Víkendový pobyt v Kutné Hoře

Kutná Hora ubytováníVypravte se s námi objevovat minulost do Kutné Hory. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaném hotelu, který se nachází přímo v historickém centru města, v budově z roku 1427. Čeká Vás pobyt během kterého se seznámíte s krásami města, které patří na prestižní seznam UNESCO, ale nebudete ochuzeni ani o relaxační program či výběrovou romantickou večeři.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Kutné Hoře: jak již bylo zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování přímo v historickém centru Kutné Hory. Ze stylově vybavených pokojů na Vás dýchne kouzlo starých časů. Že zajímavá místa s bohatou historií jsou v Kutné Hoře skutečně na každém rohu, se přesvědčíte během procházky městem.

Dále si vychutnáte relaxační program v masážním studiu. Pro každého z páru je připravena klasická relaxační masáží celáho těla (v případě zájmu je možné vyměnit klasickou masáž za masáž lávovými kameny). Zlatým hřebem pobytu jistě bude i romantická večeře, kterou jsme pro Vás připravili na terase nebo v salonku restaurace Vily U Varhanáře, kde si lahodné tříchodové menu vychutnáte s výhledem na osvětlený chrám sv. Barbory. Snídaně si budete moci zvolit jak formou švédských stolů, tak se servisem "až do postele".

K Víkendu pro dva v Kutné Hoře lze doobjednat
K Víkendu pro dva v Kutné Hoře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní - 2 500 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Welcome set- láhev sektu a růže pro dámu - 850 Kč, 4) Balíček Relax - pro dámu čokoládová masáž, pro pána klasická masáž zádové sestavy - 1 600 Kč, 5) Prohlídka města s průvodcem - procházka městem včetně vstupů do chrámu sv. Barbory a Vlašského dvora s odborným výkladem - 1 250 Kč, 6) Příplatek za ubytování ve výběrovém apartmá - 1400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pokoje jsou stylově vybaveny masivním dřevěným nábytkem a nachází se v nich celá řada historicky cenných artefaktů, které Vás vtáhnou do bohaté minulosti domu. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, vysokorychlostní internet a telefon. Jedná se o hotel kategorie 4*.

Stravování
V ceně pobytu Víkend pro dva v Kutné Hoře jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a druhý den pobytu se můžete těšit na romantickou večeři pro dva při svíčkách ve stylové restauraci u chrámu sv. Barbory, která Vás svoji atmosférou vrátí do dob největší slávy Stříbrného města.

Zajímavosti okolí
Pobyt bude probíhat v přímo v centru historické Kutné Hory, která se díky velkému množství architektonických památek může od roku 1995 pochlubit členstvím v UNESCu. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, tak můžeme doporučit například zámky Žleby a Kačina, lázně Poděbrady či hrad Český Šternberk.

Lokalita víkendu pro dva
Střední Čechy - Kutná Hora (historické centrum)

Ostatní
Víkend pro dva v Kutné Hoře je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Kutná Hora ubytování Kutná Hora ubytování Kutná Hora ubytování

Víkendový pobyt v Kutné Hoře Víkendový pobyt v Kutné Hoře Víkendový pobyt v Kutné Hoře

Kutná Hora ubytování Víkendový pobyt v Kutné Hoře Víkendový pobyt v Kutné Hoře


Akční cena:
8 999,- Kč  7 699,- Kč (352 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační víkendový pobyt na Vysočině, 5ti denní wellness pobyt na Šumavě, Víkendový pobyt v Hluboké s vyhlídkovým letem.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Víkendový pobyt v Kutné Hoře, cena 7 699,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (2500,- Kč)
2. Druhá romantická večeře (1000,- Kč)
3. Welcome set (850,- Kč)
4. Balíček Relax (1600,- Kč)
5. Prohlídka města s průvodcem (1250,- Kč)
6. Příplatek za apartmá (1400,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Na zámek do Prahy | 16.4.2019

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Na Hlubokou i v zimě | 20.1.2019

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2018

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 26.11.2018

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.10.2018

Užijte si podzimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 13.6.2018

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!

Pivní lázně | 12.1.2018

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2019 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010