Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO

Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOOVíkend s dětmi na Hluboké je tou nejlepší alternativou na vydařený pobyt pro celou rodinu. Ubytování v hotelu 4* standardu v oblíbené destinaci, lahodná strava, vstup do relaxačního centra i návštěva ZOO, to je jen část programu, který si jistě užije celá rodina.

Zde je kompletní program pobytu Víkend s dětmi na Hluboké: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v oblíbeném hotelu v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Během pobytu si celá rodina pochutná na snídaních formou švédských stolů a na lahodné večeři formou menu. Dále si jistě nenecháte ujít návštěvu populární ZOO v Hluboké nad Vltavou, kde se děti budou moci seznámit se zvířaty ze všech koutů světa (v případě zájmu lze vyměnit vstup do ZOO za vstup na zámek pro celou rodinu).

A v balíčku nechybí ani vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu pro celou rodinu. Pojeďte si tedy užít rodinný pobyt plný zážitků do Hluboké nad Vltavou.

K Rodinnému víkendu na Hluboké lze doobjednat
K pobytu s dětmi na Hluboké je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro celou rodinu - 3 000 Kč, 2) Druhá rodinná večeře formou tříchodového menu - 1 500 Kč, 3) Welcome set - láhev vína a vstupenky na zámek Hluboká pro celou rodinu na pokoji po příjezdu - 1500 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 999 Kč, 5) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 900 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně - letadlo je pouze pro tři osoby) - 3 199 Kč, 7) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě zpříjemní Váš pobyt. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

Stravování
V ceně rodinného balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den a večeře formou menu pro celou rodinu. K dispozici vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou.

Lokalita rodinného víkendu
Hluboká nad Vltavou - hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází i Aquapark, nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Víkend s dětmi na na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 000 Kč pro celou rodinu), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi. Pobytový balíček je pro dva dospělé a jedno dítě do 12ti let. Doplatek za další děti je 1 300 Kč.

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOO Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOO Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOO


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (420 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Zámecká noc s pivní lázní - Slavičín, Romantická noc pro dva v Hluboké, Kouzelná jižní Morava - Lednice.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3000,- Kč)
2. Doobjednávka druhé rodinné večeře (1500,- Kč)
3. Welcome set (1500,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (999,- Kč)
5. Balíček Relax (1900,- Kč)
6. Vyhlídkový let (3199,- Kč)
7. Golf Hluboká (4800,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.12.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010