Romantický víkend de luxe na gotickém hradě v Liptově

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Nevšední zážitek je garantován pokud se rozhodnete pro tento výborně hodnocený pobytový balíček na gotickém hradě v Liptově.

Zde je kompletní program Zážitkového pobytu na gotickém hradě v Liptově: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro vás připravili originální pobyt, který vás zavede do komplexu hradu a zámku ze 14. století v Liptovském Hrádku (jen necelé dvě a půl hodiny od hranic s ČR). Hrad který byl od raného středověku kontrolním bodem na obchodní stezce mezi střední a jihovýchodní Evropou se v 16. století rozrostl o zámecký komplex se stane v 21. století vaší víkendovou rezidencí. Stylové pokoje zařízené starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer, které jsou součástí tohoto balíčku, jistě navodí jedinečnou atmosféru pobytu.

Ihned po příjezdu budete na pokoji přivítáni sektem, sladkým překvapením a mísou ovoce. Během pobytu vám budou personálem servírovány královské snídaně až do postele (případně lze využít i klasické bufetové v restauraci). Gurmánským zážitkem bude romantická čtyřchodová večeře při svíčkách v hradní restauraci. Nechybí ani relaxace v podobě neomezeného vstupu do moderního hotelového wellness centra, které obsahuje bazén s masážními tryskami, whirpool a finskou saunu.

Pokud navíc vyšetříte nějaký čas, tak blízké okolí Liptova s vrcholky Nízkých Tater vám nabídne mnoho možností na vydařený výlet. Prožijte pobyt jako z pohádky a vypravte se s námi do luxusního hotelu na jedinečném místě s bohatou minulostí.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 4 900 Kč, 2) Balíček masáží - klasická celková masáž pro každého z páru - 2 900 Kč, 3) Druhá romantická večeře pro pár - 1 500 Kč, 4) Doplatek za zámecké apartmá - 3 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na luxusně vybavené pokoje, které nabídnou skutečně zážitkové ubytování. Pokoje jsou zařízeny starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD televizor, fén, župan a WiFi připojení k internetu. Na vyžádání je možná přistýlka či dětská postýlka. Jedná se o hotel 4* standardu.

Stravování
Zážitkový pobyt na gotickém hradě zaručeně potěší i milovníky dobrého jídla. Každé ráno si budete moci vybrat mezi královskou snídaní "až do postele" nebo klasickou snídaní formou pestrého buffe v restauraci. Romantickou degustační večeři při svíčkách včetně sklenky sektu z kulinářského umění hotelového šéfkuchaře si jistě vychutnáte přímo v hradní restauraci. Mimo hradní restaurace vám bude k dispozici i bar a sezónně příjemné posezení na letní terase.

Lokalita pobytu
Nízké Tatry - areál hradu a zámku Liptovský Hrádok se nachází v obci Liptov u Liptovského Mikuláše (necelé dvě a půl hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí
Blízké okolí nabízí mnoho možností na zajímavé výlety, sportovní vyžití a relaxaci. Můžete se vypravit například na túru do Nízkých Tater, za relaxem do termálních lázní Bešeňová nebo do populárního aquaparku Tatralandia či poznávat další krásná místa regionu Liptov.

Ostatní
Zážitkový pobyt na gotickém hradě je možné absolvovat jako víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc včetně snídaně pro pár je 4 900 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi. Hotel je od našich klientů dlouhodobě výborně hodnocen.

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě

Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě Romantický víkend de luxe na gotickém hradě


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (475 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Relaxační pobyt pro dva v Podyjí, Za vínem a relaxací na Znojemsko, Romantický víkendový pobyt pro dva v Hluboké.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Romantický víkend de luxe na gotickém hradě v Liptově, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (4900,- Kč)
2. Balíček masáží (2900,- Kč)
3. Druhá romantická večeře pro pár (1500,- Kč)
4. Apartmá (3900,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010