Pobyt pro vinaře ve Znojmě

Vypravte se s námi přímo do historického centra Znojma. Mimo kvalitního ubytování a mnoha možností na poznávání nabídne vinařský balíček snoubení pokrmů s víny při večeřích i neomezenou konzumaci lahodných jihomoravských vín po oba večery.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro vinaře ve Znojmě: jak již úvod napověděl připravili jsme pro vás ubytování přímo v historickém centru Znojma. Hotel se nachází v budově jejíž historie sahá na přelom 13. a 14. století a při její rekonstrukci byl kladen důraz na propojení historie s moderními prvky a současným komfortem.
Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Lokalita hotelu je ideální na poznávání krás Znojma - na většinu populárních míst to budete mít co by kamenem dohodil. Mimo poznávání je program pobytu zaměřen hlavně na milovníky moravských vín. Po oba večery je součástí pobytu neomezená konzumace vín z mistního vinařství Lahofer. A vinaře jistě potěší i polopenze jelikož tříchodové večeře budou doplněny o snoubení vhodných vín k jednotlivým chodům. Vypravte se tedy za poznáním lahodných vín i historického Znojma a užijte si tři vydařené dny na jižní Moravě.

K Pobytu pro vinaře ve Znojmě lze doobjednat
K Pobytu pro vinaře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 100 Kč, 2) Zapůjčení kol - na okolní vinařské cyklostezky - 880 Kč, 3) Welcome set - láhev výběrového vína a drobné občerstvení na pokoj po příjezdu - 680 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování ve stylovém pokoji jehož součástí je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fén, LCD TV, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování
V ceně tohoto pobytu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou pestrého bufetu na každé ráno pobytu doplní po oba večery třichodové menu v hotelové restauraci doplněné o snoubení pokrmů s víny. Zároveň po oba večery je pro vás připravena neomezená konzumace vín tradičního znojmenského vinařství Lahofer. Mimo hotelové restaurace je součástí hotelu i vinný sklep, venkovní zahrádka a lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku
Jižní Morava - Znojmo (hotel Lahofer se nachází přímo v hitorickém centru města)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 100 Kč pro pár). U hotelu je k dispozici parkoviště. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi. Do hotelu je bezbariérový přístup.


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (348 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Poznejte kouzlo jižní Moravy - Pálava, Kouzelná noc na zámku císařů - Berounsko, Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pobyt pro vinaře ve Znojmě, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (2100,- Kč)
2. Zapůjčení kol (880,- Kč)
3) Welcome set (680,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010