Názory klientů na víkendové pobyty

Rád bych popsal jedním slovem strávený víkend na Hluboké, ale opravdu to nejde. Asi bych hodně dlouho musel psát a psát a psát, prostě klobouk dolu a hluboce se skláním.................... Na závěr mohu jen s jistotou říci, že Vám náleží pevné místo v mém adresáři a těšim se v budoucnu na další zážitkový víkend od Vás.

(víkendový pobyt: Wellness víkend na zámku, klient p. Gájec)


Ráda bych Vám poděkovala za krásný víkend, který jsme díky Vaší společnosti s manželem prožili. Mile mě potěšil nejen dobře zorganizovaný pobyt, ale i velice vstřícný hotelový personál, který měl snahu, aby náš romantický víkend byl dokonalý. Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů a Vaše služby ráda doporučím dál.

(víkendový pobyt: Zámecký pobyt pro dva, klient pí. Štětinová)


Sme naspät vo Viedni plni krasnych momentov z nasho romantickeho vikendu. Velmi sme boli spokojni a vsetko bolo naozaj velmi dobre organizovane a pekne. Personal bol aj velmi mily a ochotny a Apartman Ruze prekrasny. Ked som hotova s mojim videom, poslem vam ho.

(víkendový pobyt: Romantický víkend Snů, klient pí. Hajek)


Dobrý den, velice ráda musím poděkovat za krásně prožitý víkend ve Františkových Lázních. Velký dík patří i personálu hotelu a šikovným slečnám maserkám. I přes komplikace, které nám uštědřilo počasí, jsme odjížděli moc spokojení a plní energie. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákazníku a krásné svátky vánoční

(víkendový pobyt: Františkovy Láně pro dva, klient pí. Sýkorová)


Chtěl bych Vám moc poděkovat, protože víkend se parádně povedl! Jednou jsem se na internetu už spálil (objednaný 4* hotel měl sociální zařízení na chodběJ) a tak když manželka přišla s Vaší agenturou nebyl jsem úplně nadšený. Ale splnili ste vše, co ste slíbili, ba dokonce překonali naše očekávání. V příloze posíláme fotky do soutěže a budeme doporučovat dál!

(víkendový pobyt: Víkend pro dva Pohoda, klient p. Vavrušák)


Nádherný, romantický, pohádkový…

(víkendový pobyt: Romantický víkend pro dva na Hluboké, klient manželé Jelínkovi)


Chci Vám poděkovat za krásný zážitek a zároveň i za krásný dárek, který jsem díkyVám mohl věnovat své ženě k narozeninám. Pobyt na zámku Hrubá skála byl okouzlující - nádherný pokoj, výhled a okolí zámku - to vše ještě umocněno tím, že se mi až do poslední chvíle podařilo celou věc před ženou utajit, takže místo slibovaného "noclehu" v penzionu byl náš příjezd na zámek pro ni krásným šokem. Už nyní mohu slíbit, že překvapení budu znovu opakovat.

(víkendový pobyt: Romantický víkend na středověkém zámku, klient p. Ullmann)


S víkendem jsme byli velmi spokojeni, hotel i personál byli úžasní. Vzhledem k roční době a počasí byl Český Krumlov tichý a klidný. Báječně jsme si to užili a načerpali síly do dalších pracovních i soukromých povinností. Moc Vám za přípravu pobytu děkujeme.

(víkendový pobyt: Wellness víkend v Krumlově, klient pí. Drdová)


Musím Vám hrozně moc poděkovat, protože rodiče si oslavu svatby užili prý „jak nikdy předtím“. Vrátili se z pobytu plni dojmů a ze vším byli velice spokojeni. Mamince při masážích polevili záda a táta básnil o vyhlídkovém letu (a to už neseděli asi 10 let v letadle a já se bála, že tam ani nevlezou). Z toho, že se to takto povedlo mám velikou radost a moc, moc, moc Vám chci za moje rodiče poděkovat, protože jsem si dlouho lámala hlavu, jak je k tomuto výročí obdarovat. Přeji Vám hodně spokojených klientů a ráda Vás doporučím dál. A když to půjde tak bych chtěla na nějakou „romantiku“ vytáhnout i manžela.

(víkendový pobyt: Český ráj s vyhlídkovým letem, klienti manželé Vozniakovi)


Chtěli bychom moc poděkovat za zorganizování kouzelné svatební cesty. Doufáme, že celé naše manželství bude takto povedené, protože to byla skutečná pohádka. Do soutěže zasíláme foto našeho romanticky naaranžovaného apartmá a jedny spokojené novomanželeJ. Děkujume

(víkendový pobyt: Romantický pobyt na Karlštejně, klienti novomanželé Hřebcovi)


Ani si nedovedete představit, jaký relax to pro nás byl!!! Všechno bylo dokonalé, hotel naprosto úžasný a totálně jsem se zamilovala do dýňové polívky:-) Ještě nikde jssem se nesetkala s tak ochotným personálem!!! Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat, že jste nám pomohl zažít jeden z nejbáječnějších víkendů v životě.

(víkendový pobyt: Romantický víkend Snů, klient pí. Švorcová)


Je vidět, že i v době kdy se člověk už může spolehnout jen na máloco, Vaše služby zůstávají stále na vysoké úrovni. I tentokrát to stálo za to a hlavně relaxační program byl vynikající. Moc děkujeme a zase pojedeme, Vaši….

(víkendový pobyt: Wellnes víkend pro dva, klienti manželé Štěpkovi)


Překvapení k manželčiným narozeninám se moc vydařilo a to od A až do Z. Nejprve mě (a hlavně ji) potěšil dárkový balíček s certifikátem, další (a to pořádný) šok bylo romantické aranžmá pokoje se kterým si v hotelu opravdu pohráli, pobyt neměl jedinou chybičku, ale vrcholem bylo přání manželce při večeři s krásnou kyticí a hlavně dortem, který ženu doslova dojal (takže to teď budu mít nějakou dobu díky Vám u ní dobrý). Vaše služby doporučím dál, protože jste splnili všechny moje výmysly do posledního detailu.

(víkendový pobyt: Víkend pro dva, klient p. Češka)


Moc Vám děkuji za jeden z nejkrásnějších víkendů, které jsem kdy zažila a Vaší společnosti přeji mnoho dalších stejně spokojených lidiček jako jsem byla já s přítelem.

(víkendový pobyt: Víkendový pobyt VIP, klient pí. Žamberská)


Chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi příjemně strávený víkendový pobyt. Velmi mile mně a manželku překvapil perfektní servis ze strany Vaší společnosti a ze strany hotelu. Vše do puntíku splnilo naše předpoklady.Jsme velmi spokojeni.Věřím, že tento pobyt nebyl náš poslední.Mohu Vás ujistit,že vaše služby budeme vřele doporučovat .Ještě jednou děkujeme.

(víkendový pobyt: Pohádkový víkend na zámečku, klient manželé Šilberští)


Chci Vám moc poděkovat za splnění všech mých požadavků a za zorganizování celého pobytu. Dcera i její přítel byli moc spokojeni a prý totožný pobyt využijí znovu na svatební cestu. Takže nás budete mít brzy znovu na krkuJ.

(víkendový pobyt: Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu, klient pí. Wolfová)


Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.5.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.3.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.1.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 7.10.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.8.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010