O nás - portál Víkendové pobyty snů.cz

Již více než 17 let přinášíme našim klientům ty nejkrásnější místa na víkendové pobyty po ČR. Pestrá nabídka pobytů vás zavede do všech koutů naší vlasti a společně se zajímavým programem je garancí vydařených dnů.

Bohatý výběr nabízíme i v typu ubytování a programu pobytu, aby si každý mohl zvolit přesně to, po čem touží. Můžete vybírat jak mezi luxusními hotely či wellness centry, tak mezi menšími a klidnějšími hotýlky či penziony v přírodě. Nábídneme vám balíčky se zaměřením na wellness, relaxaci či romantiku, ale i aktivní víkendy, pobyty za poznáním či víkendy na zámcích.

Víkendové pobytyCeny u našich balíčků jsou vždy finální za víkendový pobyt pro dvě osoby včetně kompletního programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete vy nebo obdarovaní ještě něco doplácet. Žádné finty jako cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Víkendový pobyt je vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto ubytovací certifikát zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným.

Samozřejmě můžete ponechat výběr pobytu i na obdarovaných a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách. Co se týče termínu pobytů, tak poskytujeme buďto variantu s přímou volbou termínu nebo poukaz bez stanoveného data pobytu s platností 6 měsíců.

Víkendové pobytyPobytový balíček jsme Vám schopni fyzicky doručit i do 24 hodin, případně emailem do 10 minut od objednávky. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i krajskými organizacemi a umístili jsme se na třetím místě v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji. Portál patří do skupiny, která združuje 12 prověřených online prodejců ubytování na našem trhu. Proč volit naše víkendové pobyty se dozvíte v sekci Proč pobyt od nás.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým pobytům nebo ke způsobu objednávky, neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i vás nebo vaše blízké vyšleme na víkendové pobyty snů!

Váš tým Víkendové pobyty snů.cz

Podívejte se na fotografie od našich spokojených klientů přímo z víkendových pobytů.

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

víkendové pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

vikendove pobyty vikendove pobyty vikendove pobyty

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010