Romantický víkend pro dva - Znojemsko

Víkendový pobyt De Luxe u ZnojmaPřipravili jsme pro vás komfortní ubytování ve 4* hotelu Savannah, lahodnou polopenzi formou all inclusive stravování včetně nápojů, neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, relaxační masáže i pronájem kol na okolní cyklostezky. To vše je pro vás připraveno ve vínu zaslíbeném a vyhledávaném Znojemském regionu.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend pro dva na Znojemsku: jak již úvod napověděl máme pro vás připraveno stylové ubytování v moderním hotelu standardu 4* Superior, který leží u hranic v těsné blízkosti Znojma. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou all inclusive buffe včetně nealko nápojů v hotelové restauraci (viz Stravování).

Dále nebude chybět neomezený vstup do hotelového bazénu, wellness a fitness centra během celého pobytu. Navíc se každý z páru může těšit na příjemný relax během masáže lávovými kameny. Jako bonus je součástí balíčku i celodenní pronájem kol včetně cyklotras po okolí. Pojeďte si užít vydařený romantický víkend na oblíbený jih Moravy.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 200 Kč, 2) Welcome set - láhev sektu a mísa ovoce nebo sladké překvapení na pokoji - 999 Kč, 3) Balíček masáží - masáž zádové sestavy pro pána a reflexní masáž pro dámu - 1 500 Kč, 4) Balíček Relax - zkrášlující levandulová lázeň pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 300 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování ve stylově vybavených pokojích jejichž součástí je klimatizace, koupelna, WC, telefon, LCD TV se SAT, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou bohatých švédských stolů na každé ráno doplní večeře formou all inclusive stravovaní včetně nealko nápojů v hotelové restauraci. All inclusive buffe je možné využívat už po celé odpoledne i po celý večer. Mimo restaurace vám poslouží na posezení u lahodné kávy či exotických drinků i hotelový Lobby bar.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Znojemsko - 4* Wellness hotel Savannah se nachází u hranic s Rakouskem 10 Km od Znojma

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat jak o víkendu tak i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 200 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v podzemní garáži nebo přímo u hotelu (je již zahrnuto v ceně pobytu). Hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Víkendový pobyt De Luxe u Znojma Víkendový pobyt De Luxe u Znojma Víkendový pobyt De Luxe u Znojma

Víkendový pobyt De Luxe u Znojma Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu

Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu

Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu


Akční cena:
11 999,- Kč  9 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační víkendový pobyt v Náchodě, Gurmánský víkend v Táboře s degustační večeří, Relaxační víkend pro dva v Jeseníkách.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický víkend pro dva - Znojemsko, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3200,- Kč)
2. Welcome set (999,- Kč)
3. Balíček masáží (1500,- Kč)
4. Balíček Relax (1300,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010