O nás - portál Víkendové pobyty snů.cz

Již více než 12 let přinášíme našim klientům ty nejkrásnější místa na originální víkendové pobyty. Bohatá nabídka víkendů pro dva Vás zavede do všech koutů naší vlasti a společně se zajímavým doplňkovým programem Vám připraví nezapomenutelný zážitek.

Pestrý výběr nabízíme i v typu ubytování a programu pobytu, aby si každý mohl zvolit přesně to, po čem touží. Můžete vybírat jak mezi luxusními hotely či wellness centry, tak mezi menšími a klidnějšími hotýlky či penziony na samotě v přírodě. Nábídneme Vám balíčky se zaměřením na wellness, relaxaci či romantiku, ale i aktivní víkendy, pobyty za poznáním či zážitkové víkendy.

Víkendové pobytyCeny u našich balíčků jsou vždy finální za víkendový pobyt pro dvě osoby včetně kompletního programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaní ještě něco doplácet. Žádné finty jako cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Víkendový pobyt je vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému víkendovému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr pobytu i na obdarované a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách. Co se týče termínu pobytů, tak poskytujeme buďto variantu s přímou volbou termínu nebo poukaz bez stanoveného data pobytu s platností 6 měsíců.

Víkendové pobytyPobytový balíček jsme Vám schopni fyzicky doručit i do 24 hodin, případně emailem do 10 minut od objednávky. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i krajskými organizacemi a umístili jsme se na třetím místě v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji. Portál patří do skupiny, která združuje 20 prověřených onlince prodejců pobytů na našem trhu. Proč volit naše víkendové pobyty se dozvíte i v sekci Proč pobyt od nás.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým pobytům nebo ke způsobu objednávky, neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na víkendové pobyty snů!

Váš tým Víkendové pobyty snů.cz

Podívejte se na fotografie od našich spokojených klientů přímo z víkendových pobytů.

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

víkendové pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

Aktuálně

Pivní lázně | 1.3.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.4.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2020 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010