Wellness noc na zámečku - Posázaví

romantická noc na zámečkuPobyt Wellness noc na zámečku v Posázaví vás zavede do hotelu, který je postaven v zámeckém stylu a mimo kvalitního ubytování vám nabídne exkluzivní wellness program.

Zde je kompletní program pobytu Wellness noc na zámečku: tentokrát se můžete těšit na ubytování ve 4* hotelu, který je postaven v zámeckém stylu a nachází se jen 20 Km od Prahy v Posázaví. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů v hotelové restauraci - v případě zájmu je možné k pobytu doobjednat polopenzi.

Relaxovat budete moci plnými doušky na rozlehlé hotelové zahradě s přilehlou venkovní restaurací s bazénem. Navíc během celého pobytu je pro vás připraven neomezený vstup do moderního wellnes centra, které obsahuje bylinkovou saunu, medovou saunu, panoramatickou saunu, sadovou saunu, ceremoniální saunu, ochlazovací jezírka, relaxační zónu s fresh barem a tepidarium. Poloha hotelu uprostřed krásné přírody s romantickou kopcovitou krajinou, množstvím cyklostezek a řadou přírodních, kulturních a historických zajímavostí je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety (např. zámek Konopiště) či sportovní vyžití (např. golf, tenis, výpůjčka elektrokol, jóga - vše je možné zajistit přímo z hotelu).

K Wellness noci na zámečku lze doobjednat
1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 4 900 Kč, 2) Doplatek za luxusní apartmá s oddělenou ložnicí místo pokoje - 4 000 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 1200 Kč, 4) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje hotelu 4* standardu, který byl nedávno po kompletní rekonstrukci opětovně otevřen vám poskytnou komfortní ubytování. Do výbavy každého pokoje patří LCD TV, minibar, klimatizace, telefon, WIFI připojení k internetu, koupelna, WC a fén. Na pokoji pro vás bude k dispozici župan a pantofle. Do pokoje je možné přidat dětskou přistýlku.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi v designové hotelové restauraci. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s grilem.

Lokalita pobytu na zámečku
Střední Čechy - Posázaví - hotelový resort se nachází v Senohrabech u Benešova

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet po okolí.

Ostatní
Pobyt lze uskutečnit i na delší dobu například na víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 200 Kč pro pár), v ceně pobytu je zahrnuto parkování na uzavřeném parkovišti, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi, hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

Romantická noc na zámečku - Posázaví Romantická noc na zámečku - Posázaví

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Romantická noc na zámečku - Posázaví Pohádkový víkendový pobyt na zámečku

Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Pohádkový víkendový pobyt na zámečku Romantická noc na zámečku - Posázaví


Cena víkendového pobytu:
7 999,- Kč (316 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Prodloužený víkendový pobyt u Adršpachu, Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech, Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness noc na zámečku - Posázaví, cena 7 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (4900,- Kč)
2. Doplatek za apartmá (4000,-Kč)
3. Welcome set (1200,-Kč)
4. Vyhlídkový let (3199,-Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010