Noc na zámku s degustační večeří - Praha

Romantická noc na novogotickém zámku Zámecká noc s degustační večeří vám nabídne vše pro vydařený romantický pobyt. Komfortní ubytování ve 4* zámeckém hotelu St. Havel doplníme o večerní degustační menu při svíčkách ve stylové restauraci.

Zde je kompletní program balíčku Zámecká noc s degustační večeří v Praze: novogotický zámek St. Havel uprostřed anglického parku s několika rybníky se stane alespoň na chvíli vašim novým domovem. Komfortní pokoje vybavené nábytkem v klasickém zámeckém stylu jistě zpříjemní tento romantický pobyt. Po příjezdu pro vás na pokoji bude připraveno lahodné občerstvení. Během pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů a hlavně večerní degustační menu při svíčkách od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny - protagonisty populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie.

Idylické prostředí zámeckého hotelu a okolního rozlehlého anglického parku s několika rybníky můžete vhodně doplnit o návštěvu historického centra Prahy.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby:1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 500 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - sekt a sladké překvapení na pokoji - 999 Kč, 3) Balíček masáží - klasická masáž zad pro pána a aromatická masáž pro dámu - 2 500 Kč, 4) Privátní relaxace ve vířivce pro pár - 1 900 Kč, 5) Vinná degustace k večernímu menu - spojení chutí jídla a vína - 1 600 Kč, 6) Zámecký relax - privátní pronájem whirpoolu včetně drinku následovaný 2x klasickou celkovou masáží - 4 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, fénem, TV se SAT, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení k internetu. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Součástí pobytu je polopenze. Snídani formou švédských stolů doplní večerní degustační menu pro pár při svíčkách od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny - protagonisty populární kulinářské show Kluci v akci. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita pobytu
Praha - 4* zámecký hotel St. Havel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku v Krči s velice dobrou dostupností do centra hlavního města

Ostatní
Pobytový balíček je možné uskutečnit jak o víkendu tak kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu např. víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 500 Kč), parkování je pro hotelové hosty k dispozici přímo v areálu zámeckého hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří


Cena víkendového pobytu:
6 499,- Kč (263 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Pobyt pro dámy v Karlových Varech, Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích, Wellness pobyt v Karlových Varech.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Noc na zámku s degustační večeří - Praha, cena 6 499,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Balíček masáží (2500,- Kč)
4. Privátní vířivka (1900,- Kč)
5. Vinná degustace (1600,- Kč)
6. Zámecký relax (4400,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.5.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.3.2024

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 20.1.2024

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 7.10.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.8.2023

Užijte si víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010