Pobyt pro dámy v Karlových Varech

hotely Karlovy VaryVypravte se za odpočinkem do 4* hotelu Lafonte, pochutnejte si na polopenzi, relaxujte v privátním whirpoolu, v bazénu nebo při masážích a zábalech během lázeňského pobytového balíčku v Karlových Varech.

Zde je kompletní program Lázeňského pobytu pro dámy v Karlových Varech: jak již úvod napověděl, tentokrát vás ubytujeme v oblíbeném hotelu 4* standardu. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka některého z pramenů, lázeňských oplatek či tradiční karlovarské Becherovky by během pobytu neměla být opomenuta.

Součástí balíčku je stravování formou polopenze (snídaně švédskými stoly a večeře formou výběru z menu). Relaxovat budete moci během privátního pronájmu whirpoolu a sauny se skleničkou lahodného koktejlu v ruce. Hotelový bazén vám bude k dispozici bez omezení po celý pobyt. A samozřejmě nechybí ani relaxační procedury. Pro každou dámu bude připravena relaxační aromatická masáž a zkrášlující medový zábal.

K pobytu pro dámy v Karlových Varech lze doobjednat
K pobytu v Karlových Varech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy - 2 550 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro dvě dámy - 3 250 Kč, 3) Balíček Spa - masáž éterickými oleji pro jednu dámu, originální bambusová masáž pro druhou dámu - 2 000 Kč, 4) Balíček Relax - beauty lázeň pro jednu dámu a thajská masáž plosek pro druhou dámu - 1 400 Kč. 5) Balíček masáží - klasická masáž pro jednu dámu a masáž éterickým olejem pro druhou dámu - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje hotelu 4* standardu vám poskytnou příjemné ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. V případě zájmu je možné zajistit na pokoj přistýlku i dětskou postýlku.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta lahodná polopenze. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a večeřích formou výběru z tříchodových menu. V letních měsících je možné využít k posezení i hotelovou venkovní terasu.

Lokalita pobytu
Karlovarský kraj - Karlovy Vary - 4* Spa & Wellness hotel Lafonte

Zajímavosti okolí
Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste určitě měli navštívit: Vřídlo - karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda - největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i ochutnat.

Ostatní
Pobyt v Karlových Varech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 550 Kč), parkování je možné přímo před hotelem a je bezplatné (případně lze za poplatek 150 Kč/den využít nedaleký parkovací dům pro bezproblémové a bezpečné zaparkování).

Lázeňský pobyt v Karlových Varech Víkendový pobyt pro ženy - Karlovy Vary Lázeňský pobyt v Karlových Varech

Víkendový pobyt pro ženy - Karlovy Vary Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech

Víkendový pobyt pro ženy - Karlovy Vary Lázeňský pobyt v Karlových Varech Lázeňský pobyt v Karlových Varech


Cena víkendového pobytu:
8 699,- Kč (368 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Pobyt pro dva na renesančním zámku u Prahy, Vypravte se za vínem a relaxací na jižní Moravu, Poznejte krásy Českého ráje.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pobyt pro dámy v Karlových Varech, cena 8 699,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně (2 550,- Kč)
2. Prodloužení o noc s polopenzí (3250,- Kč)
3. Balíček Spa (2000,- Kč)
3. Balíček Relax (1400,- Kč)
3. Balíček masáží (2000,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010