Zkrášlovací pobyt pro ženy v Poděbradech

Ayurvédský pobyt pro dva v Poděbradech Načerpejte energii a dopřejte svému tělu zkrášlovací a relaxační procedury během pobytu v oblíbených středočeských lázních. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze a hlavně pestrý zkrášlovací a relaxační program čítající 8 procedur je garancí příjemně stráveného času v Poděbradech.

Zde je kompletní program Zkrášlovacího pobytu pro ženy v Poděbradech: připravili jsme pro vás ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu Golfi, který se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou v Poděbradech. Kvalitní ubytování doplníme o lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu.

A hlavně vás budeme hýčkat. Součástí tohoto výběrového balíčku je následující relaxační program: 2x masáž zádové sestavy lávovými kameny, 2x Spa pedikúra včetně následné diagnostiky, 2x regenerační masáž éterickým olejem, 2x luxusní kosmetické ošetření obličeje a 2x reflexní masáž plosek nohou.Více procedur už by se do balíčku ani nevešlo.

Jistě se i vydáte na procházku do krásně upraveného lázeňského parku, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány, v některé z kaváren nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek vedoucích přímo od hotelu.

K pobytu lze doobjednat
Ke Zkrášlovacímu pobytu pro ženy v Poděbradech je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro dvě dámy - 2 990 Kč, 2) Balíček Relax - 1x masáž aroma olejem, 1x rekondiční masáž zad - 1 800 Kč, 3) Balíček masáží - 1x čínská tlaková masáž, 1x rekondiční masáž - 2 000 Kč, 4) Balíček Poděbrady - 2x akupunkturní čínská masáž - 2 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je polopenze. Snídaně formou bufetu doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita pobytu
Střední Čechy - Poděbrady - lázeňský hotel Golfi se nachází u poděbradského zámku na prosluněném břehu Labe

Ostatní
Zkrášlovací pobyt pro ženy v Poděbradech je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč), přímo u hotelu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobyt je možné připravit i pro jednu dámu.

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech

Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech Relaxační víkendový pobyt v Poděbradech


Cena víkendového pobytu:
13 999,- Kč (554 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Noc na zámku s degustační večeří - Praha, Poznejte krásy Českého ráje - Jičín, Relaxační víkendový pobyt v Luhačovicích.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Zkrášlovací pobyt pro ženy v Poděbradech, cena 13 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc se snídaní (2990,- Kč)
2. Balíček Relax Speciál (1800,- Kč)
3. Balíček masáží (2000,- Kč)
4. Balíček Poděbrady (2400,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010