Noc pro dva v Českém Krumlově

Noc pro dva v Českém KrumlověNoc pro dva v Českém Krumlově vám nabídne stylové ubytování přímo v historickém centru a hlavně možnost důkladně se seznámit s jedním z nejkrásnějších měst naší země.

Zde je kompletní program pobytu Noc pro dva v srdci Českého Krumlova: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v samotném centru Českého Krumlova, ve stylovém hotelu, který se nachází v budově z 15. století. Hotel respektuje historickou hodnotu místa a originálně ji kombinuje s moderním vybavením pokojů a designovým nábytkem. Vítaným bonusem hotelu je i privátní vnitrobloková zahrada, kde si v příjemném klidu, třeba se sklenkou lahodného vína, můžete kochat pohledem na krumlovský zámek.

Hlavním cílem balíčku je poznat kouzlo České Krumlova. K tomu ideálně poslouží originální večerní prohlídka města během které vám průvodkyně ve středověkém kostýmu za svitu louče odhalí místní tajemství a legendy. Nebo pokud dáte přednost poznávání z vodní hladiny, tak si jistě užijete plavbu na tradičním dřevěném voru meandry Vltavy. Zkušený vorař vám navíc prozradí mnoho zajímavostí o památkách a životě v Českém Krumlově (preferovaná aktivita stačí nahlásit při rezervaci termínu pobytu).

K pobytu lze doobjednat
K pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 990 Kč, 2) Balíček masáží - klasická relaxační masáž pro každého z páru - 2 200 Kč, 3) Vyhlídkový let nad Hlubokou a Českým Krumlovem - 4 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři .

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje respektují historickou hodnotu místa a přitom nabízí moderní vybavení a maximální komfort. Pokoje jsou světlé a orientované buď směrem do Masné ulice a nebo směrem do zahrady s výhledem na zámek. Každý hotelový pokoj je odlišný svým uspořádáním, dispozicí i vybavením. Součástí výbavy je manželská postel, TV se SAT, samostatná koupelna s WC, připojení k internetu a vysoušeč vlasů. V každém pokoji najdete nějakou designovou lahůdku, ať už se jedná o unikátní tapety od firmy, která dodává vybavení pro anglickou královnu, neobvykle tvarovaná křesla od firmy Kartell a nebo originální grafiky od českých umělců. Na přání je možné využít přistýlku i dětskou postýlku.

Stravování
V ceně pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově je zahrnuta snídaně formou buffe.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Český Krumlov - rodinný hotel Peregrin se nachází přímo v historickém domě v samotném centru města

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se i přes opravdu bohatý program rozhodnete pro výlet za brány města, tak vám můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou či hrady Dívčí Kámen a Rožmberk.

Ostatní
Pobyt Noc pro dva v Českém Krumlově je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne případně na delší dobu například víkend - cena za noc navíc je 2 990 Kč, parkovat lze na nedalekém hlídaném parkovišti.

Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova

Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova

Poznejte krásy Českého Krumlova Poznejte krásy Českého Krumlova Noc pro dva v Českém Krumlově


Cena víkendového pobytu:
5 555,- Kč (228 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt na 5* zámku na Vysočině, Kouzelný víkendový pobyt v Hluboké nad Vltavou, Wellness pobyt v termálních lázních Sliač.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Noc pro dva v Českém Krumlově, cena 5 555,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2990,- Kč)
2. Balíček masáží (2200,- Kč)
3. Vyhlídkový let (4999,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 25.8.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.6.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Jarní Špindlerův Mlýn| 20.4.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.3.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.2.2023

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010