Relaxační víkend pro dva v Jeseníkách

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Vypravte se pod kopečky Jeseníků za příjemným ubytováním, vydařenou relaxaci, neomezeným vstupem do hotelového aquacentra, lahodnou polopenzí, bowlingem a mnoha možnostmi na výlety či horské túry.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační pobyt pro dva v Jeseníkách: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na ubytování v obíbeném hotelu s aquacentrem Slunce přímo v podhůří Jeseníků. Během pobytu pro vás bude připravena polopenze v hotelové restauraci (více viz Stravování). Dále si jistě užijete hotelové aquacentrum, které je součástí komplexu a jehož služby budete moci využívat neomezeně během celého relaxačního pobytu. K dispozici vám zde bude bazén s protiproudem, finská sauna, perličková lázeň, whirlpool a horká pára, odpočívárna s lehátky a barem (v létě navíc sluneční terasa s občerstvením).

Součástí pobytu je i poukaz na hru bowlingu pro pár (též přímo v hotelu) a jistě neopomenete navštívit i populární minipivovar Morous, který také patří pod hotel. Lokalita pobytu je navíc ideální na výlety i túry zatím nezkaženou přírodou Jeseníků.

K pobytu lze doobjednat
K Relaxačnímu pobytu pro dva v Jeseníkách je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Příjemně zařízené hotelové pokoje 3* kategorie disponují sociálním zařízením, TV-SAT a neomezeným internetovým připojením. Pokoje jsou aktuálně po kompletní rekonstrukci.

Stravování
V ceně balíčku Relaxační pobyt pro dva v Jeseníkách je zahrnuta polopenze. Každé ráno si pochutnáte na snídaňovém menu a po oba večery pro vás bude připraveno večerní menu dle vlastního výběru v hotelové restauraci. V letních měsících můžete ke stolování využít i letní terasu. Navíc je součástí hotelu i minipivovar.

Lokalita pobytu
Severní Morava - Jeseníky - Rýmařov - Hotel a aquacentrum Slunce

Zajímavosti okolí
Krásná a hromadné turistice prozatím zapovězená příroda Jeseníků Vám během relaxačního pobytu poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. V letních měsících si na své přijdou milovníci procházek, pěších túr či cykloturistiky, v zimě zase běžeckého lyžování. Pokud dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd, lázně Karlova Studánka či vyhaslou sopku Uhlířský vrch.

Ostatní
Relaxační pobyt pro dva v Jeseníkách je možné uskutečnit jak o víkendu tak v průběhu pracovního týdne na libovolné tři dny a dvě noci, případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách


Cena víkendového pobytu:
7 599,- Kč (301 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness pobyt v Karlových Varech, Zámecká noc s pivní lázní ve Slavičíně, Za vínem a relaxací na Znojemsko.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Relaxační víkend pro dva v Jeseníkách, cena 7 599,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze (2500,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 10.2.2024

Využijte slevu 2000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámek do Prahy | 25.11.2023

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Novinka - Pivní lázně | 22.8.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Letní Špindlerův Mlýn| 7.6.2023

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.5.2023

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2024 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010