Noc pro dva v Českém Krumlově

Noc pro dva v Českém KrumlověNoc pro dva v Českém Krumlově Vám nabídne stylové ubytování přímo v historickém centru města, lahodnou polopenzi a hlavně možnost důkladně se seznámit s jedním z nejkrásnějších měst ČR díky vstupům do zámecké věže, do hradního a krumlovského muzea, fotoateliéru Seidel a do Schiele Art muzea.
Zde je kompletní program pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v samotném centru Českého Krumlova, ve stylovém hotelu, který se nacházív budově z 15. století. Hotel respektuje historickou hodnotu místa a originálně ji kombinujeme smoderním vybavením pokojů a designovým nábytkem. Vítaným bonusem hotelu je i privátní vnitrobloková zahrada, kde si v příjemném klidu, třeba se sklenkou lahodného vína, můžete kochatpohledem na krumlovský zámek.

Během pobytu si vychutnáte snídani formou bufetu a večeři pro pár v oblíbené restauraci též v samotném srdci města. Abyste se mohli během procházek důkladně seznámit s Českým Krumlovem je součástí pobytu 12 vstupů do turisticky populárních míst a to do Zámecké věže,Hradního muzea, velmi oblíbeného Fotoateliéru Seidel, Egon Schiele Art Centra. kláštera a Regionálního muzea v Českém Krumlově.

K pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 900 Kč (v rozmezí 31.10. - 20.6.), 2) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně 3 900 (v rozmezí 21.6.-30.10.), 3) Noční procházka Krumlovem s výkladem - 1 200 Kč, 4) Balíček Relax - pro dámu aromatická masáž a pro pána klasická masáž - 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylové ubytování jistě potěší i náročné klienty. Výjimečně navržené pokoje respektují historickou hodnotu místa a přitom nabízí moderní vybavení a maximální komfort. Pokoje jsou světlé a orientované buď směrem do Masné ulice a nebo směrem do zahrady s krásným výhledem na zámek. Každý hotelový pokoj je odlišný svým uspořádáním, dispozicí i vybavením. Součástí výbavy je manželská postel, TV s plochou obrazovkou se SAT, relaxační prostor s křesly a stolečkem, samostatná elegantně zařízená koupelna s WC, připojení k internetu a vysoušeč vlasů. V každém pokoji najdete nějakou designovou lahůdku, ať už se jedná o unikátní tapety od firmy, která dodává vybavení pro anglickou královnu, neobvykle tvarovaná křesla od proslulé firmy Kartell a nebo originální grafiky od českých umělců. Na přání je možné využít přistýlku i dětskou postýlku. K dispozici je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí, speciálně vybavený pro hosty se sníženou pohyblivostí.

Stravování
V ceně pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově je zahrnuta polopenze. Snídani formou bufetových stolů doplní lahodná večeře v restauraci umístěné v jednom z nejstarších domů v Českém Krumlově a která je vyhlášená pro svou poctivou kuchyni a útulnou atmosféru.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Český Krumlov - rodinný hotel Peregrin se nachází přímo v historickém domě v samotném centru města

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se i přes opravdu bohatý program rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Pobyt Noc pro dva v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 950 Kč přípandě 3950 Kč v letní sezoně), parkování je k dispozici na nedalekém hlídaném parkovišti.

Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova

Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova

Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova Noc pro dva v Českém Krumlově


Cena víkendového pobytu:
5 999,- Kč (247 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Kouzelný víkendový pobyt v Hluboké nad Vltavou, Gurmánský víkend v Táboře s degustační večeří, Romantická noc u lednického zámku.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Noc pro dva v Českém Krumlově, cena 5 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní ve vedlejší sezóně (2950,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc se snídaní v hlavní sezóně (3950,- Kč)
3. Noční procházka Krumlovem s výkladem (1200,- Kč)
4. Balíček Relax (1900,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.2.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010