Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně

Wellness pobyt pro ženyWellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je ideální variantou na dámskou jízdu plnou relaxace. Čeká Vás komfortní ubytování v oblíbeném 4* hotelu, lahodná polopenze, relaxační aroma masáže, beauty koupele, kosmetické masáže a neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem.

Zde je kompletní program balíčku Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v oblíbeném hotelu 4* standardu v populárním krkonošském středisku. Ihned po příjezdu budete přivítány lahví sektu a květinovým překvapením. Během wellness pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Bohaté snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou tříchodových menu dle výběru.

A hlavně se můžete těšit na pestrý wellness program. Neomezeně k dispozici Vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool a tři druhy saun. Dále jsou součástí balíčku dvě aroma masáže éterickými oleji, 2x kosmetická masáž obličeje s nanesením denního krému a nechybí ani 2x zkrášlovací koupel (1x aromatická a 1x rašelinová) - tzn. celkem 6 relaxačních procedur. K bohatému programu ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše celoročně nabízí.

Skladba Dámského wellness pobytu ve Špindlerově Mlýně
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve vyhledávaném 4* hotelu ve Špindlerově Mlýně - přivítání lahví sektu a květinami - bohaté snídaně švédskými stoly po oba dva dny - klasické tříchodové menu s možností výběru každý večer - 2x kosmetická masáž - 2x klasická relaxační masáž éterickými oleji - 2x zkrášlující koupel - neomezený vstup do hotelového wellness s bazénem, whirpoolem a třemi druhy saun

K Dámskému wellness pobytu lze doobjednat
K wellness pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 400 Kč (duben až listopad), 3 900 Kč (prosinec až březen), 3) Balíček Relax Špindl - 1x masáž hot stones lávovými kameny, 1x originální masáž kubánským rumem - 1 999 Kč, 4) Balíček Spa Beauty - 1x hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou včetně masáže a peelingu, 1x masáž hot stones lávovými kameny - 2 299 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Krkonošemi 3 399 Kč. Doobjednávky k wellness pobytu prosím uveďte pod objednávkovým formulářem.

Vybavení pokoje
Hotel Vám poskytne kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou zařízené komfortním nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování
Součástí Dámského wellness pobytu je vydatná polopenze. Každé ráno pro Vás bude připravena bohatá snídaně formou švédských stolů a po oba večery se můžete těšit na lahodné tříchodové menu formou výběru. Hotelová restaurace Vás překvapí nejen kulinářskými specialitami, ale i svým originálním interiérem. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici Vám bude i nově otevřený hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita wellness pobytu pro ženy
Krkonoše - Špindlerův Mlýn

Ostatní
Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty.

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně

Wellness pobyt pro ženy Wellness pobyt pro ženy Wellness pobyt pro ženy

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně Wellness pobyt pro ženy


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (364 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness týden v Mariánských Lázních, Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech, Kouzelná jižní Morava - Lednice.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2400,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc v zimní sezóně (3900,- Kč)
3. Balíček Relax Špindl (1999,- Kč)
4. Balíček Spa Beauty (2299,- Kč)
5. Vyhlídkový let (3399,- Kč);

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Špindl v létě| 20.6.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 1.5.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Novinka - Pivní lázně | 22.2.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2022 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010