Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech

Lázeňský pobytOblíbené středočeské lázně jsou ideálním místem na relaxaci a načerpání nových sil a proto jsme zde připravili pobytový balíček ve stylu dámské jízdy. Součástí pobytu je kvalitní ubytování, lahodná strava formou polopenze a hlavně pestrý relaxační program čítající 10 procedur.

Zde je kompletní program balíčku Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech: vypravíme vás do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku bude připraveno ubytování ve stylovém lázeňském hotelu. Hotel Golfi se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je však odpočinek a proto je ve skladbě pro každou dámu připraven následující relaxační program: masáž lávovými kameny, parafínový zábal, akupresurní masáž obličeje, rašelinový obklad a parní aromaterapie (tzn. celkem 10 procedur). Dále se jistě neopomenete vydat na procházku do krásně upraveného lázeňského parku, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte poděbradské lázeňské oplatky.

K pobytu lze doobjednat
K Lázeňskému pobytu pro ženy v Poděbradech je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro dvě dámy - 2 990 Kč, 2) Balíček Relax - 1x masáž éterickým olejem, 1x rekondiční masáž zad - 1 800 Kč, 3) Balíček masáží - 1x čínská tlaková masáž, 1x rekondiční masáž - 2 000 Kč, 4) Balíček Poděbrady - 2x akupunkturní čínská masáž - 2 400 Kč, 5) Balíček Radost - 2x Luxusní ošetření pleti v kosmetickém salonu - 3 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu vám poskytnou příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou volbou, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na zámek nebo na řeku Labe.

Stravování
Součástí pobytového balíčku pro ženy v Poděbradech je lahodná polopenze. Každé ráno se můžete těšit na snídani formou bufetu a po dni plném relaxace vás budou čekat chutné večeře formou výběru z menu. Lahodné pokrmy a příjemné posezení hotelové restaurace je v letních měsících ještě doplněno o možnost využít venkovní terasu s výhledem na řeku Labe.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - Poděbrady - hotel Golfi se nachází u zámku na břehu Labe v ideální dostupnosti jak do lázeňského parku tak na procházky okolo řeky

Ostatní
Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč), přímo u hotelu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantická noc na 5* zámku v Herálci, Romantický víkend na zámku Hrubá Skála, 5* wellness pobyt pro ženy v Hluboké nad Vltavou.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (2990,- Kč)
2. Balíček Relax (1800,- Kč)
3. Balíček masáží (2000,- Kč)
4. Balíček Poděbrady (2400,- Kč)
5. Balíček Radost (3200,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010