Šlechtický pobyt v Kutné Hoře

šelchticky pobyt v Kutné HořeStylové ubytování v historickém paláci v samotném centru Kutné Hory si vás jistě získá. Mimo komfortního apartmá si vychutnáte i romantickou večeři v restauraci přímo u chrámu Sv. Barbory a procházku po Kutné Hoře s průvodcem.

Zde je kompletní program balíčku Šlechtický pobyt v Kutné Hoře: tentokrát jsme pro vás připravili nevšední ubytování v barokním paláci, jehož historie sahá až do středověku. Interiéry s dochovalými dobovými prvky i lokalitu paláce v samém centru města jistě ocení každý milovník historie. Prostorné apartmá, kde budete ubytovani, spojilo kouzlo dob minulých s komfortem současnosti.

Snídaně na každé ráno pobytu doplní jedna romantická večeře pro pár, kterou si vychutnáte v restauraci u chrámu sv. Barbory. Abyste se s kouzlem Kutné Hory mohli seznámit opravdu důkladně je součástí pobytu i prohlídka města s průvodcem (včetně vstupu do Vlašského dvora).

K pobytu lze doobjednat
K Pobytu v Kutné Hoře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní - 4 900 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Balíček masáží - 2x relaxační masáž zádové sestavy - 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování v prostorném apartmá jehož součástí je postel s kvalitními matracemi a damaškovým povlečením, bohatě vybavený minibar, předsín se šatní skříní, koupelna s rohovou vanou, toaletou a bidetem, dobový nábytek a kliamtizace. Pro vaše pohodlí jsou v koupelně připraveny župany, přezůvky a luxusní kosmetika. Součástí apartmá je vybavení pro přípravu čaje a kávy.

Stravování
V ceně pobytového balíčku jsou zahrnuty snídaně na každé ráno pobytu a jedna romantická večeře pro dva, kterou si vychutnáte v restauraci přímo u chrámu sv. Barbory.

Zajímavosti okolí
Pobyt bude probíhat v přímo v centru historické Kutné Hory, která se díky velkému množství architektonických památek může od roku 1995 pochlubit členstvím v UNESCu. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, tak můžeme doporučit například zámky Žleby a Kačina, lázně Poděbrady či hrad Český Šternberk.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - Kutná Hora - apartánový hotel Palace se nachází přímo v historickém centru Kutné Hory

Ostatní
Šlechtický pobyt v Kutné Hoře je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 4 900 Kč).

pobyt v Kutné Hoře pobyt v Kutné Hoře pobyt v Kutné Hoře

Kutná Hora ubytování

pobyt v Kutné Hoře pobyt v Kutné Hoře pobyt v Kutné Hoře


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantický víkend na zámku Hrubá Skála, Pobyt v luxusním apartmá na Hluboké, Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Šlechtický pobyt v Kutné Hoře, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (4900,- Kč)
2. Druhá romantická večeře (1000,- Kč)
3. Balíček masáží (1900,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010