Wellness pobyt v termálních lázních Sliač

Wellness pobyt v termálních lázních Sliač Wellness víkend vás zavede do slovenských termálních lázní Sliač a nabídne vám ubytování v moderním wellness hotelu, lahodnou stravu formou švédských stolů, relaxační masáže, regenerační zábaly a hlavně neomezené užívání hotelových termálních i klasických bazénů, saun a dalších wellness služeb.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v termálních lázních Sliač: můžete se těšit na relaxační pobyt, který vás zavede do luxusního spa resortu na úpatí Kremnických vrchů. Tato oblast je známá a intenzivně využívaná zejména kvůli léčivým účinkům zde vyvěrajících pramenů, které plní i termální bazény wellness hotelu.

Mimo ubytování v komfortně vybavených pokojích a lahodné polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře formou teplého a studeného bufetu nebo a la carte) vás čeká bohatý program se zaměřením na relaxaci. Součástí balíčku je all inclusive vstup do všech hotelových wellness prostor tzn. bude vám neomezeně k dispozici: velký termální bazén, termální bazén s tryskami, venkovní bazén s lehátky (květen - říjen), jacuzzi, tepidárium, ledopád, sauna, pára, infrasauna, fitness a termál bar. K tomu je pro každého z páru připravena klasická relaxační masáž a regenerační rašelinový zábal.

K Wellness víkendu v termálních lázních Sliač lze doobjednat
K Wellness víkendu v termálních lázních Sliač je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a neomezeného vstupu do bazénů, termálů a saun pro pár - 5 000 Kč, 2) Balíček Relax Sliač - pro dámu originální celotělový peeling z výtažků z oliv, pro pána masáž hot stones zádové sestavy - 2 600 Kč, 3) Balíček masáží - pro dámu relaxační masáž a pedikúra, pro pána regenerační masáž zádové sestavy - 2 600 Kč, 4) Balíček Fit - pro dámu zkrášlující zábal z mořských řas, pro pána masáž lávovými kameny - 2 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Pobyt Wellness víkend v termálních lázních vám nabídne ubytování ve stylových pokojích hotelu 4* kategorie. Součástí každého pokoje je koupelna, sociální zařízení, připojení k internetu, TV se SAT, rádio, telefon, lednička, minibar, trezor a župan. Většina pokojů má i balkón. V případě zájmu neni problém na pokoj přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Součástí wellness víkendu je polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a lahodné večere též formou bufetu nebo a la carte. Hotelová restaurace vám nabídne nápaditou kuchyň se zaměřením na tradiční jídla, těstoviny, zdravou výživu, ale i speciality ze zvěřiny nebo jehněčího masa. V letním období je možné posedět na venkovní terase. Pro milovníky slovenských jídel a specialit připravovaných na grilu je k dispozici tradiční Koliba. V Kolibě jsou připraveny lahodné steaky na kameni, grilované speciality, páteční a sobotní večer zde zpříjemňuje živá hudba. Na posezení při dobré kávě, čaji nebo míchaných nápojích je nejlepší zajít do hotelové kavárny.

Lokalita pobytu v termálních lázních
termální lázně Sliač (nedaleko Zvolena - cca 2 hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí
Lázně Sliač leží v horském prostředí západní části Zvolenské kotliny, na úpatí Slovenského Rudohoří. Kromě bohatého vyžití přímo v areálu lázní Sliač je možné se seznámit i s okolními zajímavostmi jako jsou historická města Kremnica, Banská Štiavnica či Zvolen nebo se vypravit na výlet do Nízkých či Vysokých Tater.

Ostatní
Pobyt Wellness víkend v termálních lázních Sliač je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s kompletním wellness vyžitím a polopenzí činí 5 000 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi. Hotel poskytuje bezbariérový přistup i bezbariérový pokoj.

Wellness pobyt v termálních lázních Sliač Wellness pobyt v termálních lázních Sliač Wellness pobyt v termálních lázních Sliač

Wellness pobyt v termálních lázních Sliač Wellness pobyt v termálních lázních Sliač Wellness pobyt v termálních lázních Sliač

Wellness pobyt v termálních lázních Sliač Wellness pobyt v termálních lázních Sliač Wellness pobyt v termálních lázních Sliač


Cena víkendového pobytu:
11 999,- Kč (507 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Víkendový pobyt De Luxe u Znojma, Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně, Víkendový pobyt za poklady Kutné Hory.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Wellness pobyt v termálních lázních Sliač, cena 11 999,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc 5 000,- Kč)
2. Balíček Relax Sliač (2600,- Kč)
3. Balíček masáží (2600,- Kč)
4. Balíček Fit (2900,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.12.2022

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.10.2022

Vychutnejte si letní Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.6.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.9.2021

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Od června otevírají hotely | 20.5.2021

Od června budou opět hotely otevřené.Těšíme se na vás.

Na Hlubokou i v zimě | 1.12.2020

Oblíbená Hluboká nad Vltavou stojí za návštěvu i když venku mrzne.

Na zámek do Prahy | 9.8.2020

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!

Vánoční dárky na poslední chvíli | 21.12.2019

Bližší informace o doručování poukazů těsně před vánocemi najdete zde

Pobyt na zámku s akční slevou 3 000 Kč | 17.10.2019

Využijte limitovanou akční slevu na exkluzivní zámecký balíček.

Za vínem přímo do vinařství | 30.8.2019

Vydejte se za lahodným vínem do jihomoravského rodinného vinařství.

Za vínem na všechny způsoby na Pálavu | 6.6.2019

Vyzkoušejte vydařený víkendový pobyt plný vinných procedur na jižní Moravě.

5* zámecká noc za akční cenu | 10.1.2019

Tak toto zámecké sídlo byste rozhodně měli vyzkoušet!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010