Relaxační víkend na chateau Wichterle

Relaxační víkend na barokním zámkuProžijte pohádkový pobyt na barokním zámku s anglickým parkem, kde se snoubí kouzlo zámeckého života dob minulých s komfortem současnosti. Ubytování ve stylových komnatách vybavených v zámeckém stylu doplníme o lahodnou stravu v zámecké restauraci a chybět nebude ani pestrý program relaxační program.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační víkend na barokním zámku: tento nevšední pobytový balíček vás zavede přímo na barokní perlu chateau Wichterle ve Slavičíně, kde po citlivé rekonstrukci byl otevřen zámecký hotel. Ubytování je připraveno pouze ve výběrových zámeckých pokojích a nechybí ani lahodná strava v podobě snídaní formou buffe na každé ráno pobytu a jedné tříchodové večeři pro pár v zámecké restauraci (viz Stravování).

Dále si společně v originální kádi vychutnáte pivní koupele doplněné o relaxaci v sauně a o neomezenou konzumaci ležáku přímo ze zámeckého minipivovaru. Pokud tedy pro sebe nebo jako dárek sháníte zážitkový zámecký pobyt tak Relaxační víkend na barokním zámku bude jistě tou správnou volbou.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár 3 990 Kč, 2) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro dámu a relaxační masáž pro pána - 2 300 Kč, 3) Welcome set - láhev výběrového sektu a sladké překvapení po příjezdu na pokoji - 999 Kč, 4) Piknik v zámeckém parku - piknikový koš plný lahůdek do zámeckého parku - 1 600 Kč, 5) Zámecký relax - privátní pronájem vířivky včetně sektu a občerstvení - 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích vybavených kompletně v zámeckém stylu. Součástí pokoje je koupelna, WC, LCD-TV, Wi-Fi připojení, káva, čaj i minibar. K dispozici vám na pokoji budou i župany a pantofle.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou rautovýh stolů na každé ráno pobytu a jedna romantická večeře formou tříchodového menu v zámecké restauraci barokního stylu. Gurmány jistě potěší osvědčené pokrmy hodné zámeckého prostředí připravované z primárně regionálních zdrojů. Zámecká restaurace se zaměřuje na klasickou valašskou kuchyni s nádechem moderních prvků. V kuchyni nechybí regionální suroviny od místních farmářů a dodavatelů a nabídka menu vždy vystihuje dané roční období s důrazem na kvalitu surovin.

Lokalita pobytu
Barokní zámek Wichterle se nachází ve Slavičíně v podhůří Bílých Karpat ve Zlínském kraji

Ostatní
Relaxační víkend na barokním zámku je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne, kdy bývá na zámku volněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 990 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází parkoviště pro hosty.

Relaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámku


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (474 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Týdenní relaxace v Karlových Varech, Relaxační pobyt pro dámy v Mariánských Lázních, Za vínem a relaxací na Znojemsko.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Relaxační víkend na chateau Wichterle, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3990,- Kč)
2. Balíček masáží (2300,- Kč)
3. Welcome set (999,- Kč)
4. Piknik (1600,- Kč)
5. Zámecký relax (1200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 16.6.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.4.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.2.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Zimní Špindlerův Mlýn| 15.1.2024

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za podzimní Hlubokou| 29.10.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010