Pobyt s vyjížďkou na koních - Český ráj

Vypravte se za zážitky do Českého ráje. Připravili jsme pro vás pobyt s kvalitním ubytováním ve 4* hotelu, lahodnou stravou, neomezeným vstupem do bazénu a wellness a hlavně s vyjíždkou na koních do přírody.

Zde je kompletní program Pobytu s vyjíždkou na koních v Českém ráji: můžete se těšit na 4* ubytování v oblíbeném hotelu Malý pivovar u Mnichova Hradiště odkud to budete mít kousek na vyhledávána místa jako jsou např. hrady Bezděz, Kost, Trosky či zámky Mnichovo Hradiště nebo Sychrov. Hotel je navíc zasazen do historických prostor, které si pro stavbu pivovaru vybrali mniši již ve 12 století.

Po příjezdu na místo budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si vychutnáte snídaně formou rautových stolů doplněné o romantickou večeři při svíčkách v nevšední hotelové restauraci (viz Stravování). Na relaxaci ideálně poslouží neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, saunou a whirpoolem.

A zlatým hřebem pobytu jistě bude vyjížďka na koních do přírody, kterou si pod dohledem zkušené instruktorky vychutnají nejen pokročilí jezdci, ale i úplní začátečníci.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 900 Kč, 2) Doobjednávka druhé večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Balíček wellness - privátní pronájem sauny pro pár a 2x klasická masáž zádové sestavy - 1 900 Kč, 4) Masážní balíček - klasická masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 800 Kč, 5) Společná bylinná lázeň doplněná o posezení při zeleném čaji - 1 800 Kč, 6) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Součástí pokoje je prostorná manželská postel, minibar, trezor, TV a Wi-Fi připojení. Moderně zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a LED zrcadlo.

Stravování
Součástí pobytového balíčku jsou bohaté snídaně formou rautových stolů na každý den pobytu a jedna romantická večeře při svíčkách formou menu nebo rautu v hotelové restauarci. V hotelu vám budou k dispozici dvě restaurace zaměřené na kvalitní gastronomii z vybraných surovin - z toho jedna nabídne nevšední prostory jelikož se nachází ve skále a dle dobových pramenů byla vytesána mnichy již ve 12. století.

Lokalita pobytu
4* hotel Malý pivovar se nachází na okraji Českého ráje v obci Klášter Hradiště nad Jizerou nedaleko Mnichova Hradiště

Zajímavosti okolí
Do 25 Km od hotelu můžete navštívit například hrady Kost či Bezděz, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht, skalní masiv Drábské světničky, Příhrazské skály nebo Muzeum Škoda Auto. Ideální destinace hotelu na rozhraní Českého ráje a Máchova kraje nabízí nepřeberné množství výletů.

Ostatní
Pobyt s vyjížďkou na koních v Českém ráji je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 900 Kč za pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji

Zážitková noc v pivovaru s pivní lázní Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji

Zážitková noc v pivovaru s pivní lázní Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji Pivní lázně ve stylovém pivovaru v Českém ráji


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (356 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Rodinný pobyt v aquacentru v Jeseníkách, Víkendový pobyt pro dva u zámku v Bojnici, Víkendový pobyt na barokním zámku - Mělnicko.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pobyt s vyjížďkou na koních - Český ráj, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2900,- Kč)
2. Druhá večeře (1000,- Kč)
3. Wellness (1900,- Kč)
4. Masážní balíček (1800,- Kč)
5. Bylinná lázeň (1800,- Kč)
6. Let (3599,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010