celé naší nabídky. Uvidíte, že Ježíšek bude takto mít úspěch.

Pivní lázně v Českém ráji | 19.11.2015

Už jste vyzkoušeli jaké to je naložit se do pivní lázně navíc s pohárkem lahodného piva přímo z pivovaru v ruce. Po lázni regenerační zábal, masáže, lahodná strava a to vše v lokalitě ideální na výlety po Českém ráji. Pokud takto vypadá relaxace podle vašich přestav tak určitě vyražte do Pivních lázních ve stylovém pivovaru v Českém ráji.

Český Krumlov pro dva | 3.9.2015

Nový pobytový balíček Noc pro dva v Českém Krumlově si jistě získá každého kdo se chce seznámit s tímto historickým městem a samozřejmě poslouží i jako vydařený dárek třeba pro novomanžele.

Relaxační pohádka na jižní Moravě | 29.7.2015

Vypravte se na jižní Moravu do malebného Podyjí, kde je pro Vás připraveno stylové ubytování ve 4* hotelu, lahodná polopenze a hlavně relaxační program čítající 9 procedur + mnoho možností na zajímavé výlety či vinařskou turistiku.

Relaxace pro ženy v Náchodě | 4.6.2015

Ubytování v oblíbeném hotelu doplníme o lahodnou polopenzi a pestrý program zaměřený na wellness a dostaneme vydařený balíček Relaxační víkendový pobyt pro ženy v Náchodě. Pojeďte ho dámy vyzkoušet a seznámit se s krásami Kladského pomezí.

Stylová relaxace v Beskydech | 18.5.2015

Kvalitní ubytování v moderním 4* hotelu, lahodná polopenze formou rautových stolů, neomezený vstup do wellness centra, privátní pronájem vířivky se sektem, relaxační masáže a další možnosti na vydařený program jsou pro Vás připraveny v novém pobytovém balíčku Stylová víkendová relaxace v Beskydech.

Zámecký pobyt v Hluboké nad Vltavou | 18.4.2015

V perle jižních Čech v Hluboké nad Vltavou je pro Vás připraven stylový zámecký pobyt se zajímavým programem. Vydejte se tedy za romantikou a poznáváním na Zámecký pobyt do Hluboké nad Vltavou.

Romantická noc na novogotickém zámku | 20.3.2015

Vychutnejte si zámecké ubytování s degustační večeří a privátním pronájmem vířivky v novém pobytovém balíčku Romantická noc na novogotickém zámku.

Zážitková noc na 5* zámku | 25.2.2015

Vypravte se na luxusní pobyt do 5ti hvězdičkového zámecké sídla na Vysočinu. Pobytový balíček v jednom z nejlépe hodnocenýh hotelů je nyní s akčním cenovým zvýhodněním.

PF2015 | 1.1.2015

Děkujeme Vám za využívání našich služeb v roce 2014 a přejeme Vám úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

Doručování před vánocemi | 18.12.2014

I poslední předvánoční víkend jsme pro Vás nonstop k dispozici a obratem po obejdnávce zasíláme dárkové certifikáty k pobytům emailem k vytištění. Zároveň je stále k dispozici doručení kurýrem případně lze i vyzvednou poukaz na naší centrále v Šestajovicích. V případě dotazů k doručení certifikátu volejte prosím 739 90 70 10 - určitě to stihneme :-).

Vánoční dárky v pohodě | 3.12.2014

Vánoční nákupy neni třeba nechávat až na poslední chvíli. Pokud při objednávce libovolného poukazu na pobyt uvedete do kolonky Zpráva pro příjemce v objednávkovém formuláři heslo "vánoční dárek", tak 6ti měsíční platnost poukazu bude automaticky počítána až od 1.1.2015.

Vyzkoušejte nadstandardní wellness balíčky v Jizerkách | 17.10.2014

Pojeďte si dopřát skutečný luxus z ubytování i relaxace do Jizerských hor. Pobytové balíčky pro páry i ve stylu dámské jízdy nemají chybu.

Rodinný pobyt v Krkonoších | 13.6.2014

Vypravte se s celou rodinou na nový pobytový balíček do oblíbeného hotelu v Peci pod Sněžkou. Zajímavý program pro každého člena rodiny je připraven v balíčku Rodinný pobyt v Krkonoších.

Neopakovatelný víkend na 5* zámeckém sídle | 26.5.2014

Vyzkoušejte zážitkový pobyt v hotelu, který získává za své služby ocenění i v celosvětovém srovnání a prožijte vydařený pobyt na 5* zámeckém sídle. Více informací naleznete přímo u balíčku Víkendový pobyt na 5* zámku na Vysočině.

