Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou

Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou nabízí kvalitní ubytování 4* standardu v populární lokalitě přímo pod zámkem, lahodnou stravu, relaxační masáže, odpočinek v hotelovém wellness centru, vstupenky na zámecký prohlídkový okruh a další zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou: připravili jsme pro vás třídenní pobyt ve 4* hotelu Podhrad doplněné o snídaně formou švédských stolů a tříchodovou večeři pro pár v hotelové restauraci.

Během pobytu si vychutnáte relaxační program. Pro každého z páru je připravena klasická masáž zádové sestavy v hotelovém balneo centru. K tomu budete příjemně relaxovat během vstupu do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu.

Dále ve skladbě pobytu nechybí vstupenky na zámek, který je otevřen celoročně. A jako bonus k již tak pestrému programu si budete moci zvolit jednu z těchto možností: A) Kytice růží pro dámu po příjezdu, B) Kvalitní víno a občerstvení na pokoji po příjezdu, C) Sekt s ovocem na pokoji po příjezdu, D) Láhev vína a okvětní lístky na posteli po příjezdu E) Vstupenky do ZOO Hluboká pro pár. Preferovaná varianta je zcela na vás nebo na obdarovaných, kteří poukaz obdrží a stačí ji nahlásit při rezervaci termínu pobytu.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 750 Kč, 2) Welcome set - láhev kvalitního vína a pohoštění po příjezdu - 999 Kč, 3) Romantické aranžmá pokoje - láhev sektu a okvětní lístky na posteli - 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 999 Kč, 5) Druhá romantická večeře pro pár - 1180 Kč, 6) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, aromatická masáž pro pána - 2 300 Kč, 7) Balíček Hluboká - čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a aromatická masáž pro pána - 2 300 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Hlubokou a Českým Krumlovem (létá se celoročně) - 5 999 Kč, 10) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) - 15 999 Kč, 11) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště - 3 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie garantují kvalitní ubytování. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedna tříchodová romantická večeře pro pár (v případě zájmu je možné doobjednat druhou večeři). K dispozici vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada, Jihočeská galerie a Aquapark. Sedm kilometrů to budete mít na zříceninu hradu Karlův Hrádek, dále se můžete vypravit do Českého Krumlova či do Českých Budějovic.

Ostatní
Víkend pro dva v Hluboké je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu i na Hluboké klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 750 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Jedná se o hotel se kterým spolupracujeme již přes 15 let a který se dlouhodobě těší výborným recenzím od klientů.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
10 999,- Kč  9 999,- Kč (444 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích, Pohádkový víkendový pobyt na zámečku, Gurmánská noc pro dva v Táboře.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2750,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Romantické aranžmá pokoje (999,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (999,- Kč)
5. Další romantická večeře (1180,- Kč)
6. Balíček Relax (2300,- Kč)
7. Balíček Hluboká (2300,- Kč)
8. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
9. Vyhlídkový let Krumlov (5999,- Kč)
10. Vyhlídkový let Alpy (15999,- Kč)
11. Golf Hluboká (3500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.5.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.3.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.1.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 7.10.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.8.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010