Relaxační víkend na barokním zámku na východní Moravě

Relaxační víkend na barokním zámkuProžijte pohádkový pobyt na po citlivé rekonstrukci nově otevřeném barokním zámku s anglickým parkem, kde se snoubí kouzlo zámeckého života dob minulých s komfortem současnosti. Ubytování ve stylových komnatách vybavených v zámeckém stylu doplníme o lahodnou stravu v zámecké restauraci a chybět nebude ani pestrý program se zaměřením na relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační víkend na barokním zámku: tento nevšední pobytový balíček vás zavede přímo na barokní perlu na zámek ve Slavičíně, kde po citlivé rekonstrukci byl nově otevřen zámecký hotel. Ubytování je připraveno ve výběrových zámeckých pokojích, které vás svým vybavením i atmosférou přenesou do dob dávno minulých. Na zámeckém dvoře nemůže chybět ani lahodná strava v podobě snídaní formou buffe po obě rána pobytu a jedné gurmánské večeři pro pár v útulné zámecké restauraci.

A ochuzeni nebudete ani o vskutku šlechtický zámecký relax. Společně si v originální kádi vychutnáte pivní lázeň doplněnou o neomezenou konzumaci ležáku přímo ze zámeckého minipivovaru i následný odpočinek v parní aroma sauně a relaxační zóně. Pokud tedy pro sebe nebo jako dárek sháníte zážitkový zámecký pobyt tak Relaxační víkend na barokním zámku je tou nejlepší volbou.

K Relaxačnímu víkendu na barokním zámku lze doobjednat
K Relaxačnímu víkendu na barokním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár 3 990 Kč, 2) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro dámu a relaxační masáž pro pána - 2 340 Kč, 3) Welcome set - láhev výběrového sektu a sladké překvapení po příjezdu na pokoji - 699 Kč, 4) Piknik v zámeckém parku - piknikový koš plný lahůdek do zámeckého parku - 1 370 Kč, 5) Zámecký relax - privátní pronájem vířivky včetně sektu + pro dámu čokoládová masážní kúra - 1 990 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích vybavených kompletně v zámeckém stylu. Komfort zámeckého ubytování ještě doplní krásný výhled do anglického parku. Součástí pokoje je koupelna, WC, LCD-TV, Wi-Fi připojení, káva, čaj i minibar. K dispozici vám na pokoji budou i župany a pantofle.

Stravování
V ceně zámeckého pobytového balíčku jsou zahrnuty snídaně formou pestrých rautovýh stolů na každé ráno pobytu a jedna romantická večeře pro pár v zámecké restauraci barokního stylu. Gurmány jistě potěší osvědčené pokrmy hodné zámeckého prostředí připravované z primárně regionálních zdrojů. Zámecká restaurace se zaměřuje na klasickou českou a hlavně valašskou kuchyni s nádechem moderních prvků. V kuchyni nechybí regionální suroviny od místních farmářů a dodavatelů a nabídka menu vždy vystihuje dané roční období s důrazem na kvalitu surovin.

Lokalita pobytu
Barokní zámek se nachází ve Slavičíně ve Zlínském kraji

Ostatní
Relaxační víkend na barokním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 990 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází privátní parkoviště pro hosty.

Relaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámku


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (472 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Kouzelná jižní Morava - Lednice, Romantický víkendový pobyt v Hluboké, Poznejte krásy Českého ráje.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Relaxační víkend na barokním zámku na východní Moravě, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3990,- Kč)
2. Balíček masáží (2340,- Kč)
3. Welcome set (699,- Kč)
4. Piknik (1370,- Kč)
5. Zámecký relax (1990,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.10.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010