Podporujeme projekt Virtuální adopce zvířat | 17.3.2014

Jako partneři portálu Virtuální adopce psů a koček trvale žijících v útulcích poskytneme každému, kdo se zapojí libovolnou částkou do virtuální adopce slevu 333 Kč na libovolný pobyt z celé naší nabídky.

Valentýnský víkend se slevou | 8.2.2014

Využijte slevu na romantický Valentýnský víkend. Při objednávce libovolného pobytu na dvě noci na termín 14-16.2. napište do Zprávy pro příjemce heslo "Valentýn" a cena balíčku Vám bude ponížena o zamilovaných 444 Kč.

Soutěžíme s džusy Hello | 30.1.2014

Vytvořte originální fotografii a vyhrajte Briliantový poukaz na pobyt na našem partnerském portále Romantickevikendy.cz. Vše k soutěži naleznete na stránkách Fotosoutezhello.

Poznejte krásy Kroměříže | 6.1.2014

Jako první nabídku nových pobytových balíčků v roce 2014 rozšířil víkend Poznejte krásy Kroměříže, který Vám mimo stylového ubytování a gurmánských zážitků představí Hanácké Athény v plné kráse.

Doručování poukazů před vánocemi | 14.12.2013

Pokud necháváte vánoční dárky na poslední chvíli, tak Vás ani letos nenecháme ve štychu.Zaslání certifikátu emailem je k dispozici neustále tzn. i během 24.12. a vše jsme připraveni odeslat do 10 minutod provedení objednávky, doručení certifikátu na dobírku kurýrní službou expres budeme naposledy expedovat v sobotu 21.12. s tím, že doručení bude v podnělí 23.12..Takže nemusíte mít obavy, že nákup certifikátů nestihnete.

Vinný víkendový pobyt na jižní Moravě | 16.11.2013

Vydejte se s námi na vínu zaslíbenou jižní Moravu a užijte si kvalitní ubytování v mezonetovém apartmánu, lahodnou stravu, degustaci vín a bohatý vinný wellnes program během Vinného víkendového pobytu.

Luxusní pobyt s degustační večeří | 15.10.2013

Vyzkoušejte novou skladbu výběrového pobytového balíčku v Táboře, kde Vás mimo komfortního ubytování a wellness programu čeká nevšední gurmánský zážitek od pravidelně oceňováného šéfkuchaře.

Wellness víkendový pobyt v Lednici | 26.8.2013

Vypravte se s námi do oblíbeného Lednicko - Valtického areálu. V novém pobytovém balíčku Váš čeká stylové ubytování, lahodná strava i pestrý program se zaměřením na relaxaci a poznávání. Více informací naleznete přímo u Wellness víkendového pobytu v Lednici.

Prodloužený víkend s dětmi na farmě | 25.6.2013

Prima pobyt pro celou rodinu je pro Vás připraven v novém pobytovém balíčku Prodloužený víkend s dětmi na farmě

Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně | 29.4.2013

Vyzkoušejte nový pobytový balíček Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně a prožijte vydařený pobyt v našem nejpopulárnějším horském středisku.

Valentýnský pobyt | 4.2.2013

V pestré nabídce, kterou naleznete na našem webu si jistě vyberete i ten nejkouzelnější Valentýnský víkend. Jenom pozor svátek zamilovaných je již za dveřmi!

Otevřený poukaz na víkendový pobyt pod stromeček | 13.12.2012

Vánoce jsou již za dveřmi a jestli stále přemýšlíte nad vhodným dárkem, tak proč nevyzkoušet Otevřený poukaz na víkendový pobyt, který Vám rádi připravíme na jakoukoliv hodnotu. Poukaz na pobyt zasíláme v dárkových deskách připravený rovnou na předání a obdarovaný/á si následně bude moci vybrat libovolný pobyt z celé naší nabídky. A pokud v objednávce uvedete heslo "Vánoce" do zprávy pro příjemce tak platnost poukazu bude počítána až od 1.1.2013. Cerifikát Vám rádi zašleme i 24.12.!

Víkendový pobyt jako vánoční dárek | 27.11.2012

V pestré nabídce našich víkendových pobytů si jistě vyberete vydařený vánoční dárek. Poukaz k pobytu a propozice zasíláme připravené rovnou pod stromeček.

Romantický víkend na gotickém hradě | 19.9.2012

Vyzkoušejte nový pobytový balíček s nevšedním ubytováním v prostorách areálu gotického hradu a zámku. Bližší informace naleznete u pobytu Romantický víkend de luxe na gotickém hradě

Romantická noc na zámku | 29.7.2012

Vypravte se do luxusního 5* zámeckého hotelu prožít exkluzivní Romantickou noc na zámku díky novému poobytovému balíčku.

