Wellness víkend na zámku v Praze

Wellness víkend na zámku v PrazeWellness pobyt na zámku vám přináší ubytování v zámeckém hotelu v Praze doplněné o pestrý program zaměřený na wellness a relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt na zámku v Praze: romantický novogotický zámek obklopený anglickým parkem vám poskytne stylové ubytování. Po příjezdu pro vás bude připraveno na pokoji občerstvení. Na každý den pobytu si budete moci vychutnat privátní pronájem vířivky v zámeckém wellness centru. Dále nebude chybět společná celková klasická masáž v hotelovém balneo centru.

Příjemnou zámeckou relaxaci doplníme o transfer z hotelu na Václavské náměstí a zpět, abyste si mimo zámeckého areálu mohli užít i centrum Prahy. Wellness pobyt na zámku vám nabídne nevšední zámecké ubytování, příjemnou relaxaci a to vše doplní o možnost návštěvy hlavního města.

K Wellness pobytu na zámku v Praze lze doobjednat
K Wellness pobytu na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 500 Kč pro pár, 2) Welcome set po příjezdu na pokoji - láhev výběrového vína nebo Prosecca a občerstvení pro pár - 999 Kč, 3) Degustační večer - degustační večeře v zámecké restauraci doplněná o vinnou degustaci - 3 200 Kč, 4) Degustační večeře pro pár lahodné degustační menu od zámeckého šéfkuchaře - 2 300 Kč, 5) Golfový kurz pro začátečníky - dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem - 3 200 Kč, 6) Zámecký relaxační balíček - pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž - 2 600 Kč, . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Ve skladbě pobytu jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi či využít nabídky degustačních menu v zámecké restauraci vedené šéfkuchařem Ondřejem Slaninou - protagonistou populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita pobytu na zámku
Praha - hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku a přitom s vynikající dostupností přímo do centra hlavního města

Ostatní
Wellness pobyt na zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 500 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

Šlechtický víkendový pobyt v zámecké věži v Praze Šlechtický víkendový pobyt v zámecké věži v Praze Šlechtický víkendový pobyt v zámecké věži v Praze

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (390 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt pro ženy v Moravském krasu, Užijte si víkendový pobyt v Mariánkách, Luxusní wellness víkend pro ženy v Jizerských horách.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkend na zámku v Praze, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Degustační večer (3200,- Kč)
4. Degustační večeře (2300,- Kč)
5. Golfový kurz (3200,- Kč)
6. Zámecký relaxační balíček (2600,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 27.9.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.6.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.3.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Pivní lázně | 12.1.2018

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2019 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010