Zkrášlovací pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Porce 12 relaxačních a zkrášlovacích procedur je pro vás připravena v tomto bohatém pobytovém balíčku pro dámy ve Františkových Lázních.

Zde je kompletní program Zkrášlovacího pobytu pro ženy v Františkových Lázních: vypravíme vás do lázeňského hotelu Bohemia, který se nachází ve Františkových Lázních v příjemném prostředí u lázeňského parku. Ihned po příjezdu budete uvítání welcome drinkem a následovat bude pestrý relaxační program.

Součástí pobytu jsou tyto relaxační a zkrášlovací procedury: 2x regenerační peeling celého těla, 2x kokosová pedikúra následovaná 2x reflexní masáží plosek, 2x masáž horkými lávovými kameny,2x beauty aromatická lázeň a 2x exkluzivní obličejová maska - tedy přesně jak bylo slíbeno 12 procedur.

I přes takto pestrý program určitě neopomenete procházku po kolonádě či ochutnávku lázeňských pramenů. Pojeďte tedy načerpat energii do Františkových Lázní a vrátíte se mladší a krásnější.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu pro ženy ve Františkových Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 800 Kč, 2) Doobjednávka polopenze pro obě dámy - 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pobyt ve Františkových Lázních přináší ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného 3* hotelu Bohemia Relax. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, připojení k internetu, minibar a chladnička.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi v ceně 300 Kč / den / osoba. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita pobytu
Karlovarský kraj - Františkovy Lázně - lázeňský hotel Bohemia Relax se nachází v klidném prostředí u parků a přitom kousek od centra Františkových Lázní

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Zkrášlovací pobyt pro ženy ve Františkových Lázních je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Františkovy Lázně - Relaxace pro dva Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Františkovy Lázně - Relaxace pro dva

Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Víkendový pobyt pro ženy ve Františkových Lázních Relaxační pobyt ve Františkových Lázních


Cena víkendového pobytu:
8 999,- Kč (381 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Romantický víkend na zámku v Českém ráji, Gurmánská noc De Luxe v Táboře, Pobyt na Hluboké v apartmá s postelí s nebesy.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Zkrášlovací pobyt pro ženy ve Františkových Lázních, cena 8 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (1800,- Kč)
2. Polopenze (1200,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010