Romantický víkend na zámku Hrubá Skála

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Na tři dny se stane vašim novým domovem středověký zámek, který se nachází na skalách v krásné krajině Českého ráje. Zámecké ubytování doplníme o lahodnou polopenzi v hotelové restauraci, aromatické masáže, relaxaci v open air vířivce, neomezený vstup do wellness centra i vstupenky na zámeckou vyhlídkovou věž.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend na středověkém zámku: můžete se těšit na nevšední ubytování přímo na středověkém zámku Hrubá Skála, který byl postaven již ve 14. století na skalním masivu v Českém ráji. Během pobytu si pochutnáte na polepenzi - bufetové snídaně doplní jedna čtyřchodová a jedna tříchodová večeře pro pár v zámeckém restaurantu.

Okolí zámku poskytne nepřeberné množství alternativ na procházky, túry, cyklovýlety, poznávaní hradů a zámků či sportovní vyžití. Ve skladbě pobytu nechybí ani relaxace v podobě dvou aromatických masáží zádové sestavy a neomezeného vstupu do hotelového wellness centra. Dále si jistě užijete i originální privátní open air vířivku s výhledem na panorama Českého ráje, která je též součástí pobytu. Jako bonus ještě přidáme vstupenky na zámeckou vyhlídkovou věž. Kouzelný zámek, krásné okolí a zajímavý program dají dohromady vydařený pobyt.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 3 400 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje během, kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč, 3) Balíček Relaxace - relaxační masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 900 Kč, 4) Balíček Zámecký relax - zkrášlující koupel pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Nedávno zrekonstruované pokoje standardu 4*, které se nachází přímo v zámeckých prostorách poskytují kvalitní ubytování. Každý hotelový pokoj je vybaven koupelnou, WC a TV se SAT.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu (případně výběrem z menu) a dvě lahodné večeře pro pár formou čtyřchodového a tříchodového menu ve stylové zámecké restauraci.

Lokalita pobytu
Český ráj - 4* zámecký hotel Hrubá Skála se nachází 5 Km od Turnova - pobyt probíhá přímo na zámku

Zajímavosti okolí
Český ráj nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště. Naleznete zde památky lidové architektury či skalní města. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají Krkonoše.

Ostatní
Romantický víkend na středověkém zámku je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 3 400 Kč), u hotelového areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může cestovat s vámi.

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (395 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO, Romantický pobyt pro dva na Karlštejně, Pobyt pro dámy v Karlových Varech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický víkend na zámku Hrubá Skála, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3400,- Kč)
2. Vyhlídkový let (3999,- Kč)
3. Balíček Relaxace(1900,- Kč)
4. Zámecká relax (1500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 16.6.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.4.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.2.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Zimní Špindlerův Mlýn| 15.1.2024

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za podzimní Hlubokou| 29.10.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010