Kouzelná jižní Morava - Lednice

Kouzelná jižní Morava - Lednice Lednicko-Valtický areál je připraven vás přivítat ve své plné kráse. Pokud se s tímto regiónem chcete důkladně seznámit tak balíček Kouzelná jižní Morava je přesně tím, co hledáte.

Zde je kompletní program pobytu Kouzelná jižní Morava: ubytujeme vás ve 4* hotelu Galant, který se nachází přímo naproti zámku v Lednici.
Součástí pobytu je lahodná polopenze. Snídaně formou švédských stolů na každé ráno doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci po oba večery.
A nebude chybět ani pestrý program se zaměřením na poznávání či relaxaci. Součástí pobytu je jízda kočárem zámeckým areálem, vstupenky na zámek v Lednici a plavba lodí Lednicko-Valtickým areálem. Pokud byste dali raději přednost relaxaci je možné poznávací program vyměnit za klasické masáže zádové sestavy nebo za privátní pronájem vířivky včetně sektu a občerstvení (preferovanou volbu stačí nahlásit při rezervaci termínu pobytu). V letních měsících jistě využijete i bazén se slanou vodou na rozlehlé hotelové zahradě. Vypravte se tedy do Lednicko - Valtického areálu obdivovat kouzelnou jižní Moravu.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 990 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 999 Kč, 3) Balíček Relax - masáž lávovými kameny pro dámu a klasická masáž pro pána - 2 400 Kč, 4) Balíček masáží - aromatická masáž pro dámu, relaxační masáž pro pána - 1 800 Kč, 5) Privátní vířivka pro pár - včetně občerstvení a drinku - 1 650 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje čtyřhvězdičkového hotelu poskytnou příjemné ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar.

Stravování
V ceně pobytu Kouzelná jižní Morava je zahrnuta polopenze. Snídaně formou švédských stolů na každé ráno doplní večeře formou výběru z menu po oba večery.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Lednice - hotel Galant se nachází přímo naproti zámku v Lednici

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní
Pobytový balíček Kouzelná jižní Morava lze absolvovat jak o víkendu tak kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu i v Lednici klidněji, případně na delší dobu než tři dny (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s vámi.

Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice

Ubytování Lednicko Valtický areál Ubytování Lednicko Valtický areál Kouzelná jižní Morava - Lednice

Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice Kouzelná jižní Morava - Lednice


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (404 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Pobyt v luxusním apartmá na Hluboké, Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou, Kouzelný pobyt na 5* zámku v Heráleci na Vysočině.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Kouzelná jižní Morava - Lednice, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2990,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Balíček Relax (2400,- Kč)
4. Balíček masáží (1800,- Kč)
5. Vířivka (1650,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.5.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.3.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.1.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 7.10.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.8.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010