Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko

Za vínem do rodinného vinařství - ZnojemskoVypravte se s námi do míst vínu zaslíbených a prožijte vydařený víkendový pobyt přímo v tradičním vinařství. Kvalitní ubytování v nedávno otevřeném hotelu doplní plná penze v čele s degustační večeří při které se bude víno snoubit s lahodnými pokrmy a nechybí ani prohlídka vinařství či další zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Za vínem přímo do vinařství: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování ve stylovém hotelu, který je součástí tradičního rodinného vinařství na Znojemsku. Během pobytu se budete moci seznámit s fungováním vinařství a jistě i ochutnáte lahodné víno, které si z prohlídky odnesete. A k důkladnější ochutnávce ideálně poslouží 5ti chodové degustační menu, které si jistě získá každého gurmána a během, kterého poznáte kouzlo snoubení pokrmů s víny. Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o další chody jelikož součástí tohoto pobytu je plná penze (více viz Stravování). Mnoho možností na výlety, vinařské cyklostezky, ale hlavně zajímavý program přímo ve vinařství jsou garancí, že Vás na jihu Moravy čekají vydařené tři dny.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje, které navazují na styl celého vinařství jistě ocení i nároční klienti. Součástí každého pokoje je moderní koupelna, WC, TV se SAT a Wi-Fi připojení.

Stravování
V ceně pobytu Za vínem přímo do vinařství je zahrnuta plná penze. Snídaně formou buffe na každé ráno doplní zážitkové 5ti chodové degustační menu se snoubením vhodně vybraných vín ke každému chodu, které si jistě získá každého skutečného gurmána, 1x klasické večerní menu dle výběru pro pár a oběd z denní nabídky hotelové restaurace. V hotelu Vám samozřejmě bude k dispozici i vinárna a vinný sklípek.

Lokalita vinného víkendu pro dva
Jižní Morava - Znojemsko (hotel Hanzel se nachází přímo v tradični vinařské obci Miroslav)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi či NP Podyjí.

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 1 650 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v areálu hotelu. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko

Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko

Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě Pobyt pro milovníky vína na jižní Moravě Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko


Cena víkendového pobytu:
6 999,- Kč (284 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Luxusní víkend v Lednicko - Valtickém areálu, Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách, Wellness víkend na zámku v Praze.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Za vínem do rodinného vinařství - Znojemsko, cena 6 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Za romantikou na Hlubokou| 1.4.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.11.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010