Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO

Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOORodinný balíček v Hluboké nad Vltavou je tou nejlepší alternativou na vydařený pobyt s dětmi. Ubytování ve 4* hotelu Podhrad přímo pod zámkem, lahodná strava, vstup do wellness centra, návštěva ZOO či zámku Hluboká, to je jen část programu, který si jistě užije každý člen rodiny.

Zde je kompletní program Rodinného pobytu v Hluboké nad Vltavou: připravili jsme pro vás ubytování v oblíbeném hotelu Podhrad / Knížecí dvůr, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Během pobytu si celá rodina pochutná na snídaních formou švédských stolů a na lahodné večeři formou tříchodového menu. Dále si jistě nenecháte ujít návštěvu ZOO v Hluboké nad Vltavou, kde se děti budou moci seznámit se zvířaty ze všech koutů světa (vstupenky jsou samozřejmě součástí pobytu). V případě zájmu je možné vyměnit vstup do ZOO za rodinný vstup na zámek Hluboká (preferovanou volbu stačí nahlásit při rezervaci termínu pobytu).

V balíčku nechybí ani relaxace v hotelovém wellness centru, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu pro celou rodinu. Pojeďte si tedy užít rodinný pobyt plný zážitků do oblíbené Hluboké nad Vltavou.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro celou rodinu - 3 600 Kč, 2) Druhá rodinná večeře formou tříchodového menu - 1 600 Kč, 3) Family welcome set - mísa s ovocem a vstupenky na zámek Hluboká pro celou rodinu na pokoji po příjezdu - 1500 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 999 Kč, 5) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 2 300 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Hlubokou a dalšími zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně - letadlo je pro tři osoby) - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie jistě zpříjemní váš pobyt. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně rodinného balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedna rodinná večeře formou menu (v případě zájmu lze doobjednat polopenzi). K dispozici vám bude hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou.

Lokalita pobytu
Hluboká nad Vltavou - 4* hotel Podhrad / Knížecí dvůr se nachází přímo pod zámkem v Hluboké nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází i Aquapark, nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Rodinný pobyt v Hluboké nad Vltavou je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 600 Kč pro celou rodinu), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi. Pobytový balíček je kalkulován pro dva dospělé a jedno dítě do 12ti let. Doplatek za další dítě / děti je 2 000 Kč / pobyt (kalkulaci vám dle počtu účastníků pobytu rádi obratem připravíme).

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké Romantický víkendový pobyt v Hluboké

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem Víkendový pobyt v Hluboké s jízdou kočárem

Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOO Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOO Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s noční ZOO


Cena víkendového pobytu:
9 999,- Kč (396 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu, Víkendový pobyt za poklady Kutné Hory, Relaxační pobyt pro dámy v Mariánských Lázních.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Rodinný víkendový pobyt v Hluboké s návštěvou ZOO, cena 9 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3600,- Kč)
2. Doobjednávka druhé rodinné večeře (1600,- Kč)
3. Family Welcome set (1500,- Kč)
4. Pohoštění na pokoj (999,- Kč)
5. Balíček Relax (2300,- Kč)
6. Vyhlídkový let (3199,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010