Poznejte kouzlo jižní Moravy - Pálava

Pobyt pro milovníky vína na jižní MoravěTřídenní pobyt Poznejte kouzlo jižní Moravy vás zavede mezi rozkvetlé mandlovníky do srdce vinařství na Pálavě a mimo kvalitního ubytování ve 4* hotelu vám nabídne vstupy do vinného wellness, relaxační masáže nebo degustační pětichodovou večeři doplněnou o snoubení s víny.

Zde je kompletní program pobytu Poznejte kouzlo jižní Moravy: tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na slunnou Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu. Dále si budete moci vybrat zda dáte přednost pětichodovému degustačnímu večernímu menu ve stylové hotelové restauraci, které navíc doplníme o snoubení vhodných vín k jednotlivým pokrmům nebo jestli raději zvolíte relaxaci a vychutnáte si klasické relaxační masáže zádové sestavy (volba je zcela na Vás).

Dále se můžete káždý den pobytu těšit na 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Pojeďte se tede seznámit s kouzlem jižní Moravy na Pálavu.

K pobytu Poznejte kouzlo jižní Moravy lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 490 Kč, 2) Welcome set - láhev vína nebo sektu a 5ks růží na přivítanou - 899 Kč, 3) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o mísu s ovocem na pokoji - 650 Kč, 4) Balíček Kouzlo vína - pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 5) Relax plus - pro dámu regenerační vinná masáž a pro pána reflexní masáž - 1 699 Kč, 6) Balíček Pálava Exklusive - pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem - 2 290 Kč, 7) Doplatek za ubytování v luxusním mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou bohatých rautových stolů po obě rána a pokud zvolíte variantu s degustační večeří tak i na pětichodovou večeři formou menu doplněnou o snoubení vín k pokrmům ve stylové hotelové restauraci. Případně je možné k pobytu doobjednat stravování formou polopenze. Během pobytu vám bude k dispozici stylová restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit i hotelová pivnice. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Pálava - 4* hotel Amande s vinným wellness centrem se nachází v Hustopečích

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Několik variant pro inspiraci: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Pobyt Poznejte kouzlo jižní Moravy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s se snídaní a vstupem do wellness je 2490 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě

Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě Víkendový pobyt plný lahodného vína na Pálavě Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě


Cena víkendového pobytu:
6 499,- Kč (251 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Zámecký víkend s gurmánským zážitkem na Vysočině, Gurmánská noc na zámku, Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Poznejte kouzlo jižní Moravy - Pálava, cena 6 499,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2490,- Kč)
2. Welcome set (899,- Kč)
3. Pohoštění (650,- Kč)
4. Kouzlo vína (1850,- Kč)
5. Relax plus (1699,- Kč)
6. Pálava Exklusive (2290,- Kč)
7. Ubytování v apartmá (2000,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010