Týdenní relaxace v Karlových Varech

Užijte si pět dní relaxace v oblíbeném 4* hotelu Lafonte, pochutnejte si na lahodné polopenzi, relaxujte v privátním whirpoolu, v bazénu nebo při masážích, zábalech a koupelích (součástí balíčku je vše výše uvedené tzn. 10 procedur) během pobytu v Karlových Varech.

Zde je kompletní program pobytu Týdenní relaxace v Karlových Varech: jak již úvod napověděl, tentokrát vás ubytujeme v oblíbeném 4* hotelu Lafonte. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi (snídaně švédskými stoly doplní večeře formou menu) v hotelové restauarci.

V relaxačním programu pobytu je pro vás nachystáno 10 procedur. Začneme u privátního pronájmu whirpoolu a sauny se skleničkou lahodného koktejlu v ruce a budeme pokračovat 2x thajskou reflexní masáží, 2x bylinným regeneračním zábalem, 2x lázní z přírodních éterických olejů a 2x originální uvolňující bambusovou masáží. K tomu vám bude neomezeně k dispozici hotelový bazén s masážními lehátky a protiproudem. Vypravte se tedy poznat Karlovy Vary a užít si vydařený lázeňský balíček plný relaxace.

K pobytu v Karlových Varech lze doobjednat
K pobytu v Karlových Varech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 2 800 Kč, 2) Balíček Spa - masáž éterickými oleji pro dámu, kompletní regenerační masáž celého těla pro pána - 1 900 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - kytice a láhev sektu na pokoji - 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje hotelu 4* standardu vám poskytnou příjemné ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. V případě zájmu je možné zajistit přistýlku i dětskou postýlku.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a večeřích formou tříchodového menu. Stylově zařízená hotelová restaurace vám během pobytu v lázních nabídne kvalitní gastronomii. V letních měsících je možné využít k posezení i venkovní terasu.

Lokalita pobytu
Karlovarský kraj - Karlovy Vary - 4* Spa hotel Lafonte

Zajímavosti okolí
Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste určitě měli navštívit: Vřídlo - karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda - největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i ochutnat.

Ostatní
Pobyt v Karlových Varech je možné uskutečnit v průběhu celého týdne (na libovolných 5 dní a 4 noci) případně na delší dobu (zvýhodněná cena za noc navíc s polopenzí je 2 800 Kč), parkování je přímo před hotelem a je bezplatné (případně lze za poplatek 150 Kč/den využít nedaleký parkovací dům pro bezproblémové zaparkování).

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech


Cena víkendového pobytu:
13 999,- Kč (592 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness víkendový pobyt u Sečské přehrady, Wellness víkendový pobyt snů v Lednici, Kouzelná jižní Morava - Lednice.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Týdenní relaxace v Karlových Varech, cena 13 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí (2800,- Kč)
2. Balíček Spa (1900,- Kč)
3. Welcome set (899,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010