Wellness víkendový pobyt pro ženy v Hluboké

Wellness víkendový pobyt pro ženy v Hluboké

Wellness víkend pro ženy je pobytový balíček s programem plným relaxačních a zkrášlovacích procedur. Pojeďte tedy společně s kamarádkou načerpat energii a prožít vydařený pobyt do Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro ženy: vypravíme vás do populární Hluboké nad Vltavou, kde bude připraveno ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází nedaleko zámecké dominanty. Na prohlídku zámku si čas jistě uděláte, ale věřte, že to v bohatém programu nebude jednoduché.

Budeme se snažit, abyste prožily 3 dny plné relaxace a pohody. Vychutnáte si hodinovouklasickou masáž celého těla, kterou doplníme o zkrášlení vašeho zevnějšku v podobě líčení od profesionální kosmetičky (pokud však dáte raději přednost dalším masážím je možné líčení nahradit za thajskou masáž aromatickým olejem - výběr je zcela dle vás) a v neposlední řadě budete moci využívat každodenního vstupu do hotelového wellness centra s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, saunou a infrasaunou.

K tomu přidáme lahodnou polopenzi složenou ze snídaní formou švédských stolů a s tříchodovými večeřemi formou výběru z menu v hotelové restauraci. Wellnessvíkend pro ženy v Hluboké Vám alespoň na pár dní připraví skutečný ráj na zemi.

K Wellness víkendu pro ženy na Hluboké lze doobjednat
K víkendu pro ženy je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 990 Kč, 2) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel - 1 800 Kč,3) Welcome set - láhev sektu a vstupenky na zámek Hluboká na pokoji po příjezdu - 1099 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 599 Kč, 5) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro jednu dámu, rekondiční masáž pro druhou dámu - 1 600 Kč, 6) Balíček Hluboká Exklusive - čokoládová masáž a čokoládový zábal pro jednu dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro druhou dámu - 2 000 Kč, 7) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 8) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 220 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie se zcela jistě postarají o vydařený relaxační víkend. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Wellness víkend pro ženy je zahrnuta lahodná polopenze. Každé ráno pro Vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a po oba večery si pochutnáte na tříchodovém menu formou výběru v hotelové restauraci. Mimo restaurace můžete přímo v hotelu využít i Caffe bar s letní terasou.

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Lokalita relaxačního víkendu pro ženy
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - oblíbený 4* hotel Podhrad se nachází přímo pod zámkem v malebné Hluboké nad Vltavou

Ostatní
Wellness víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc pro dvě dámy se snídaní je 1 990 Kč případně 2 990 Kč s polopenzí), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Akční cena:
11 599,- Kč  9 999,- Kč (443 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko, Stylová relaxace na jižní Moravě - Podyjí, Termální lázně Slovensko - Wellness Patince.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkendový pobyt pro ženy v Hluboké, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1990,- Kč)
2. Projížďka kočárem (1800,- Kč)
3. Welcome set (1099,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (599,- Kč)
5. Balíček Relax (1600,- Kč)
6. Hluboká Exklusive (2000,- Kč)
7. Vyhlídkový let (3399,- Kč)
8. Golf Hluboká (4220,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010