Wellness víkend na zámku v Praze

Wellness víkend na zámku v PrazeWellness pobyt na zámku vám přináší ubytování v zámeckém hotelu v Praze doplněné o program zaměřený na wellness a relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt na zámku v Praze: romantický novogotický zámek obklopený anglickým parkem vám poskytne stylové ubytování v pokojích v zámeckém stylu. Po příjezdu pro vás bude připraveno na pokoji lehké občerstvení. Na každé ráno pobytu si budete moci vychutnat snídani formou švédských stolů v zámecké restauraci (v případě zájmu není problém dokoupit polopenzi). Dále nebudou chybět chvíle příjemné relaxace v podobě privátního pronájmu vířivky v hotelovém balneo centru.

Chvilky relaxace jistě doplníte i o návštěvu centra Prahy, abyste si mimo zámeckého areálu mohli užít i mnoho možností na poznávní, kulturu či nákupy. Wellness pobyt na zámku vám nabídne nevšední zámecké ubytování, příjemnou relaxaci a to vše doplní o možnost návštěvy hlavního města.

K Wellness pobytu na zámku v Praze lze doobjednat
K Wellness pobytu na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč pro pár, 2) Welcome set po příjezdu na pokoji - láhev výběrového vína nebo Prosecca a občerstvení pro pár - 999 Kč, 3) Degustační večer - degustační večeře v zámecké restauraci doplněná o vinnou degustaci - 3 200 Kč, 4) Degustační večeře pro pár lahodné degustační menu od zámeckého šéfkuchaře - 2 300 Kč, 5) Golfový kurz pro začátečníky - dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem - 3 200 Kč, 6) Zámecký relaxační balíček - pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž - 2 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Ve skladbě pobytu jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi či využít nabídky degustačních menu v zámecké restauraci vedené šéfkuchařem Ondřejem Slaninou - protagonistou populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita pobytu na zámku
Praha - zámecký hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku v Krči a přitom s vynikající dostupností přímo do centra hlavního města

Ostatní
Wellness pobyt na zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 900 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

Šlechtický víkendový pobyt v zámecké věži v Praze Šlechtický víkendový pobyt v zámecké věži v Praze Šlechtický víkendový pobyt v zámecké věži v Praze

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří


Akční cena:
8 999,- Kč  8 599,- Kč (364 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační pobyt pro ženy v Českém ráji, Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko, Víkendový pobyt - Poznejte krásy Kroměříže.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkend na zámku v Praze, cena 8 599,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3900,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Degustační večer (3200,- Kč)
4. Degustační večeře (2300,- Kč)
5. Golfový kurz (3200,- Kč)
6. Zámecký relaxační balíček (2600,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Špindl v létě| 20.6.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 1.5.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.2.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010