Prodloužený víkend pro cyklisty na jižní Moravě

Prodloužený víkend ve Znojmě potěší nejen každého milovníka cyklistiky. Pobytový balíček s ubytováním přímo v historickém centru Znojma mimo mnoha možností na poznávání nabídne pronájem kol, lahodnou večeři se snoubením pokrmů s víny i neomezenou konzumací vín z vyhlášeného znojemského vinařství.

Zde je kompletní program balíčku Prodloužený víkend pro cyklisty na jižní Moravě - Znojmo: připravili jsme pro vás čtyřdenní pobyt přímo v historickém centru Znojma. Hotel se nachází v budově jejíž historie sahá na přelom 13. a 14. století a při její rekonstrukci byl kladen důraz na propojení historie s moderními prvky a současným komfortem.
Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Lokalita hotelu je ideální na poznávání krás Znojma - na většinu populárních míst to budete mít co by kamenem dohodil. A jistě se i vypravíte za brány Znojma vyzkoušet krásné jihomoravské cyklostezky. Součástí pobytu je pronájem kol (nebo si můžete přivést vlastní kola - jejich úschova na hotelu je zajištěna). Mimo cyklo radovánek budou potěšeni i milovníci moravských vín. Jeden večer je součástí pobytu neomezená konzumace vín z mistního vinařství Lahofer. A vinaře potěší také tříchodová večeře doplněná o snoubení vhodných vín k jednotlivým chodům a jako bonus posezení při víně v hotelové restauraci (láhev vína pro každého z páru). Vypravte se tedy na čtyři dny za cyklozážitky a lahodným vínem na prosluněnou jižní Moravu.

K pobytu Prodloužený víkend pro cyklisty lze doobjednat
K pobytu Prodloužený víkend pro cyklisty je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 100 Kč, 2) Doobjednávka polopenze pro pár - 1 400 Kč, 3) Welcome set - láhev výběrového vína a drobné občerstvení na pokoj po příjezdu - 680 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování ve stylovém pokoji jehož součástí je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fén, LCD TV, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování
Součástí tohoto pobytu jsou snídaně formou pestrého bufetu na každé ráno pobytu a 1x tříchodová večeře doplnění o snoubení pokrmů s víny (v případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi). Zároveň jeden večer je pro vás připravena neomezená konzumace vín tradičního znojmenského vinařství Lahofer. Mimo hotelové restaurace je součástí hotelu i vinný sklep, venkovní zahrádka a lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku
Jižní Morava - Znojmo (hotel se nachází přímo v hitorickém centru města)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji (na libovolné čtyři dny a tři noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 100 Kč pro pár). U hotelu je k dispozici parkoviště. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi.


Akční cena:
9 999,- Kč  8 599,- Kč (382 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Za vínem a relaxací do Lednicko-Valtického areálu, Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích, Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Prodloužený víkend pro cyklisty na jižní Moravě, cena 8 599,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (2100,- Kč)
2. Polopenze (1400,- Kč)
3) Welcome set (680,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Na Hlubokou i v zimě | 10.2.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.4.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2020 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010