Pohádkový víkendový pobyt - Mariánské Lázně

pobyt - Mariánské Lázně Prožijte pohádkový víkend ve stylovém hotelu v Mariánských Lázních. V pobytovém balíčku na vás čeká kvalitní ubytování, privátní relaxace ve whirpoolu a sauně, masáže, koupele, zábaly, lahodné večeře a la carte a další zajímavý program, který se postará o jedinečné 3 dny.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkové Mariánské Lázně: tentokrát se můžete těšit na ubytování v komfortních pokojích 4* hotelu v Mariánských Lázních. Během pobytu pro vás budou připraveny snídaně formou bufetu a každý večer si vychutnáte menu a la carte nebo rautové menu v hotelové restauraci.

Dále se můžete těšit na na privátní relaxaci ve vířivce a sauně. Pokračovat budete v balneo centru, kde si každý z páru vychutná regenerační zábal, detoxikační masáž, medovo-mléčnou koupel a kneippovu lázeň . Jako bonus ještě přidáme vtsupenku do městského plaveckého bazénu.

K pobytu Pohádkové Mariánské Lázně lze doobjednat
K pobytu Pohádkové Mariánské Lázně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 490 Kč, 2) Green fee pro pár na 18 jamkové hřiště v Mariánských Lázních - 2 500 Kč, 3) Balíček Hit - pro pána golfový simulátor, pro dámu relaxační masáž celého těla - 1 599 Kč, 4) Balíček Spa - aromamasáž pro dámu a sportovní masáž pro pána - 1 699 Kč, 5) Balíček Beauty Lady - luxusní celotělový peeling a kaviárová maska s následnou masáží obličeje pro dámu - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje hotelu 4* standardu jistě uspokojí i náročné klienty. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem a neperlivá voda.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu a na večeře formou výběru a la carte nebo formou rautu v hotelové restauraci. Dále vám bude k dispozici denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Lokalita lázeňského pobytu
Mariánské Lázně - Západní Čechy

Zajímavosti okolí
Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Pobyt Pohádkové Mariánské Lázně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 490 Kč), parkoviště se nachází přímo u hotelu, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované. Kvalitní služby hotelu dokládá ocenění nejlepší 4* hotel v Karlovarském kraji.

pobyt - Mariánské Lázně pobyt - Mariánské Lázně pobyt - Mariánské Lázně

pobyt - Mariánské Lázně pobyt - Mariánské Lázně pobyt - Mariánské Lázně

pobyt - Mariánské Lázně pobyt - Mariánské Lázně Wellness víkendový pobyt v Mariánských Lázních


Cena víkendového pobytu:
9 499,- Kč (402 €)

Zkuste podobné víkendové pobyty, např. Wellness noc na zámečku - Posázaví, Za termály do Vysokých Tater, Luxusní pobyt v apartmá v Českém Krumlově.

Objednat víkendový pobyt ihned

Zpět nahoru na popis 

Objednávám si víkendový pobyt Pohádkový víkendový pobyt - Mariánské Lázně, cena 9 499,- Kč.

*

*

*

*

*

*

*

   datum: *

emailem, platba převodem (zdarma)
doporučeně, platba převodem (Česká pošta, 99,- Kč)
dobírkou (Česká pošta, 169,- Kč)
expres do druhého dne (expres doručení kurýrem, 299 ,- Kč)

Doplňkové aktivity nad rámec základní nabídky

1. Prodloužení pobytu o noc (3490,- Kč)
2. Green fee (2500,- Kč)
3. Balíček Hit (1599,- Kč)
4. Balíček Spa (1699,- Kč)
5. Beauty Lady (1899,- Kč)

Souhlasím s obchodními podmínkami

Aktuálně

Novinka - Pivní lázně | 22.4.2023

Vyzkoušejte relaxaci ve stylovém 4* hotelu přímo v tradičním pivovaru.

Valentýn na poslední chvíli | 1.2.2023

Vyberte si vydařený romantický balíček z naší nabídky.

Podzimní Špindlerův Mlýn| 20.11.2022

Vychutnejte si Krkonoše i pestrý relax ve Špindlu.

Za romantikou na Hlubokou| 29.9.2022

Užijte si jarní víkend pro dva na Hluboké bez jediné chybičky.

Akční sleva - Hluboká nad Vltavou | 26.6.2022

Využijte slevu 3000 Kč na oblíbený pobyt v Hluboké.

Na zámecký hotel do Prahy | 9.4.2022

I v Praze můžete zažít opravdovou zámeckou romantiku!


Romantické víkendy, Wellness pobyty, Wellness víkend, | validní xhtml a CSS | mapa webu | © 2023 Víkendové pobyty | rychlý kontakt: 739 907 010