Mariánské Lázně | 17.5.2012

Nový pobytový balíček s ubytováním v oblíbeném hotelu, vyjížďkou kočárem a petrou porcí relaxace jsme pro Vás připravili v populárních Mariánských Lázních.

Pobyty pro ženy | 20.3.2012

Pestrý výběr pobytů pro dámy je pro Vás pečlivě připraven na našem partnerkém webu Pobyty pro ženy.

Wellness pobyty pro dva | 9.1.2012

Vypravte se na vydařený wellness pobyt. Širokou nabídku pobytových balíčku s tímto zaměřením najdete na našem partnerském webu Wellness pobyty

Vychutnejte si wellness v Moravském krasu | 2.11.2011

Vyzkoušejte nový pobytový balíček s pestrým wellness v Moarvském krasu.

Poznejte Lednicko-Valtický areál | 1.9.2011

Vypravte se poznávat skutečné krásy jižní Moravy v novém pobytovém balíčku Kouzelná jižní Morava.

Prodloužený víkend Fit | 27.8.2011

Vyzkoušejte jak chutnají hned 4 dny plné relaxace v novém balíčku Prodloužený víkend Fit.

Wellness víkend Krkonoše | 25.2.2011

Víkendový pobyt, který spojuje komfortní ubytování, lahodnou stravu a pestré wellness, relaxační a sportovní vyžití jsme tentokrát připravili v oblíbeném krkonošském hotelu. Bližší informace k novému víkendovému pobytu v Krkonoších naleznete zde.

PF 2011| 1.1.2011

Děkujeme Vám za Vaší přízeň v roce 2010 a těšíme se, že Vám budeme moci připravit víkendový pobyt Snů i v novém roce.

Víkendový pobyt = Vánoční dárek | 1.12.2010

Vyberte si v naší pestré nabídce ten nejlepší vánoční dárek pro své nejbližší. Poukázku Vám dodáme zabalenou a připravenou přímo pod vánoční stromeček a obdarovaní si budou moci sami zvolit termín pobytu.

Víkendové pobyty pro dva| 25.11.2010

Vyzkoušejte pestrou nabídku našeho partnerského webu, kde naleznete oblíbené Víkendové pobyty pro dva.

Víkendový pobyt v Krumlově| 1.11.2010

Vypravte se do Českého Krumlova a užijte si krásy města, komfortní ubytování a ještě pořádnou porci relaxace v novém pobytovém balíčku Královský víkend v Českém Krumlově.

Nové víkendové pobyty| 26.10.2010

Vyzkoušejte nové víkendové pobyty z naší nabídky. Luxusní wellness víkend na Slovensku a Víkend pro zamilované na Hluboké mají jistě, co nabídnout.

Pobyty na zámku| 9.9.2010

Vypravte se na originální pobyt na zámku s populárním partnerským serverem, který se zaměřuje právě na Zámecké víkendové pobyty.

Wellness víkendové pobyty| 18.8.2010

Pestrý výběr víkendových pobytů se zaměřením na wellness a relaxaci najdete přímo na stránkách Wellness víkend.

Noc (nejen) pro novomanžele na Hluboké| 6.7.2010

Ať už sháníte originální dárek pro novomanžele nebo si jen chcete užít romantický pobyt se vším všudy, tak tento balíček Vás zaručeně osloví. Bližší informace k pobytu Noc (nejen) pro novomanžele na Hluboké naleznte zde.

Wellness pobyt v Tatrách | 6.4.2010

Pojeďte s námi navštívit Vysoké Tatry a prožít pobyt ve znamení wellnessu a relaxace. Bližší informace k vydařenému balíčku naleznete přímo na stránce Wellness pobyt v Tatrách.

Romantická noc v Krumlově | 17.2.2010

Prožíjde neopakovatelnou romantickou noc doplněnou o lahodnou večeři a relaxační masáže v oblíbeném hotelu v srdci historického Českého Krumlova. Více k balíčku Romantická noc v Krumlově naleznete zde.

Wellness víkend pro dva | 6.2.2010

Pořádná porce relaxace na Vás čeká v novém pobytovém balíčku Wellness víkend pro dva. Veškeré informace k tomuto víkendovém pobytu se dozvíte zde.

Valentýnské víkendové pobyty | 25.1.2010

Svatý Valentýn je již za dveřmi a tak proč letos nevyzkoušet některý romantický víkend?

Romantický víkend Speciál | 23.1.2010

Nový pobytový balíček, který spojuje luxusní ubytování v zámeckém stylu s lahodnou stravou a bohatým relaxačním programem je ideální volbou pro každý zamilovaný pár. Bližší informace k víkendovému pobytu naleznete zde.

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.5.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.3.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.1.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 7.10.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.8.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010