Romantická noc na novogotickém zámku

Romantická noc na novogotickém zámku Noc na novogotickém zámku Vám nabídne vše pro vydařený romantický pobyt. Stylové zámecké ubytování doplní privátní pronájem hotelového wellness centra s whirpoolem a hlavně zážitkové degustační menu v zámecké restauraci.

Zde je kompletní program balíčku Romantická noc na novogotickém zámku: romantický zámek uprostřed anglického parku s několika rybníky se stane alespoň na chvíli Vašim novým domovem. Komfortní pokoje vybavené nábytkem v klasickém zámeckém stylu jistě zpříjemní ubytování na zámku. Po příjezdu pro Vás bude připraveno na pokoji občerstvení na přivítanou a během pobytu si vychutnáte bohaté snídaně formou švédských stolů a hlavně čtyřchodové degustační menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny z pořadu Kluci v akci (více viz Stravování).

Dále nechybí ani slíbený privátní pronájem whirpoolu (případně lze vyměnit za privátní pronájem sauny) v moderním zámeckém wellness centru. Idylické prostředí zámeckého hotelu můžete vhodně doplnit i o návštěvu historického centra Prahy.

K pobytu Romantická noc na novogotickém zámku lze doobjednat
K pobytu Romantická noc na novogotickém zámku je možné u nás přiobjednat následující služby:1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 100 Kč pro pár, 2) Zámecký relaxační balíček - pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž - 2 699 Kč, 3) Stylový zámecký relax - privátní pronájem zámecké sauny včetně drinku následovaný společnou klasickou relaxační masáží - 2 899 Kč, 4) Golfový kurz pro začátečníky - dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem - 3 200 Kč, 5) Balíček Zámecká romantika-společná celková relaxační masáž následovaná privátním pronájmem zámeckého whirpoolu včetně nápoje pro pár - 2 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Jedním ze zlatých hřebů pobytu jistě bude gurmánský zážitek, který Vám připraví v zámecké restauraci. Snídaní formou švédských stolů doplní degustační menu při od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny - protagonisty populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Pokud byste si z jídelního lístku nevybrali, tak Vám rádi vytvoří pokrmy na přání z dostupných surovin. Kuchařští mistři ze zámecké restaurace jsou připraveni naslouchat a plnit vaše gurmánská přání. Největší důraz kladou na výběr surovin, proto zpracovávají pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita zámeckého pobytu
Praha - hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku a přitom s velice dobrou dostupností do centra hlavního města

Ostatní
Pobyt Romantická noc na novogotickém zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu např. víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 100 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na zámecký pobyt cestovat s Vámi.

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří

Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří Romantický zámecký pobyt v Praze s degustační večeří


Cena víkendového pobytu:
6 999,- Kč (273 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantická noc na zámečku - Posázaví, Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově, Luxusní romantický víkend v zámecké věži.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantická noc na novogotickém zámku, cena 6 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3100,- Kč)
2. Zámecký relaxační balíček (2699,- Kč)
3. Stylový zámecký relax (2899,- Kč)
4. Golfový kurz (3200,- Kč)
5. Zámecká romantika (2999,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 27.9.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.6.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.3.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Pivní lázně | 12.1.2018

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2019 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010