Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy KroměřížeVypravte se do Kroměříže, která je po právu přezdívána za Hanácké Athény a užijte si zde pobyt ve stylovém 4* hotelu La Fresca přímo na historickém náměstí doplněný o lahodnou polopenzi a pestrý program zaměřený na poznávání i relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Poznejte krásy Kroměříže: připravili jsme pro vás ubytování v hotelu Lafresca, který se nachází ve zrekonstruované renesanční budově, jejíž historie sahá až do 16. století a ve které bydlel například Karel Havlíček Borovský a kde se natáčel slavný Formanův film Amádeus. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svůj historický ráz, který vhodně propojil se stylovým vybavením. Na uvítanou po příjezdu obdržíte welcome drink. Během pobytu si po pochutnáte na lahodné polopenzi, kterou ještě doplní odpolední posezení při kávě a domácím dezertu.

Abyste se mohli důkladně seznámit s jedním z nejkrásnějších historických měst ČR, tak jsou ve skladbě tohoto pobytu i vstupenky do Arcibiskupského zámku a okolních zahrad. Dále nechybí ani relaxační program v podobě privátního pronájmu hotelové infrasauny.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu v Kroměříži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 500 Kč, 2) Doplatek za ubytování v luxusním apartmá s výhledem na náměstí - 1 500 Kč / pobyt, 3) Balíček masáží - 2x klasická relaxační masáž - 1 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích v secesním stylu, kde se spojuje elegance s komfortem. Ke standardnímu vybavení pokoje patří koupelna, WC, Smart TV, Wi- Fi internet a klimatizace.

Stravování
V ceně pobytového balíčku je zahrnuta polopenze. Snídaně formou buffe na každé ráno doplní večeře formou výběru z menu po oba večery v hotelové restauraci.

Lokalita pobytu
Kroměříž - 4* hotel La Fresca se nachází přímo na historickém Velkém náměstí v centru Kroměříže

Zajímavosti okolí
Kroměříž bezpochyby patří mezi nejkrásnější historická města naší země a nabídne vám mnoho možností na zajímavý program. Pokud se však budete chtít vypravit za brány města, tak vám můžeme doporučit například zámky Chropyně a Holešov, lázně Luhačovice, skanzen Rymice, Tlumačovské rybníky s větrným mlýnem nebo Baťův mrakodrap ve Zlíně.

Ostatní
Pobyt v Kroměříži je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 500 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází parkoviště. Hotel zvítězil v lonském roce v soutěži Czech hotel awards jako nejlepší 4* hotel zlínského kraje.

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže


Cena víkendového pobytu:
6 999,- Kč (276 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu, Relaxační víkendový pobyt v Náchodě, Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže, cena 6 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2500,- Kč)
2. Ubytování v apartmá (1500,- Kč)
3. Balíček Relax (1700,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 16.6.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.4.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.2.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Zimní Špindlerův Mlýn| 15.1.2024

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za podzimní Hlubokou| 29.10.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010