Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy KroměřížeVypravte se do Kroměříže, která je po právu přezdívána za Hanácké Athény a užijte si zde pobyt v hotelu 4* standardu přímo na historickém náměstí doplněný o pestrý program zaměřený na poznávání, ale i relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Poznejte krásy Kroměříže: připravili jsme pro vás ubytování v hotelu Lafresca, který se nachází ve zrekonstruované renesanční budově, jejíž historie sahá až do 16. století a ve které bydlel například Karel Havlíček Borovský a kde se natáčel slavný Formanův film Amádeus. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svůj historický ráz, který vhodně propojil se stylovým vybavením. Na uvítanou po příjezdu obdržíte welcome drink a během pobytu si po obě rána pochutnáte na snídaních formou buffe a jeden večer na večeři formou výběru z menu.

Abyste se mohli důkladně seznámit s jedním z nejkrásnějších historických měst naší vlasti, tak jsou ve skladbě tohoto pobytu i vstupenky do Arcibiskupského zámku a okolních zahrad (v zimních měsících, kdy je zámek uzavřen je součástí pobytu poukaz na druhou večeři nebo vstupenky do muzea - dle vaší volby). Dále nechybí ani relaxační program v podobě privátního vstupu do hotelové infrasauny.

K pobytu Poznejte krásy Kroměříže lze doobjednat
K pobytu v Kroměříži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 1 990 Kč, 2) Doplatek za ubytování v apartmá - 1 500 Kč / pobyt, 3) Balíček masáží - 2x klasická relaxační masáž - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích v secesním stylu, kde se spojuje elegance s komfortem. Ke standardnímu vybavení pokoje patří koupelna, WC, Smart TV, Wi- Fi internet a klimatizace.

Stravování
V ceně pobytového balíčku jsou zahrnuty snídaně formou buffe a kredit na 1x večerní menu pro pár v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat polopenze.

Lokalita pobytu
Kroměříž - 4* hotel Fresca se nachází přímo na historickém Velkém náměstí v centru Kroměříže

Zajímavosti okolí
Kroměříž bezpochyby patří mezi nejkrásnější historická města naší země a nabídne vám mnoho možností na zajímavý program. Pokud se však budete chtít vypravit za brány města, tak vám můžeme doporučit například zámky Chropyně a Holešov, lázně Luhačovice, skanzen Rymice, Tlumačovské rybníky s větrným mlýnem nebo Baťův mrakodrap ve Zlíně.

Ostatní
Pobyt v Kroměříži je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 1 990 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází parkoviště. Hotel zvítězil v lonském roce v soutěži Czech hotel awards jako nejlepší 4* hotel zlínského kraje.

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže

Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže


Akční cena:
6 999,- Kč  5 999,- Kč (296 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Exkluzivní pobyt pro golfisty na Hluboké, Poznejte krásy Českého Krumlova, Romantická noc pro dva v Hluboké.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže, cena 5 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1990,- Kč)
2. Ubytování v apartmá (1500,- Kč)
3. Balíček Relax (1600,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010