Relaxační víkendový pobyt na Valašsku

Relaxační víkendový pobyt na Valašsku Relaxační víkendový pobyt Vás zavede na malebné Valašsko a nabídne Vám ubytování v oblíbeném hotelu, lahodnou polopenzi včetně tradičních krajových specialit a pestrý program zaměřený na relaxaci, wellness a sportovní vyžití.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační víkend na Valašsku - Beskydy: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás nachystali ubytování v oblíbeném hotelu, který se nachází v lesoparku u Rožnova pod Radhoštěm. Ihned po příjezdu budete přivítání tradičním valašským truňkem (přípitek slivovicí) a během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a servírované večeře z valašské kuchyněformou menu. Nebude chybět ani ochutnávka valašského frgálu.

Základem pobytu bude relaxace. Součástí balíčku jsou 2x originální jalovcová vířivová masáž, 2x podvodní masáž, neomezené užívání hotelového bazénu (vnitřní bazén celoročně, venkovní sezoně) a nechybí ani sportovní program v podobě 2 hodinového vstupu do fitnescentra, 2 hodin hry kuželek a stolního tenisu. K tomu přidejte mnoho možností na procházky či turistiku, lyžování, cykloturistiku nebo výlety za poznáním a to vše v čisté přírodě pod Beskydskými hřebeny.

Skladba Relaxačního pobytu v Beskydech - Valašsko
- Ubytování na 3 dny / 2 noci pro pár - tradiční valašské přivítání truňkem - polopenze během celého pobytu (snídaně formou švédských stolů a tradiční valašské večeře) - ochutnávka valašských frgálů - 2x originální jalovcová vířivá masáž - 2x podvodní masáž - neomezené užívání hotelových bazénů - sportovní vyžití (2 hodiny stolní tenis, 2 hodiny kuželky, 2 hodiny fitcentrum)

K Relaxačnímu pobytu lze doobjednat
K Relaxačnímu pobytu v Beskydech - Valašsko je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 440 Kč, 2) Prodloužení pobytu o další noc včetně polopenze - 2 000 Kč, 3) Balíček Relax Valašsko - originální bylinná koupel a Lymfoven pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána - 1099 Kč, 4) Balíček Beskydy - 2x klasická masáž celého těla, 2x koupel ze solí z Mrtvého moře - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte pod objednávkovým formulářem.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Vám poskytne příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a připojením k internetu. Součástí každého pokoje je i balkón s výhledem do beskydských lesů. Na pokoj lze v případě zájmu přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během relaxačního pobytu na Valašsku si pochutnáte na polopenzi. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a na tradiční valašské večeře formou menu. Nebude chybět ani ochutnávka valašského frgálu. K dispozici Vám bude hotelová restaurace s letní terasou a denní bar.

Lokalita relaxačního pobytu
Valašsko - Rožnov pod Radhoštěm

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní
Relaxační pobyt je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc včetně polopenze je 2 000 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu). Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi.

Relaxační víkendový pobyt na Valašsku Relaxační víkendový pobyt na Valašsku Relaxační víkendový pobyt na Valašsku

Relaxační víkendový pobyt na Valašsku Relaxační víkendový pobyt na Valašsku Relaxační víkendový pobyt na Valašsku

Relaxační víkendový pobyt na Valašsku Relaxační víkendový pobyt na Valašsku Relaxační víkendový pobyt na Valašsku


Cena víkendového pobytu:
5 999,- Kč (224 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Prodloužený víkend pro rodiče s dětmi na farmě, Víkend na Hluboké v apartmá s postelí s nebesy, Pobyt pro dva na renesančním zámku u Prahy.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Relaxační víkendový pobyt na Valašsku, cena 5 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1440,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc s polopenzí(2000,- Kč)
3. Balíček Relax Valašsko (1099,- Kč)
4. Balíček Beskydy (1499,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Na Hlubokou i v zimě | 10.2.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2020 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010