Vinný víkend De Luxe na jižní Moravě

Vinný víkend De LuxeVinný víkend De Luxe Vám nabídne kvalitní ubytování ve stylovém mezonetovém apartmánu, lahodnou polopenzi formou rautových stolů, degustaci vína se sommeliérem a hlavně bohatý wellness program spojený s vínem čítající celkem 6 vinných relaxačních procedur a k tomu na každý den privátní pronájem vinného wellness centra.
Zde je kompletní program pobytu Vinný víkend De Luxe: vypravte se s námi do srdce jižní Moravy na pobyt, který si jistě získá každého milovníka lahodného vína, jelikož víno na všechny způsoby Vás bude celým pobytem provázet. Kvalitní ubytování v moderním mezonetovém apartmánu doplníme o polopenzi formou studených a teplých rautových stolů.

Dále se můžete těšit na degustaci vína se sommeliérem, která proběhne ve vinném sklípku a během níž se důkladně seznámíte s chutí místních vín. A hlavně na bohatý vinný relaxační program. Součástí pobytu jsou tyto procedury: 2x harmonizační vinná masáž zádové sestavy, 2x vinná koupel a jako privátní vstup do infrasuany. K tomu pro Vás bude připraven neomezený vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami na každý den pobytu. Navíc nechybí ani vstup do hotelového klubu s kuželkami, billiardem a kulečníkem.

K Víkendu s vínem lze doobjednat
K víkendu s vínem je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3500 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 4 300 Kč, 3) Vinný relax plus - pro dámu vinná masáž celého těla a pro pána relaxační masáž celého těla - 1 900 Kč, 4) Balíček Hit - společná partnerská edukativní masáž (105 min) a peeling pro dámu - 2 199 Kč, 5) Welcome set - láhev sektu a 5ks růží na přivítanou - 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na výběrové ubytování ve stylovém mezonetovém apartmánu. Součástí apartmánu je moderní koupelna, WC, LCD TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu, lednička, trezor a elektronický zámkový systém.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta lahodná polopenze. Snídaně i večeře budou připraveny formou studených a teplých rautových stolů (případně formou čtyřchodového menu dle výběru) včetně láhve přívlastkového vína. Během pobytu Vám dále bude k dispozici vinný sklípek, restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit, pivnice a kavárna s výběrem míchaných nápojů a kávy. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita pobytu
Jižní Morava - Pálava - 4* hotel Amande s vinným wellness se nachází v Hustopečích

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrže Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Luxusní víkend s vínem je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu).

Vinný víkend De Luxe Vinný víkend De Luxe Vinný víkend De Luxe

Vinný víkend De Luxe Vinný víkend De Luxe Vinný víkend De Luxe

Vinný víkend De Luxe Vinný víkend De Luxe Víkendový pobyt plný vína pro dámy na Pálavě


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (472 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Noc pro dva v Českém Krumlově, Wellness víkendový pobyt na Lipně, Pohádková noc pro dva v 5* hotelu v Hluboké.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Vinný víkend De Luxe na jižní Moravě, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3500,- Kč)
2. Prodloužení pobytu s polopenzí (4300,- Kč)
3. Vinný relax plus (1900,- Kč)
4. Balíček Hit (2199,- Kč)
5. Welcome set (899,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.10.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010