Víkend u zámku v Hluboké nad Vltavou

Pojeďte se do Hluboké nad Vltavou seznámit s perlou jižních Čech. Připravili jsme zde pobytový balíček s ubytováním ve 4* hotelu Podhrad doplněný o lahodnou stravu, relaxaci ve wellness i prohlídku populárního zámku.

Zde je kompletní program Víkendového pobytu u zámku v Hluboké nad Vltavou: tentokrát se můžete těšit na třídenní pobyt ve 4* hotelu, který se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno tříchodové večerní menu pro pár v hotelové restauraci. Na chvíle příjemné relaxace budete moci zajít do hotelového wellness centra (s bazénem, vířivkou, saunou a infrasaunou) a na poznávání zase ideálně poslouží vstupenky na prohlídkový zámecký okruh, které jsou též součástí pobytového balíčku (pokud by vás nelákala historie lze je vyměnit za vstupenky do ZOO Hluboká nebo za kytici růží pro dámu po příjezdu).

K pobytu v Hluboké nad Vltavou lze doobjednat tyto služby
K pobytu v Hluboké nad Vltavou je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 750 Kč, 2) Welcome set - kytice růží pro dámu a láhev kvalitního vína po příjezdu - 999 Kč, 3) Romantické aranžmá pokoje - kytice růží pro dámu a okvětní lístky na posteli - 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 999 Kč, 5) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 2 300 Kč, 6) Balíček Hluboká - čokoládová masáž pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 2 300 Kč, 7) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Českým Krumlovem (létá se celoročně) - 5 999 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) - 15 999 Kč, 10) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie nabízí kvalitní ubytování. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno a jedna tříchodová romantická večeře pro pár (v případě zájmu lze doobjednat i druhá večeře pro pár). K dispozici vám bude hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Víkendový pobyt u zámku v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu i na Hluboké klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 750 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší hotel 4* kategorie v jižních Čechách za loňský rok.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
8 999,- Kč  7 999,- Kč (356 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkendový pobyt u Sečské přehrady, Lázně Maďarsko - Wellness pobyt v Hevízu, Pohádková noc pro dva v 5* hotelu v Hluboké.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkend u zámku v Hluboké nad Vltavou, cena 7 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2750,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Aranžmá (999,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (999,- Kč)
5. Balíček Relax (2300,- Kč)
6. Hluboká (2300,- Kč)
7. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
8. Vyhlídkový let - Krumlov (5999,- Kč)
9. Vyhlídkový let - Alpy (15999,- Kč)
10. Golf (4800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010