Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy KroměřížeVypravte se do Kroměříže, která je po právu přezdívána Hanácké Athény a užijte si zde komfortní ubytování v nedávno otevřeném hotelu 4* standardu přímo na historickém náměstí, gurmánský zážitek v hotelové restauraci i návštěvu Arcibiskupského zámku a zahrad.
Zde je kompletní program balíčku Poznejte krásy Kroměříže: jak již úvod napověděl tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází v zrekonstruované renesanční budově, jejíž historie sahá až do 16. století a ve které bydlel například Karel Havlíček Borovský. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svůj historický ráz, který však příjemně propojil s komfortním a stylovým vybavením. Na uvítanou po příjezdu obdržíte welcome drink a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v čele s večerním degustačním menu, které si jistě získá každého gurmána (více viz. Stravování).

Abyste se mohli důkladně seznámit s jedním z nejkrásnějších historických měst naší vlasti, tak je ve skladbě tohoto pobytu i vstup do Arcibiskupského zámku a okolních zahrad. Vypravte se tedy za romantickým ubytováním, výběrovou stravou i mnoha možnostmi na poznávání na malebnou Hanou.

K pobytu v Kroměříži lze doobjednat
K pobytu v Kroměříži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 1 600 Kč, 2) Doplatek za ubytování ve výběrovém apartmá - 1700 Kč, 3) Balíček relax - 2x klasická masáž celková - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte pod objednávkovým formulářem.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích v secesním stylu, kde se spojuje elegance s komfortem. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální a v interiéru byly obnoveny původní prvky historické budovy. Ke standardnímu vybavení pokoje patří: koupelna, WC, lednice, minibar, trezor, kabelová televize se satelitním příjmem, CD přehrávač, internet, klimatizace

Stravování
V ceně pobytového balíčku je zahrnuta lahodná polopenze. Snídaně formou bufetových stolů doplní jeden večer výběrové degustační večerní menu pro pár a druhý klasický výběr z menu restaurace. Hotelová restaurace se soustřeďuje na české kulinářské umění z konce 19. století a její nabídka jistě potěší chuťové buňky každého gurmána. Menu restaurace je obměňováno dle sezóny a zakládá si na čerstvých produktech od místních pěstitelů. Ke každému jídlu Vám bude nabídnuto nejvhodnější víno z moravských vinic.

Lokalita pobytu
Kroměříž (hotel se nachází přímo na historickém náměstí)

Zajímavosti okolí
Kroměříž bezpochyby patří mezi nejkrásnější historická města naší země a nabídne Vám mnoho možností na zajímavý program. Pokud se však budete chtít vypravit za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámky Chropyně a Holešov, lázně Luhačovice, skanzen Rymice, Tlumačovské rybníky s větrným mlýnem nebo Baťův mrakodrap ve Zlíně.

Ostatní
Pobyt v Kroměříži je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 1 900 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází parkoviště pro hosty - parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu. Hotel má bezbariérový přístup.

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže


Akční cena:
6 999,- Kč  6 799,- Kč (273 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantický víkend de luxe na gotickém hradě, Dámská jízda ve znamení vína v Bojnici, Prodloužený víkend pro rodiče s dětmi na farmě.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže, cena 6 799,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1900,- Kč)
2. Ubytování v apartmá (1700,- Kč)
3. Balíček Relax (1500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 16.3.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Za vínem přímo do vinařství | 18.4.2018

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Pivní lázně | 12.1.2018

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2019 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010