Wellness víkendový pobyt pro ženy v Hluboké

Wellness víkendový pobyt pro ženy v Hluboké Wellness víkend pro ženy vás zavede do oblíbené Hluboké nad Vltavou a mimo 4* ubytování nabídne relaxační program i možnost na poznávání toho krásného koutu jižních Čech.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro ženy: vypravíme vás do populární Hluboké nad Vltavou, kde bude připraveno ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Podhrad, který se nachází hned pod zámeckou dominantou. Na prohlídku zámku si jistě chvíli vyšetříte - vstupenky na prohlídkový okruh jsou již součástí balíčku.

Dále pro každou dámu bude připravena regenerační čokoládová masáž a zkrášlující čokoládový zábal. Masáže doplníme o vstup do hotelového wellness centra s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, saunou a infrasaunou. K tomu přidáme snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci (v případě zájmu lze doobjednat polopenzi) a vznikne třídenní pobytový balíček bez jediné chyby.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 750 Kč, 2) Doobjednání polopenze - 2 300 Kč, 3) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů a lahev výběrového vína po příjezdu - 999 Kč, 4) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 199 Kč, 5) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hřiště - 3 500 Kč 6) Balíček Relax - klasická masáž pro jednu dámu, aromatická masáž pro druhou dámu - 2 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formulář.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie nabízí kvalitní ubytování. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Wellness víkend pro ženy jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi. Mimo restaurace můžete přímo v hotelu využít i Caffe bar s letní terasou.

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází Jihočeská galerie, ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou

Ostatní
Wellness víkend pro ženy v Hluboké je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu i na Hluboké klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 750 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Jedná se o hotel se kterým spolupracujeme již přes 15 let a který se dlouhodobě těší výborným recenzím od klientů.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (396 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantický víkend de luxe na gotickém hradě v Liptově, Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže, Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkendový pobyt pro ženy v Hluboké, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2750,- Kč)
2. Polopenze (2300,- Kč)
3. Pohoštění (999,- Kč)
4. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
5. Golf Hluboká (3500,- Kč)
6. Relax (2200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010