Víkend u zámku v Hluboké nad Vltavou

Pojeďte se do Hluboké nad Vltavou seznámit s perlou jižních Čech. Připravili jsme zde balíček s ubytováním ve 4* hotelu doplněný o lahodnou stravu, relaxaci ve wellness i prohlídku populárního zámku.

Zde je kompletní program Víkendového pobytu u zámku v Hluboké nad Vltavou: jak již úvod napověděl můžete se těšit na ubytování ve 4* hotelu, který se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno tříchodové večerní menu pro pár v hotelové restauraci. Na chvíle příjemné relaxace budete moci zajít do hotelového wellness centra (s bazénem, vířivkou, saunou a infrasaunou) a na poznávání zase ideálně poslouží vstupenky na prohlídkový zámecký okruh, které jsou též součástí pobytového balíčku (pokud by vás nelákala historie lze je vyměnit za vstupenky do ZOO Hluboká).

K pobytu v Hluboké nad Vltavou lze doobjednat tyto služby
K pobytu v Hluboké nad Vltavou je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 500 Kč, 2) Welcome set - kytice růží pro dámu a láhev kvalitního vína po příjezdu - 999 Kč, 3) Romantické aranžmá pokoje - kytice růží pro dámu a okvětní lístky na posteli - 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 899 Kč, 5) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 2 100 Kč, 6) Balíček Hluboká - čokoládová masáž pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 2 100 Kč, 7) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Českým Krumlovem (létá se celoročně) - 4 999 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Alpy - zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) - 15 999 Kč, 10) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie nabízí kvalitní ubytování. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno a jedna tříchodová romantická večeře pro pár (v případě zájmu lze doobjednat i druhá večeře pro pár). K dispozici vám bude hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Víkendový pobyt u zámku v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu i na Hluboké klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší hotel 4* kategorie v jižních Čechách za loňský rok.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Cena víkendového pobytu:
7 799,- Kč (320 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Poznejte krásy Českého ráje, Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu, Pohádková noc pro dva v 5* hotelu v Hluboké.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkend u zámku v Hluboké nad Vltavou, cena 7 799,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2500,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Aranžmá (999,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (899,- Kč)
5. Balíček Relax (2100,- Kč)
6. Hluboká (2100,- Kč)
7. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
8. Vyhlídkový let - Krumlov (4999,- Kč)
9. Vyhlídkový let - Alpy (15999,- Kč)
10. Golf (4800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 25.8.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.6.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Jarní Špindlerův Mlýn| 20.4.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.3.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.2.2023

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010