Zámecká noc s pivní lázní ve Slavičíně

Zámecká noc s pivní lázní v Bílých KarpatechUbytování na stylovém chateau Wichterle doplněné o lahodnou polopenzi v zámecké restauraci i relaxaci během pivních koupelí jistě osloví každého, kdo chce prožít vydařený zámecký pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Zámecká noc s pivní lázní: tentokrát jsme pro vás připravili zámecké ubytování přímo v podhůří Bílých Karpat. Výběrové zámecké pokoje, které jsou součástí tohoto balíčku na chateau Wichterle poskytnou komfortní ubytování. Po příjezdu budete překvapeni dárkem na pokoji a během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v zámecké restauraci, která se specializuje na tradiční Valašskou kuchyni s nádechem moderních prvků (viz Stravování). Kouzlo zámeckého ubytování doplní relaxační program jehož součástí je 90minutová kúra v zámeckých pivních lázních (včetně neomezené konzumace ležáku) a odpočinku v aroma sauně.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár 3 990 Kč, 2) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro dámu a relaxační masáž pro pána - 2 300 Kč, 3) Welcome set - láhev výběrového sektu a sladké překvapení po příjezdu na pokoji - 999 Kč, 4) Piknik v zámeckém parku - piknikový koš plný lahůdek do zámeckého parku - 1 600 Kč, 5) Zámecký relax - privátní pronájem vířivky včetně sektu a občerstvení - 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování ve výběrových pokojích vybavených v zámeckém stylu. Komfort zámeckého ubytování ještě doplní výhled do anglického parku. Součástí pokoje je koupelna, WC, LCD-TV, Wi-Fi připojení, káva, čaj i minibar. K dispozici vám na pokoji budou i župany a pantofle.

Stravování
V ceně zámeckého pobytového balíčku je zahrnuta polopenze. Snídani formou rautovýh stolů doplní lahodná tříchodová večeře pro pár v zámecké restauraci barokního stylu. Gurmány jistě potěší osvědčené pokrmy hodné zámeckého prostředí připravované z primárně regionálních zdrojů. Zámecká restaurace se zaměřuje na klasickou českou a hlavně valašskou kuchyni s nádechem moderních prvků. V kuchyni nechybí regionální suroviny od místních farmářů a dodavatelů a nabídka menu vždy vystihuje dané roční období s důrazem na kvalitu surovin.

Lokalita pobytu
Barokní zámek Wichterle se nachází v podhůří Bílých Karpat ve Slavičíně ve Zlínském kraji

Ostatní
Pobyt Zámecká noc s pivní lázní je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu např klasický víkend (cena za noc navíc je 3 990 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází privátní parkoviště pro hosty.

Relaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámkuRelaxační víkend na barokním zámku


Cena víkendového pobytu:
7 999,- Kč (316 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Exkluzivní pobyt pro golfisty na Hluboké, Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu, Gurmánská noc pro dva v Táboře.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Zámecká noc s pivní lázní ve Slavičíně, cena 7 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3990,- Kč)
2. Balíček masáží (2300,- Kč)
3. Welcome set (999,- Kč)
4. Piknik (1600,- Kč)
5. Zámecký relax (1200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010