Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě

Pobyt pro milovníky vína na jižní MoravěAť už pro sebe nebo jako dárek - tento pobytový balíček by neměl nechat chladným žádného milovníka lahodného vína. Kvalitní ubytování přímo ve vinařství, degustační pětichodové menu snoubené s víny, neomezená konzumace vín či prohlídka rodinného vinařství, to vše Vás čeká pokud zvolíte Pobyt pro milovníky vína.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro milovníky vína: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování ve stylovém hotelu, který je součástí tradičního rodinného vinařství na Znojemsku . Během dvoudenního pobytu se budete moci seznámit s fungováním rodinného vinařství a jistě i ochutnáte jeho lahodné víno.

Jako zlatý hřeb pobytu bude 5ti chodové degustační menu, které jistě osloví každého gurmána a během, kterého poznáte kouzlo snoubení pokrmů s víny (více viz Stravování). Abyste si mohli důkladně vychutnat vína přímo z rodinného vinařství je v ceně tohoto balíčku i neomezená konzumace lahodných vín. Mnoho možností na výlety, okolní vinařské cyklostezky, zajímavý program přímo ve vinařství je garancí, že Pobyt pro milovníky vína si vás zaručeně získá.

K Pobytu pro milovníky vína lze doobjednat
K Pobytu pro milovníky vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou buffe pro pár - 1 650 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev kvalitního vína a drobné pohoštění na pokoji - 650 Kč, 3) Pronájem kol na okolní cyklostezky na celý pobyt - 880 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje, které navazují na styl celého vinařství jistě ocení i nároční klienti. Součástí každého pokoje je moderní koupelna, WC, TV se SAT a Wi-Fi připojení. Postele jsou s antibakteriálními matracemi, které obsahují částečky stříbra pro vysoký komfort spánku. Málokteré vinařské sklepy na jižní Moravě mohou nabídnout takto kvalitní ubytování.

Stravování
V ceně Pobytu pro milovníky vína je zahrnuta polopenze. Snídani formou buffe doplní večerní 5ti chodové degustační menu pro pár se snoubením vhodně vybraných vín ke každému chodu, které si jistě získá každého skutečného gurmána. V hotelu Vám bude k dispozici i vinárna a vinný sklípek, kde si vychutnáte lahodné víno přímo z vinařství díky neomezené konzumaci, která je součástí pobytového balíčku.

Lokalita vinného víkendu pro dva
Jižní Morava - Znojemsko (hotel se nachází v tradiční vinařské obci mezi Znojmem a Pohořelicemi jen 25 minut cesty z Brna)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi či Aqualand Pasohlávky.

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne na libovolné dva dny a jednu noc, v případně zájmu není problém pobyt prodloužit na celý víkend či na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 1 650 Kč pro pár). Parkování je zajištěno přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko

Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko

Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko


Cena víkendového pobytu:
3 999,- Kč (157 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt v Hluboké s vyhlídkovým letem, Pohádková noc pro dva v 5* hotelu v Hluboké, Noc pro dva v Českém Krumlově.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě, cena 3 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1650,- Kč)
2. Welcome set (650,- Kč)
3. Pronájem kol (880,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.4.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Pivní lázně | 12.1.2018

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2019 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010