Romantický víkend de luxe na gotickém hradě

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Nevšední zážitek je garantován pokud se rozhodnete vyzkoušet vskutku královský pobyt Romantický víkend na gotickém hradě. Zde je kompletní program balíčku Romantický víkend na gotickém hradě: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili originální pobyt, který Vás zavede do komplexu hradu a zámku ze 14. století v Liptovském regionu (jen necelé dvě a půl hodiny od hranic s ČR). Hrad, který byl od ranného středověku kontrolním bodem na obchodní stezce mezi střední a jihovýchodní Evropou se v 16. století rozrostl o zámecký komplex a 21.století se stane Vaší novou rezidencí. Luxusní pokoje nejvyššího standardu zařízené starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer, které jsou součástí tohoto balíčku, jistě navodí jedinečnou atmosféru pobytu.

Ihned po příjezdu budete přivítáni sektem a dáma květinami. Během pobytu Vám budou personálem servírovány královské snídaně dle Vašeho výběru až do postele. Gurmánským zážitkem bezpochyby bude luxusní romantická čtyřchodová večeře při svíčkách v hradní restauraci. Nechybí ani relaxace v podobě neomezeného vstupu do moderního hotelového wellness centra, které obsahuje bazén s masážními tryskami, whirpool a finskou saunu.

Pokud navíc vyšetříte nějaký čas, tak blízké okolí Liptova s vrcholky Nízkých Tater Vám nabídne mnoho možností na vydařený výlet. Prožijte víkend jako z pohádky a vypravte se s námi do luxusního hotelu na jedinečném místě s bohatou minulostí.

Skladba Romantického víkendu na gotickém hradě
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v originálním hotelu v komplexu hradu a zámku pod vrcholky Nízkých Tater - ubytování v nadstandardních pokojích - květiny a sekt na přivítanou - bohaté snídaně dle vlastního výběru se servisem až do postele - luxusní čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hradní restauraci - neomezený vstup do hotelového Wellness centra s bazénem, whirpoolem a finskou saunou - možnost pozdního check outu

K romantickému víkendu lze doobjednat
K Romantickému víkendu na gotickém hradě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 4 200 Kč, 2) Balíček Thai Relax - celková thajská aromamasáž pro dámu, celková thajská masáž pro pána - 2 799 Kč, 3) Druhá romantická večeře pro pár - 1 300 Kč. Doobjednávky k romantickému víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na luxusně vybavené pokoje nejvyšší kategorie, které nabídnou skutečně zážitkové ubytování. Pokoje jsou zařízeny starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD televizor, fén, župan a WiFi připojení k internetu. Na vyžádání je možná přistýlka či dětská postýlka. Jedná se o hotel 4* standardu.

Stravování
Romantický víkend na gotickém hradě zaručeně potěší i milovníky dobrého jídla. Každé ráno Vám bude snídaně dle Vašeho výběru servírována hotelovým personálem až do postele. Výběrovou romantickou čtyřchodovou večeři při svíčkách z kulinářského umění hotelového šéfkuchaře si jistě vychutnáte přímo v hradní restauraci. Mimo hradní restaurace Vám bude k dispozici i bar a sezónně příjemné posezení na letní terase.

Lokalita romantického víkendu
Nízké Tatry / Liptov - u Liptovského Mikuláše (necelé dvě a půl hodiny od hranic)

Zajímavosti okolí
Blízké okolí nabízí mnoho možností na zajímavé výlety, sportovní vyžití a relaxaci. Můžete se vypravit například na túru do Nízkých Tater, za relaxem do termálních lázní Bešeňová nebo do populárního aquaparku Tatralandia či poznávat další krásná místa regionu Liptov.

Ostatní
Romantický víkend na gotickém hradě je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend. Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřeném parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě


Cena víkendového pobytu:
10 999,- Kč (433 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Zámecká noc na barokní perle u Mělníka, Relaxační pobyt pro ženy v Českém ráji, Romantická noc na zámečku - Posázaví.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický víkend de luxe na gotickém hradě, cena 10 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

Prodloužení pobytu o noc (4200,- Kč)
Balíček Thai relax (2799,- Kč)
Druhá romantická večeře pro pár (1300,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.10.2021

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.7.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2021 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010