Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně

Rodinný pobyt v aquaparkuVypravte se s celou rodinou na vydařený pobyt k Lipenské přehradě. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze formou bohatých švédských stolů a hlavně vstup do 1500 m² velkého aquaparku, který je přímo v areálu hotelu si jistě získá každého člena rodiny.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt s dětmi v aquaparku na Lipně: tentokrát jsme pro celou Vaší rodinu připravili kvalitní ubytování ve wellness hotelovém resortu 4* standardu v populární destinaci na břehu jihočeského moře. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi, kde snídaně i večeře budou formou studených a teplých rautových stolů.

Nejen děti, ale jistě i rodiče si užijí každodenní vstup do hotelového aquaparku (vnitřní bazén 468 m², divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, tobogán 50 m, dětské brouzdaliště s klouzačkou, sauna, pára, atd.) během celého pobytu. Dále Vám bude neomezěně k dispozici solná jeskyně a sport centrum se stolním tenisem.

Lokalita je naprosto ideální na výlety (např. Český Krumlov je jen 30 Km) a sportovní vyžití - pokud samozřejmě vyšetříte nějaký čas a bude se Vám nebo spíše dětem chtít na chvíli opustit aquapark. V letních měsících nabízí Lipno vše od windsurfingu přes plachetnice až třeba k raftům, desítky kilometrů cyklostezek, in line stezky, turistické trasy šumavskou přírodou či rybaření. V zimních měsících Vás ve stejném místě potěší uměle zasněžovaný skiareál, rozsáhlá sít běžeckých stop či možnost bruslení na jezeře. Hotel dále poskytuje další možnosti na vyžití pro děti a je zde i možnost hlídání.

K Pobytu lze doobjednat
K Rodinnému pobytu v aquaparku na Lipně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 3 350 Kč pro celou rodinu, 2) Balíček Relax Lipno - thajská aromatická masáž pro dámu (55 min), ajurvédská masáž hlavy, šíje a ramen pro pána (60 min) - 1 899 Kč, 3) Balíček Hit - kosmetické ošetření pleti Sothys pro dámu (60 min), reflexní masáž nohou (45 min) pro pána - 1 899 Kč, 4) Balíček Spa - peeling celého těla pro dámu, reflexní masáž nohou pro pána - 1 299 Kč, 5) Plavba plachetnicí po Lipně pro celou rodinu - 2 999 Kč, 6) Vyhlídkový let nad krásami jižních Čech pro celou rodinu (vzdálenost letiště 50 Km) - 3 999 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte pod objednávkovým forumlářem.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v rodinných pokojích hotelu 4* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, přípojka na internet a telefon. Z pokoje budete mít výhled buďto na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy.

Stravování
Pobyt s dětmi v aquaparku na Lipně nabídne celé rodině lahodnou polopenzi. Jak snídaně tak večeře si budete moci do sytosti vychutnat formou pestré nabídky studených a teplých rautových stolů. V hotelu Vám bude mimo dvou restaurací s nabídkou české, italské a thajské kuchyně k dispozici i kavárna, lobby bar a cukrárna s nabídkou lahodných domácích zákusků.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Frymburk - Wellness hotel Frymburk hotel se nachází přímo u vodní nádrže Lipno

Zajímavosti okolí
Lipno a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z wellness hotelu si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově (30 Km), na hrad Rožmberk (20 Km), do Hluboké nad Vltavou (60 Km), k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy či na šumavské kopce.

Ostatní
Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně je možné absolvovat i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - kalkulaci Vám rádi připravíme obratem. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty hlídané kamerovým systémem. Hotel poskytuje bezbariérový přístup a pokoje.Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel nabízí i hlídání dětí. Cena pobytu je kalkulována na dva dospělé a jedno dítě do dosažení věku 12 let (pobyt lze samozřejmě využít i pro rodiny s více dětmi - cena za další dítě do 12 let je 1990 Kč / pobyt, u dětí starších 12ti let je doplatek 1990 Kč / pobyt).

Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně Wellness víkendový pobyt na Lipně

Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně

Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně Aqua víkendový pobyt pro ženy na Lipně Rodinný pobyt v aquaparku


Cena víkendového pobytu:
10 999,- Kč (463 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně, Zámecká noc na barokní perle u Mělníka, Romantický víkendový pobyt v Hluboké.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc pro celou rodinu (4290,- Kč)
2. Balíček Relax Lipno (1899,- Kč)
3. Balíček Hit (1899,- Kč)
4. Balíček Spa (1299,- Kč)
5. Plavba plachetnicí (2999,- Kč)
6. Vyhlídkový let (3999,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.12.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010