Romantický víkend na zámku v Českém ráji

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na středověkém zámku představuje nevšední zážitek pro každý zamilovaný pár. Po dobu víkendu se stane Vaším novým domovem středověký zámek, který se nachází na skalách v krásné krajině Českého ráje. Romantické ubytování doplníme o lahodnou polopenzi a relaxační aroma masáže.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend na středověkém zámku: jak již bylo zmíněno v úvodu, tentokrát Vás ubytujeme přímo na středověkém zámku v Českém ráji. Zámecký hotel 4* standardu, který právě prošel rekonstrukcí Vám nabídne stylové ubytování. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou bufetu a na dvou večeřích v oblíbeném zámeckém restaurantu (1x včetně láhve vína).

Okolí zámku Vám poskytne nepřeberné množství alternativ na procházky, túry, cyklovýlety, poznávaní hradů a zámků či sportovní vyžití. Ve skladbě romantického víkendu nechybí ani relaxace v podobě dvou aromatických masáží zádové sestavy. Kouzelný zámek, překrásné okolí a zajímavý program dají dohromady víkendový pobyt, který jistě bude nezapomenutelným zážitkem!

K romantickému víkendu lze doobjednat
K pobytu Romantický víkend na středověkém zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 225 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 999 Kč, 3) Balíček Relax - 2x kompletní masáž esenciálními oleji - 2 500 Kč, 4) Zámecká relaxace - medová masáž pro dámu, celková aroma masáž pro pána - 1 790 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Nově zrekonstruované pokoje standardu 4*, které se nachází přímo v zámeckých prostorách Vám poskytnou komfortní ubytování. Každý zámecký pokoj je vybaven koupelnou, WC a TV se SAT.

Stravování
V ceně pobytu Romantický víkend na středověkém zámku je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu (případně výběrem z menu) a dvě lahodné večeře pro pár ve stylovém zámeckém restaurantu (jedna večeře je včetně láhve vína).

Lokalita romantického víkendu
Český ráj - zámecký hotel se nachází 5 Km od Turnova

Zajímavosti okolí
Český ráj nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště. Naleznete zde památky lidové architektury či skalní města. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají Krkonoše.

Ostatní
Romantický víkend na středověkém zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 225 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuté v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji

Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji Romantický víkend na zámku v Českém ráji


Cena víkendového pobytu:
8 799,- Kč (362 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně, Zámecká noc s pivní lázní - Slavičín, Poznejte krásy Českého ráje.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický víkend na zámku v Českém ráji, cena 8 799,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3225,- Kč)
2. Vyhlídkový let (3999,- Kč)
3. Balíček Relax(2500,- Kč)
4. Zámecká relaxace (1790,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 25.8.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.6.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Jarní Špindlerův Mlýn| 20.4.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.3.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.2.2023

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010