Wellness víkendový pobyt v Beskydech

Wellness víkendový pobyt v Beskydech Vypravte se na Wellness pobyt do Beskyd - čeká Vás zde kvalitní ubytování ve výběrových pokojích v oblíbeném hotelu, lahodná plná penze formou rautových stolů, masáže, relaxační a zkrášlovací procedury, neomezené užívání bazénu a saunového světa a samozřejmě mnoho dalších možností na sportování, túry či odpočinek, které tato oblíbená lokalita celoročně nabízí.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt v Beskydech: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás nachystali ubytování v oblíbeném hotelu v čisté přírodě pod Beskydskými hřebeny. Hotel je obklopen lesy a nabízí krásný výhled do údolí řeky Bečvy a na horské hřebeny Pusteven a Radhoště. Připraveny pro Vás budou moderně zrekonstruované hotelové pokoje standardu Lux. Během pobytu jistě příjde vhod vydatná plná penze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci formou studených a teplých rautových stolů.

Důležitým bodem Wellness pobytu v Beskydech je relaxace. Během celého pobytu Vám bude neomezeně k dispozici nově otevřené hotelové wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunovým světem, fitness centrem a venkovním bazénem. Dále je součástí pobytu 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy, 2x ajurvédské regenerační prohřátí těla bylinnou párou a pro dámu je jako bonus připravena manikúra. Jistě bude třeba vyšetřit i nějaký čas na poznávání okolních krás, protože ty si Vaši návštěvu plně zaslouží. Wellness pobyt v Beskydech připraví tři dny přesně podle Vašich představ.

Skladba Wellness pobytu v Beskydech
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve výběrových pokojích Lux - plná penze formou teplých a studených rautových stolů po celý pobyt - neomezený vstup do hotelového bazénu, saunového světa a fitness centra - 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy - 2x prohřátí těla bylinnou párou - japonská manikúra pro dámu

K Wellness pobytu v Beskydech lze doobjednat
K Wellness pobytu v Beskydech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc včetně snídaně pro pár - 2 360 Kč, 2) Prodloužení pobytu o další noc včetně plné penze - 2 960 Kč, 3) Balíček Relax plus - masáž hot stones lávovými kameny pro dámu, relaxační masáž zádové sestavy pro pána - 1 299 Kč, 4) Balíček Top - pro dámu zkrášlující medová masáž, pro pána masáž hot stones lávovými kameny - 1 299 Kč, 5) Balíček De Luxe -pro dámu tradiční havajská masáž, pro pána masáž hot stones lávovými kameny - 1 499 Kč, 6) Balíček Beauty Lady - kompletní kosmetické ošetření pleti a manikura pro dámu - 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie Lux v oblíbeném beskydském hotelu. Součástí každého pokoje je koupena s WC, kvalitní nábytek z masivního modřínového dřeva, LCD televizor, pracovní stůl s křeslem, telefon, Wi-Fi připojení k internetu a fén. Na pokoj je v případě zájmu možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během Wellness pobytu v Beskydech si pochutnáte na lahodné plné penzi. Vydatné snídaně formou bufetových stolů doplní oběd a večeře formou rautových stolů s výběrem teplé a studené kuchyně.

Lokalita wellness pobytu
Severní Morava - Beskydy - Rožnovsko

Zajímavosti okolí
Wellness pobyt v Beskydech Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní
Wellness pobyt v Beskydech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 360 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí i pokoje pro handicapované hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi.

Wellness víkendový pobyt v Beskydech Wellness víkendový pobyt v Beskydech Wellness víkendový pobyt v Beskydech

Wellness víkendový pobyt v Beskydech Wellness víkendový pobyt v Beskydech Wellness víkendový pobyt v Beskydech

Wellness víkendový pobyt v Beskydech Wellness víkendový pobyt v Beskydech Wellness víkendový pobyt v Beskydech


Cena víkendového pobytu:
7 999,- Kč (303 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Noc pro dva v Českém Krumlově, Romantický víkendový pobyt v Hluboké, Wellness víkendový pobyt snů v Lednici.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness víkendový pobyt v Beskydech, cena 7 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 69,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (2360,- Kč)
2. Prodloužení pobytu o noc s plnou penzí(2960,- Kč)
3. Balíček Relax plus (1199,- Kč)
4. Balíček Top (1299,- Kč)
5. Balíček Deluxe (1499,- Kč)
6. Balíček Beauty Lady(1399,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Pivní lázně | 1.6.2020

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

Za romantikou na Hlubokou| 1.2.2019

Užijte si zimní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2020 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010